Strona 987 z 1202
Pokaż wyniki od 9,861 do 9,870 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Syty nigdy nie zrozumie głodnego i na odwrót. Mnie boli to, że życie jest takie niesprawiedliwe i dzieci pojawiają się tam gdzie nikt ich nie chce, a my musimy tyle czekać i przeżyć i wcale nie ma pewności, że się uda.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Wczoraj usłyszałam o przypadku dziewczyny, która dziecka nie chciała, dowiedziała się że ma krwiaka i nakaz leżenia i g**** sobie z tego zrobiła. Poroniła w 20 tc i chciała pochować dopiero jak się dowiedziała, ze wtedy dostanie kasę. Taką to bym właśnie rozwaliła na kawałki.

Kasia, to duża poprawa u męża oby tak dalej i oby przez tydzień się nie popsuł a przyjaciółka, moze po prostu nie wiedziała jak Ci powiedzieć? Moja mi dopiero powiedziała w 4 miesiącu jak i mi się udało i przyznała, ze wcześniej tego nie zrobiła bo jakoś tak nie wiedziała jak, wiedziała ze my tez sie staramy... chyba bym nie była na nią zła jakbym się dowiedziała od kogoś innego. Na pewno chciała dobrze

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    to prawda życie jest niesprawiedliwe.
    Ja pomimo, że zaliczyłam wpadkę nigdy o aborcji nie pomyślałam. A to był taki okres jaki był. Ja dopiero co rzuciłam robotę , mój T. prace miał jaka miał (na pewno poniżej jego oczekiwań, wiedzy czy wykształcenia). Mieliśmy co jeść i gdzie mieszkać, ale jakoś wizja dziecka trochę nas paraliżowała. Niespodziewanie sytuacja się znacząco zmieniła w naszym życiu. Mam tez takie wrażenie, że dziecko bardzo umocniło nasz związek, jesteśmy mniejszymi egoistami. Jakoś spokojniejsi jesteśmy. Dlatego każdej z Was z całego serca życzę aby doczekała się swojego dzieciątka.

U nas w najbliższym otoczeniu tez dziewczyna w ciąży z kryminalista, bez pracy etc wpadka, paląca papierosy będąc w ciapy. Ogólnie makabryczna sytuacja, aż nóż w kieszeni się otwiera, a z drugiej strony Wy walczące z całych sił o Wasze szczęście. Tak życie cholernie jest niesprawiedliwe.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    My po prostu od jej ślubu a raczej momentu jak mnie zapraszała to nie gadalysmy.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Rossiczka;3023710

Evlin może zaplanuj/cie jakiś wyjazd gdzie sie odstresujecie przestaniecie myśleć o owu i innych. Gdzie będziecie się kochać nie zmyślą o dziecko a po prostu z ochoty. Niech się Twój mąż odstresuje. bo wykończycie sie psychicznie.[/QUOTE]

Rossiczko wczoraj wróciliśmy z weekendowego wyjazdu. Chociaż dzialalismy i tak było już po owu... mój ma teraz mega stresująca i chu...steczkowa sytuacje w pracy i dlatego nawet najdrobniejsze niepowodzenie strasznie go irytuje... Nie mówiąc o braku ciąży na dodatek dzis bylam u mamy... dzięki Bogu że sama bo usłyszałam tylko że staramy się i nic. Że nawet dziecka nie umiemy zrobić jakby to było coś trudnego...

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    na dodatek dzis bylam u mamy... dzięki Bogu że sama bo usłyszałam tylko że staramy się i nic. Że nawet dziecka nie umiemy zrobić jakby to było coś trudnego...
    Przykre jest to, że nawet rodzina nie wspiera tylko potrafi krytykować
    Nie przejmuj się! Tylko wy wiecie ile serca, wysiłku i stresu wkładacie by dzieciątko się pojawiło. Nikt nie ma prawa tego komentować!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Rossiczko wczoraj wróciliśmy z weekendowego wyjazdu. Chociaż dzialalismy i tak było już po owu... mój ma teraz mega stresująca i chu...steczkowa sytuacje w pracy i dlatego nawet najdrobniejsze niepowodzenie strasznie go irytuje... Nie mówiąc o braku ciąży na dodatek dzis bylam u mamy... dzięki Bogu że sama bo usłyszałam tylko że staramy się i nic. Że nawet dziecka nie umiemy zrobić jakby to było coś trudnego...
    Sorry ale było im odpowiedzieć ze chuj ich to interesuje. Niech się zajmą swoim życiem. Przepraszam za te słowa ale nóż w kieszeni się otwiera. Jakie durne komentarze. Następnym razem nie rozmawiaj z nimi na ten temat. To że ktoś zachodzi w ciążę w pierwszym cyklu nie oznacza ze innym tez się uda i na odwrót. Tak samo jak nie każdy choruje na poważną chorobę. Gówno wiedzą i głupoty gadają. Nie przejmuj sie takim gadaniem. szczerze mowiać dlatego nikt prawie nie wie o naszych staraniach bo niechce słyszeć takich mądrości.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Boże dzięki Ci za empatyczną rodzinę...
    Nie mam słów na takie komentarze i to jeszcze ze strony najbliższych. Evlin nie załamuj się (wiem, fajnie się mówi, ale Twoja dobra forma psychiczna jest teraz bardzo ważna). Wy wiecie, że robicie wszystko co w Waszej mocy. A inni niech sobie gadają. To tylko słowa, wiem, że bolą, ale takie złe słowa trzeba jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać, żeby nie oszaleć.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin masakra żeby takie słowa usłyszeć od własnej mamy, która powinna wspierać, wysłuchać. Strasznie mi przykro.

A tak w temacie to mój brat z bratowa (3 lata starsi ode mnie) starają się już 2,5 roku o pierwsze dziecko i też nie wiem, jak będę miała przekazać im nowinę, że jestem w ciąży. Bratowa wiedziała , że będziemy się starać od nowego roku, ale starać się a zajść to różnica.

Hej! Maggie gratulacje! Mieliscie duzo szczescia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów