Strona 983 z 1202
Pokaż wyniki od 9,821 do 9,830 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Maggie,szacunek dla malzonka, a dla Ciebie wielkie gratki! no i teraz zdrowka i spokojnych 9miesiecy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dzięki Arwen

Burzujka Ty miałaś inne stresy na początku to sie nie dziwię, że o dostinexie zapomniałaś za Twoje prenatalne też będę trzymać kciuki w środę

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Szafirek moge sie schować przy Twoich cudeńkach

Ach dziewczyny... jakoś tak powiało mi optymizmem i czuje, ze powoli wraz z wiosna nadlecą bociany

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Co Ty mówisz.. Twój tort wygląda jak z najlepszej cukierni
    Ja w lutym będę robić ulubiony tort męża na jego urodziny- tort bezowy
    Uwielbiam piec i ogólnie gotować. Każdą wolną chwilę spędzam w kuchni.
    A od dziś mam ferie 2 tygodnie słodkiego lenistwa

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mm Moj tez lubi bezy upiekłam mu pavlową jak się obronił ale ja nie przepadam więc mu teraz robię zwykle

Miłego dnia Dziewczyny!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Dzięki Arwen

Burzujka Ty miałaś inne stresy na początku to sie nie dziwię, że o dostinexie zapomniałaś za Twoje prenatalne też będę trzymać kciuki w środę
    No wlasnie tak mniej wiecej bylo, w natloku wszystkie zapomnialam o tym
    Dziekuje Maggie! Przydadza sie...

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Krew oddana i to w 2 labach, jak szaleć to szaleć wybrałam sobie na badania laboratorium przyszpitalne, bo tam są najszybciej wyniki. Od 14 można odbierać. Tylko okazało się, że progesteronu nie robią na miejscu (w laboratorium szpitalnym !!) i wynik byłby za 3 dni to podziękowałam i na sam progesteron pojechałam do innego labu gdzie wynik będzie w necie wieczorem. Tak mi zależy bo jutro i tak jadę do endo 65km to gdyby progesteron był niski to bym przy okazji zajechala do gina. A jeszcze o 13 mam dziś usg tarczycy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie trzymam kciuki za dobre wyniki :-)
    Powtórzyłam dziś test.... 31dc i negatyw. Jutro powinna być @

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Maggie wielkie gratki piękny złoty strzał tak na oko chyba będziesz październikowa mama ? dużo zdrówka kochana :* i trzymam kciuki za bete i dodatkowe badania.

Evlin jeszcze jest nadzieja. Zawsze to sobie powtarzam, dopóki nie ma @ jest nadzieja trzymam kciuki.

Dziewczyny co do gotowania i pieczenia powiem jedno słowo : NIENAWIDZĘ!!!! nie cierpię gotować masakra jak mam zrobić obiad to jestem chora. Juz nie mowiac o pieczeniu ciast. Nawet jak robilam jakis "na zimno" to zawsze nie wychodzil nie wiem jak to mozliwe do gotowania mam dwie lewe rece Ale za to sprzątać mogę non stop

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja sprzątać nienawidzę za to gotowanie i pieczenie bardzo lubię. Niestety często nie piekę bo mąż coś tam marudzi że toczyć się będzie. Więc ciasta są raz na jakiś czas. Za to cały czas eksperymentuje w kuchni bo my to typowi smakosze. Wczoraj było spaghetti bolognese (z makaronem własnej roboty) , po prostu pycha :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów