Strona 98 z 1202
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Mira to ja mam często podobnie. Dwa razy śluz płodny i długie cykle. Ostatnio sprawdzałam w starym kalendarzu i przed ciążą miałam też różnie od 26 do 36 dni a testowałam w 34 dc i były ciemne dwie kreski. Także może taka nasza natura tez?
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 31-05-16 o 12:08

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Patryszka ja drugi cykl testuje owu i kur...ca mnie strzela bo w poprzednim cyklu owu mi nie pokazało wcale a w tym teoretycznie powinnam mieć owu jutro a test nie pokazuje narazie nic a nic. Na szczęście jeszcze może się wszystko zmienić, ale te testy zaczynają mnie wkurzać po prostu

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    w piątek wyjeżdżamy na urlop i rzucam te testy w cholerę, może akurat się uda... mąż zrobił badania i u niego wszystko w porządku, czyli coś ze mną musi być nie tak skoro nam się od listopada nie udaje, a te durne testy mnie jeszcze bardziej w tym przekonują, a znowu jak ich nie robię to się zastanawiam czy to TEN dzień, bo od kiedy zaczęliśmy się starać to nie widzę u siebie objawów owulacji takich jak miałam jak się jeszcze zabezpieczaliśmy. zwariować można

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ta biologia... Dziala jak je sie chce.
    Ja mam plodny sluz i dzis testuje poerwszy taz, zobaczymy czy juz jestem blisko owu
    Karolcia, serdecznie Ci gratuluje! Badz dobrej mysli ))

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Karolcia, w takim razie gratulacje!

u nas dopiero pierwszy cykl starań, po prostu postanowiliśmy w styczniu, kiedy zapisaliśmy się na zawody typu runmageddon, że po zawodach spróbujemy i będzie co ma być.
    Akurat tak się złożyło, że w trakcie zawodów 22.05. miałam ostatni dzień okresu i stwierdziliśmy "co ma być to będzie."
    I w sumie "bawimy się" praktycznie codziennie albo nawet i dwa razy dziennie, ale bez obsesyjnego myślenia. A w piątek wieczorem K. popatrzył na mnie i tylko powiedział: "wiesz Kotek... dzisiaj się udało. Mówię Ci!"
    Troche też nam się sytuacja wyklarowała, bo mój K. dostał prace na kierowniczym stanowisku, przeprowadziliśmy się i w sumie raczej nie mamy na co czekać i nic nie stoi na przeszkodzie.

Jedyne co mi spędza sen z powiek, to fakt, że mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy, oczywiście leczoną i pod kontrolą endokrynologa.
    Zbytnio się nie nastawiam, że uda się od tak za pierwszym razem, ale byłabym mega szczęśliwa.

No i ja raczej żadnych testów owulacyjnych nie robiłam, po prostu chybił, trafił.

Także żyje w stresie wewnętrznym. :mdr:
    Test też chyba zrobie coś około 10-go czerwca, choć martwi mnie to, że cały czas od trzech dni chce mi się potwornie spać i w ogole nie chce mi się jeść, ale nie chce niczego sobie wkręcać.

Ja tam akurat sobie te testy póki co chwale 4 cykle je robie i chyba pokazuja jak trzeba - bo w połowie cyklu widze dwie grube kreski i mniej wiecej wtedy mam plodny sluz bol jajników itp. inna sprawa ze od tej pory ciazy nie ma - ale to w sumie niedziwne bo jeden cykl byl stracony, jednego chyba za późno probowalismy po ponad 48godz od dwoch kresek i teraz dopiero w tym cyklu dwa razy bylo przytulanie w przeciagu 24godz od pozytywnego testu owu zobaczymy jak bedzie...
    A moja siostra to cholery dostawala z tymi testami bo nic jej nigdy nie chcialo pokazac (dala mi wszystkie ktore na allegro kupila) i zdala sie na los i sie udalo. ale ja jestem zadowolona bo mam dziwnie trwajace cykle, a poza tym nie kochamy sie co te dwa czy 3 dni (zmeczenie, stresy meza w pracy, no i dopiero przed 23 córka idzie spac i mam czas dla siebie... ) wiec fajnie wiedziec kiedy musimy sie "sprezyc" - testy cokolwiek ułatwiaja sprawe
    Ostatnio edytowane przez ejna ; 31-05-16 o 12:45

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Karolcia gratuluję!! Oby i innym się poszczęściło, tego Wam życzę
    Ja dziś po wizycie u gina - wszystko ładnie się zagoiło, i od następnego cyklu znowu możemy się starać! Tak bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać Trzymajcie kciuki żeby się powiodło, ostatnio udało nam się za pierwszym razem

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Karolcia gratulacje. Strasznie się cieszę. Super ze kolejnej się udało.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    ja powinnam dostać @ między niedziela a wtokiem malutka nadzieję mam ale jakoś źle to widzę.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    karolcia jeszcze raz gratuluję
    Ja tak jak obiecałam piszę, że już po wizycie u lekarza. Widać pęcherzyk ciążowy 7 mm termin 25 albo 28 stycznia.
    Nie kazał brać żadnych witamin na razie, a pro po tych wypadających włosów, podejrzewa że może za mało żelaza mam i może to być anemia. W połowie czerwca mam zrobić badania z krwi i do niego znów podejść.

pozdrawiam was gorąco

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów