Strona 977 z 1202
Pokaż wyniki od 9,761 do 9,770 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Doczekac sie nie moge w takim razie
    Najwazniejsze zeby to mnie uchronilo przed problemami z zebami po ciazy..!
    Teraz za 3 tygodnie mam pierwsza fluoryzacje i pod koniec ciazy druga

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira ciekawe z tym mleczakiem! U mnie było tak, ze miałam jeszcze 5 w gimnazjum i właśnie wtedy mi je wyrwali, zeby stałe mogły rosnąć i wtedy ostatni raz byłam u dentystki najgorsze, ze mam tak Krzywe bo mam bardzo wąska szczękę i na dole co drugi wystąp

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Mira ciekawe z tym mleczakiem! U mnie było tak, ze miałam jeszcze 5 w gimnazjum i właśnie wtedy mi je wyrwali, zeby stałe mogły rosnąć i wtedy ostatni raz byłam u dentystki najgorsze, ze mam tak Krzywe bo mam bardzo wąska szczękę i na dole co drugi wystąp
    A żeby było zabawniej, to ten ząb tylko jest na miejscu czwórki a medycznie jest piątką. W podstawówce dentystka-sadystka też mi rwała namiętnie mleczaki, po czym nastąpił dramatyczny zwrot akcji, bo stała 4 i 5 nie wyszła. Rtg wykazał brak zalążków (jestem z tego pokolenia, że pewnie Czarnobyl się do tego dołożył). Ta mleczna piątka na szczęście przesunęła się na miejsce czwórki a dalej mam już normalne stałe 6, 7 i 8 miała dużo miejsca, więc cała wyszła, także nic nie widać, ale dentyści zawsze się dziwią jak otwieram paszczę.

Asiu, aparat można podobno założyć całe życie. Mnie też by się przydał na dół, ale jak mam okresowo takie zrywy, że chcę to od razu sobie myślę ile to kasy i bólu i do końca życia użerania się z aparatami na noc i od razu mi się odechciewa i zaczynam lubić moje krzywusy.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    haha Mira mam tak samo, nosiłam taką wkładkę na noc i mnie tak bolało, że przez sen wypluwałam to co dopiero ze stałym może kiedys się zdecyduję, ale jakos tak nie do końca jestem przekonana

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Stały aparat to nic złego :-) za miesiąc mi zdejmuja, noszę rok. Ból do zniesienia, a boli przez pierwsze trzy dni. Ja wkładki na noc nie będę mieć tylko druciki na stałe od strony gardła ;-) ja też sądziłam że mam krzywy dół, ale żeby dół wyrównać musiałam górę poszerzyć.

Co do mleczakow mój mąż miał dolną jedynkę mleczną przez ponad 30 lat, ponieważ miał aparat to też implant sobie zrobił. Wszyscy też byli zdziwieni, najbardziej jednak zaskoczył ich długi korzeń mleczaka ;-)

Mira A Ty jak ja rocznik 86, że Czarnobyl ? ;-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    W 86 to ja już do zerówki szłam

Korzeń mleczaka? Myślałam, że one nie mają korzeni. Człowiek się całe życie uczy.

A wyrywali Ci jakieś zęby? Bo to mnie też przeraża, że trzeba czasem zdrowe zęby rwać.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 28-01-17 o 18:18

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mleczaki normalnie nie mają korzeni, ten jego w dziasle był z centymetr . Więc nietypowy.
    Mi nic rwac nie musieli , mnie bardziej przeraża że niektórym muszą kości łamać :-(

To nie przez Czarnobyl mleczaki, bo z większością zalazkow zębów stałych człowiek się rodzi, trzonowcow zalążki tworzą się po kilku miesiącach. Jedynie ósemki to wiek przedszkolny.
    Mojemu T. Tłumaczyli ze w tamtych czasach ponieważ nic nie było matki w ciąży się źle odzywialy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    O widzę temat zęby
    Ja właśnie wszystkie wyleczyłam chociaż dziś po zjedzeniu kostki gorzkiej czekolady czułam dziwny ból.
    Jak byłam młodsza nosiłam aparat na zęby ale taki wyciągany. Miałam wyrwane 4 zęby stałe, ponieważ mam za małą szczękę a za dużo zębów. Niestety młoda=głupia i aparatu więcej nie nosiłam niż nosiłam. Efekt? Trochę się wyprostowały, ale dużo im brakuje.. Przymierzałam się nawet do aparatu stałego w tym roku, ale czytałam że w ciąży nie powinno się nosić, więc odłożyłam ten plan na później.

Mam dziś 22dc czyli 7dpo. Za tydzień jeśli nie pojawi się @ będę testować. Chociaż w środę mam ginekologa- myślicie, że jeśli się udało to będzie można jakoś to rozpoznać już na badaniu?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Tsh 2,08 ft3 3,09 ft4 1,11

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Gin mi moze cos przepisać na to tsh czy muszę umówić sie do endokrynologa?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów