Strona 976 z 1202
Pokaż wyniki od 9,751 do 9,760 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Oj mogą te zębiska plany popsuć. .. Przeżyłam to w poprzednim cyklu, ale wiesz lepiej od razu zrobić porządek i w ciąży miec spokojna głowę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja od gimnazjum nie chodziłam do dentysty i po ciąży jak poszłam to z 10 zębów do leczenia na szczescie zostały już tylko dwa i kończy sie na plombowaniu wiec w niczym to nie przeszkadza. Ale co racja to racja ja miałam dużo szczęścia, lepiej od razu leczyć

W zeszłym tyg była owu a miałam dwa rtg robione, musiałam zmienić dentystę w połowie leczenia, babeczka znieczulała mnie cztery razy wszystko znieczuliła tylko nie to miejsce co trzeba, dało rade założyć tylko lekarstwo. Tego samego dnia zapisałam się gdzie indziej bo nie wyobrażam sobie leczenia kanałowego bez znieczulenia Mąż będzie tylko na następny cykl, więc chyba plan.....zejdzie na 2018

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Maggie wlasnie nie wiem jak to jest mozliwe mam 5 parametrów ponizej normy ktore oznaczaja niedobor zelaza a hemoglobina w sumie na pograniczu bo norma od 12 a ja mam 12,2 takze jeszcze chwila i byloby ponizej normy wiec w sumie jakby tak sie zastanowic to wszystko sie zgadza.
    Asia ide wlasnie do rodzinnego w pon z tymi wynikami moczu, mysle ze to pojedynczy epizod z tym bialkiem bo juz dobre 15 lat nie mialam bialka w moczu. Odkad skonczyla sie moja historia z nerkami tak wszystko wrócilo do normy i teraz znowu to bialko az w szoku jestem ale mam nadzieje ze to chwilowe.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Trzymam kciuki, zeby tak było ja dziś poszłam zrobić to tsh ft3 i 4 popołudniu bedą wyniki to pewnie Was poproszę o interpretacje wiem tyle, ze w ciąży miałam tsh 1,37 ciekawe co wyjdzie teraz.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Ja od gimnazjum nie chodziłam do dentysty i po ciąży jak poszłam to z 10 zębów do leczenia na szczescie zostały już tylko dwa i kończy sie na plombowaniu wiec w niczym to nie przeszkadza. Ale co racja to racja ja miałam dużo szczęścia, lepiej od razu leczyć
    Jakbym słyszała siebie. Też chyba z 10 lat nie chodziłam do dentysty, tak się głupek bałam. Kilka lat temu się przełamałam i oczywiście na starcie zaliczyłam maraton plombowania. Od tamtego czasu bardzo pilnuję, żeby choć raz w roku iść na przegląd, usunąć kamień i poleczyć ubytki bo zęby niestety mam słabe i mimo, że dbam to się psują i co roku mam ze dwie dziurki do zrobienia.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Oj zeby to temat straszny sama mam slabe, malzonek tez wiec regularnire bywamy... Choviaz mojego A. to trzeba gonic jak male dziecko, a niby taki z niego facet

Kamila, wykrylas w dobrym momencie, pewnie dostaniesz jakies kropelki czy inne cholerstwo i wrocisz do siebie. Lepiej teraz niz w ciazy!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ja to w ogóle jestem dentystyczny ewenement bo mam nadal mleczaka (górna prawa 4), jakimś cudem w całkiem dobrym stanie, co wywołuje konsternację u każdego dentysty u którego byłam. Pamiętam, że przed ślubem mojej siostry w 2010 zaczął mi się delikatnie ruszać i boleć i byłam przerażona, że czeka mnie implant na cito, bo przerwę by było widać jak się uśmiecham. Ale minęło tyle lat a mleczak jak siedział tak siedzi.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Szczesliwy mleczak
    Ja tez mam problemy z zebami..:/
    Jak bylam dzieckiem to chodzilam na nfz i pozakladali mi te czarne plomby. Jak juz zaczelam sama zarabiac to pomalutku zaczelam sobie leczyc ze leczenie prywatne i chcialam lepsze plomby wkladac to trwalo to dobrych kilka lat ale obecnie mam wymienione wszystkie stare plomby i wszystko ladnie poleczone
    Bylam z dwa tygodnie temu na przegladzie to podobno wszystkie zabki zdrowe ale zeby sie mi nie posypaly w ciazy to chca mi fluoryzacje zrobic, wiec robie

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Fluoryzacja jest fajna, po żadnym szczotkowaniu nie czuć takiego efektu "czystych zębów" jak po tym.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów