Strona 974 z 1202
Pokaż wyniki od 9,731 do 9,740 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Gdzie byłaś?
    W Tanzanii.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    ja chyba muszę mężą namówić na jakieś last minute

Namawiaj, namawiaj zawsze fajnie jest odpoczac.

Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    ja chyba muszę mężą namówić na jakieś last minute

Namawiaj, namawiaj zawsze fajnie jest odpoczac.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Przepraszam dziewczyny ale przekimalam wieczor
    Po paracetamolu, ktory sobie zapodalam goraczka spadla i nawet glodna sie poczulam i pojadlam troche ale potem spanie mnie wzielo
    Lekarz mi przepisal konska dawke kwasu foliowego (15g chyba) w normalnej formie. Bo to wszystko zalezy od tego jaka mutacje sie ma. W moim przypadku podobno przyswajam kwas foliowy tylko wolniej i slabiej. Dlatego mam po prostu wieksza dawke.
    Dlatego tez w zwiazku z tym ze sie suplementowalam kwasem od 2 lat to wedlug lekarza poziom kwasu w organizmie przed ciaza powinnam miec nienajgorszy ale wiadomo czlowiek sie i tak stresuje...:/

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Odebralam wyniki krwi i moczu a wiec z krwi dowiedzialam sie ze mam niedobor zelaza, hemoglobina okejj, erytrocyty ponad norme : O. Erytrocyty takie jakbym w gorach byla :P Mocz- slad bialka i liczne pasma sluzu. Kiedys jako kilkuletnie dziecko mialam jedna nerke niepracujaca i czesto bialko w moczu, pozniej wszystko sie unormowalo. Nerka zaczela pracowac oj najezdzilam sie z mama po szpitalach i... Wyleczyl mnie ZNACHOR . A juz chcieli mi ja usunac i nagle wszyscy lekarze w wielkim szoku jak to mozliwe. Ale do sedna.. znowu mam to bialko i pasma sluzu znowu chyba cos z nerkami sie dzieje

Wróciłam po wakacyjnej przerwie. Trochę wróciłam do normy, ale zapowiadają się ciężkie tygodnie.

Kamila, współczuję nerkowych spraw, dbaj tam o siebie.

Kasia, jak tam sytuacja?

burzujka, zdrówka!
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila to teraz na jakieś szczegółowe badania? Apropo znachorów mi bioenergoterapeutka usunęła wadę wzroku. Miałam narośl na siatkówce i po wizycie znikła.

Ja po wizycie u gin. Będziemy monitorować ten cykl, 2 lutego idę na usg i zobaczymy czy bedzie owu w tym cyklu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia a na ten progesteron co gin powiedział? Dostaniesz dupka? Fajnie, że robisz monitoring. Będziesz wiedziała, na czym stoisz ja chyba też się skuszę w następnym cyklu. Tylko to dojezdzanie do gina 65km w jedną stronę i czekanie u niego 1,5h w poczekalni jakoś średnio mnie zachęcają

Arwen trzymam kciuki, żeby jak najszybciej wszystko ułożyło się po Twojej myśli.

Kamila to trochę kiepsko z tymi nerkami :/ jak to jest z tym żelazem? Zawsze myślałam, że jak brakuje żelaza to hemoglobina i erytrocyty są poniżej normy, a u Ciebie są ok.
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 27-01-17 o 17:05

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Będziemy ja śledzić i działamy a jak okaże sie, ze nie ma to pomyślimy nad stymulacja

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Na razie nic nie dostałam właśnie bo zobaczymy jak ten cykl przebiegnie. Mowila, ze niski i mogło nie byc owulacji. Ale chyba woli spróbować, zeby sie udało bez niczego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów