Strona 970 z 1202
Pokaż wyniki od 9,691 do 9,700 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

Szafirek chłopy to wszystko potrafią zepsuć. W związku z nasza ostatnia sprzeczka pytam dziś mojego to jak decydujemy sie na to drugie dziecko? A on No sprubujemy. Najwyżej zostaniesz samotna matka z dwójka dzieci. Pytam: jak żyć?!
    Rozumiem, że powiedział to uśmiechając się od ucha do ucha, żebyś wiedziała że to tylko głupi żarcik był ?

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    U mnie jedna krecha... no tak spodziewalam się tego.. ehhh jestem zła na siebie Ale cóż.
    Złość piękności szkodzi głowa do góry, odczekaj z 3 dni i wtedy spróbuj

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Czyli jak to zwykle bywa, wyniki pato nic nie wniosly...
    Kiedy Mira bedziesz miala wyniki czy ten zespol masz wrodzony czy nabyty?
    Dopiero za 6-8 tyg jak powtórzę badania na obecność przeciwciał. Wtedy po wynikach da się coś więcej powiedzieć. Jak to zwykle bywa, trzeba czekać.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Poczekam do 1.02 i jesli @ nie przyjdzie to powtórzę test.
    Mira mam nadzieje że wyniki wyjdą dobrze mimo tego syndromu :-)

Dziękuje za powitanie. Chwilkę was poczytałam i zaczynam sie bać tak trudno zajść nie którym ,że zacznam sie zastanawiać jak nam pójdzie, wiem że nie ma co panikować, bo to dopiero drugi cykl sie staramy ale wcześniej tez problemów nie miałam, zobaczymy jak pójdzie tym razem ,łykam magnez plus kwas foliowy od miesiaca oraz wspomagam się lnem na poprawę sluzu, dopiero zaczełam od dwóch tyg. popijac len. To tak krótko zyczę wam starającym powodzenia i ujżenia upragnionych dwóch kreseczek na testach. miłego dnia trzymajcie sie cieplutko.

Cytat Zamieszczone przez andziaa Zobacz posta
    Dziękuje za powitanie. Chwilkę was poczytałam i zaczynam sie bać tak trudno zajść nie którym ,że zacznam sie zastanawiać jak nam pójdzie, wiem że nie ma co panikować, bo to dopiero drugi cykl sie staramy ale wcześniej tez problemów nie miałam, zobaczymy jak pójdzie tym razem ,łykam magnez plus kwas foliowy od miesiaca oraz wspomagam się lnem na poprawę sluzu, dopiero zaczełam od dwóch tyg. popijac len. To tak krótko zyczę wam starającym powodzenia i ujżenia upragnionych dwóch kreseczek na testach. miłego dnia trzymajcie sie cieplutko.
    Nie ma co panikowac każdy przypadek jest inny. Zawsze można liczyć na wsparcie porade i wymianę doświadczeń.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dopiero za 6-8 tyg jak powtórzę badania na obecność przeciwciał. Wtedy po wynikach da się coś więcej powiedzieć. Jak to zwykle bywa, trzeba czekać.
    Nie zazdroszcze...

Burzujka a jak u ciebie samopoczucie? Brzusio już widoczny?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Nie zazdroszcze...
    Nic nie zrobisz. Musi minąć tyle czasu, żeby szło sprawdzić czy poziom spadnie czy się utrzyma.
    Szykuje mi się tydzień lekarzowy.
    1 lutego idę do mojego starego gina z NFZ, bo ma wynik mojej cytologii a w przychodni niestety nie chcą mi jej wydać, bo od razu wpinają do karty (jest to w ogóle zgodne z prawem? badanie robione na fundusz). I dlatego chcę do niego się przejść, żeby poznać ten wynik. A 6 lutego mam umówioną wizytę u nowego gina, specjalisty-patologa i w związku z tą wizytą mam ogromne nadzieje, bo lekarz podobno najlepszy na Śląsku (cena wizyty adekwatna do tej najlepszości niestety), specjalizuje się w ciążach po stratach w wieku 35+, także mam wielką nadzieję, że z jego pomocą uda mi się zostać mamą.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Burzujka a jak u ciebie samopoczucie? Brzusio już widoczny?
    Samopoczucie srednio... od wczoraj chora jestem i leze w lozku z goraczka. Mam 38 a czuje sie jakbym miala ze 42...!
    Poza tym pomalu zaczynam sie stresowac bo w srode mam usg genetyczne na ktorym wszystko sie okaze.
    A brzuch trovhe juz wystaje ale czasem moj brzuch wygladal tak w ciazy spozywczej wiec nie odczuwam tego jeszcze
    Mira no to mam na dzieje, ze sie czegos wartosciowego dowiesz u tego patologa!

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Tak myślę czy zrobić jeszcze jakieś badania przed tą wizytą... Chyba pojadę na pakiet tarczycowy, bo w szpitalu mi nakładli do głowy, że przed kolejną ciążą koniecznie TSH do zbicia (miałam niecałe 2,7), więc dobrze by było mieć świeże wyniki. Coś jeszcze radzicie?

Oj, to leż w łóżku i ani się waż wychodzić. A mdłości jak?
    To już pierwsze prenatalne prawda? Trzymam mocno kciuki

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów