Strona 965 z 1202
Pokaż wyniki od 9,641 do 9,650 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    u nas charaktery charakterami, a dusze i ciała swoje topór wojenny zakopany. Kopaliśmy aż miło
    Hahaha no i super

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Asia, nie chciało mi się wczoraj pójść do apteki, więc nic nie testowalam...
    Super że z mężem się pogodziliscie i to w taki sposób ;-)

Ja też z tych wybuchowych co się wyprowadzaly ;-) mi przeszło wraz z pierwsza ciążą :-)

Anla współczuję mdłości i innych dolegliwości. Ja w pierwszej ciąży gdyby nie brzuch i kopniaki to bym w ogóle nie czuła się jak w ciąży...

Ja biorę d3 i kwas foliowy.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia super ze sie pogodziliscie i to w taki sposob :P ja kiedyś uwielbiałam godzic sie tylko przez seks a teraz jakos wole rozmowe a pozniej seks . Choc roznie to bywa czasami seks i rozmowa pozniej. Jak nam pasuje
    Dzis poszlam na pobranie krwi morfologia + mocz i z dwoch rak byl problem zeby pobrac tragedia jest u mnie zawsze z tym. Dobrze ze w ciazy tak sie nie stresowalam pobraniem krwi jak teraz. Jakos wtedy zawsze na luzie szlam a teraz cala sie trzese bo wiem ze bedzie problem znalezc zyle. Na szczescie juz po wszystkim
    Ogolnie dziewczyny powiem Wam ze mam bardzo dziwny cykl. Jeszce takiego nie mialam w zyciu a mianowicie zamiast okresu mialam plamienia brazowe i to 4 dni tylko az szok. Zawsze mam zywa krew i to bite 6 dni a na koniec dopiero brazowe plamy. A tu cos sie dzieje, zawroty glowy i dziwna smaki mam co mnie zastanawia ze mam jakies zachcianki z kosmosu . No ale co.. Mysle sobie ciaza urojona haha a tak serio Robilam test tydzien temu czyli w 3 dzien cyklu i negatywny. Od pon kluje mnie strasznie lewy jajnik myslalam ze to owulka ale w glowie mam ze to dopiero 10 dc a pon byl 8dc wiec to niemozliwe, potwierdzoną owu mam przewaznie na 15dc. Wczoraj kupilam test owu zrobilam i negatyw. Kurde nei wiem skad to wszystko. Do gina dopiero w lutym ide bo moj ma urlop ja pierdziu nie wytrzymam cos niedobrego sie dzieje ze mna az sie boje tego usg po 3 latach od porodu i tym samym po lyzeczkowaniu nikt tego nawet nie skontrolowal

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    kamila rzeczywiście coś dziwnego. No i chcesz ochrzan? Raz w roku lub chociaż na 1,5 powinno się iść do ginekologa na pobranie cytologii i ogólną kontrolę! brałaś tamten cykl inofem tak? może on coś tam zaburzył?

dziewczyny do tej pory brałam cały czas femibion bo karmiłam, ale właśnie kończę opakowanie i chyba zacznę brać sam kwas foliowy póki co. Ile powinno się go brać? 0,4 na dzień? nie wiem ile zakupić

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    U mnie niestety jedna kreska....
    Czekam na @ i znowu działamy ;-)

Nie byłabym sobą gdybym nie zrobiła drugiego testu Jutro rano ;-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    rossiczka, na tym etapie test tylko z pierwszego siusiu! może jutro coś będzie?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Kamila jeśli rzeczywiście piłaś inofem to te zmiany mogą być z tym związane. Mi inofem pomógł ☺ na wizycie wyszło że nie mam owulacji a tu po braniu przez miesiąc inofemu zupełnie nieoczekiwanie przesunęła mi się owulacja która rzeczywiście była!!!☺ i na wizycie na której miałam mieć przepisane leki na stymulację owulacji podczas usg dowiedziałam się że bardzo prawdopodobne że jestem w ciąży ☺ miałam zawsze cykle 30 dniowe a tu dziś 36 dzień cyklu, czekam do soboty jeśli @ nie przyjdzie to będę testować ☺

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Malinka ja się dziwię, że Ty jeszcze testu nie zrobiłaś ale skoro @ spóźnia się 6 dni, a gin powiedział, że prawdopodobnie jesteś w ciąży to wszystko wskazuje na to, że jesteś chyba też zacznę pić ten inofem od następnego cyklu

To znaczy owulacja przesunęła się o równy tydzień więc była prawdopodobnie 14-15 a żeby zrobić test albo betę potrzeba 10-12 dni od owulacji ☺ przyjmuje to na spokojnie bo najważniejsze że owulacja wróciła a co najmniej jejeden nie był 4 miesiące bo tyle było widocznych niepękniętych pęcherzyków także jak teraz się nie udało to będziemy próbować dalej. Mało to zrobiłam progesteron dla upewnienia w poniedziałek i wynik to 16,95 co oznacza że owulacja rzeczywiście napewno była! !!! ☺

Malinka to super wiadomości! Trzymam kciuki żeby były dwie piękności.

Kamila a moze podejdz sobie do innego gina żeby ci chociaż usg zrobił. Potem spokojnie pójdziesz sobie do swojego.

Rossiczka no może to jeszcze za wcześnie. Też bym juz chciała być na etapie testowania, a mi do owu jeszcze daleko...

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów