Strona 963 z 1202
Pokaż wyniki od 9,621 do 9,630 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia Ciebie na pewno też kocha, tylko czepia się.. przykro mi, że tak jest. Rozmowa Was zapewne nie ominie, ale mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśnicie i się pogodzicie warto walczyć o rodzinę. Oczywiście nie mówię, że za wszelką cenę, ale jak można coś zmienić, naprawić i widzi się sens to warto my mieliśmy straszny kryzys jak Maja miała zaledwie 2 miesiące i powiem Ci, że gdyby nie ona to unioslabym się honorem i kopnela męża w 4 litery, ale zawalczylismy dla córki i nie żałuję

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Asia polecam szczerą rozmowę. Ale po pierwsze na neutralnym gruncie a po drugie gdzieś, gdzie nic nie będzie Was rozpraszać. Żadna kawiarnia nie wchodzi w grę. Polecam wieczór w samochodzie gdzieś na poboczu zawsze jak z mężem gadałam w domu to zawsze coś nas rozpraszalo albo gdzies można bylo na chwile wyjść. A taka rozmowa gdzieś z dala od domu gdzie nie wyjdziesz z samochodu bo zimno, jest super. I powrót dopiero jak sobie wszystko wyjaśnicie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Kasia fajny pomysł a potem seks na zgodę na tylnej kanapie z nutką adrenaliny

Maggie mów tak dalej. ..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    e tam ja też zawsze jestem za rozmową i wiele razy rozmawialiśmy problem w tym, że nasze rozmowy kończą się zawsze tym samym: licytacja kto robi więcej błędów, albo kto ma gorzej... ja mam swoje racje, on swoje i nigdy nie umiemy dojść do porozumienia i nie dojdziemy. Staram się, żeby było lepiej, ale co jakiś czas i tak usłyszę jaka jestem beznadziejna. Więc już mam to gdzieś. Robię swoje, a co wyjdzie to wyjdzie. Znając życie się pogodzimy a potem będzie jak zawsze. I tak będzie dopóki nie wrócę do pracy bo teraz widzi we mnie chyba tylko kurę domową, która w dodatku nie potrafi sobie poradzić, dziecko nie jest wiecznie zadowolone, a dom nie błyszczy codziennie, a przeciez tylko to mam do roboty...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Hahaha

Asia już to kiedyś pisałam, ale powtórzę. Masz możliwość zostawienia męża na cały dzień z synkiem i z listą codziennych obowiązków (zakupy, pranie, sprzątanie, gotowanie)? Myślę, że po takim dniu mąż trochę inaczej spojrzalby na Twoje "nicnierobienie" aaa i jeszcze po powrocie obowiązkowo powinnaś zacząć się czepiać, że źle posprzatane, dziecko brudne itp. może coś by zrozumiał
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 24-01-17 o 14:47

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj tam seks w samochodzie to u nas norma odkąd mieszkamy z rodzicami

Asa to może tym razem prozmawiajcie inaczej. Nie wytykacjcie sobie tego co Was w sobie denerwuje. Tylko powiedzcie np co Wam się w sobie podoba. I zastrzeż na początku rozmowy ze ona nie ma być negatywna tylko pozytywna. Ze mówicie same pozytywne rzeczy. I bez mówienia a bo Ty jesteś taki a Ty taka. Bez nerwów. Spokojnym tonem. Wiem ze to się łatwo mówi. Ale nam pomogło.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nie mam jak go zostawić z Olim bo po pierwsze nie ma kiedy, a po drugie musiałby byc powód. Jak zostaje z nim czasem na pare godzin to wszystko jest Ok... kiedyś tez jak został ugotował mi obiad, zmienił pościel i mówił, ze fajnie było. Ma ciężka prace i wiem, ze ma gorzej niż ja, ale to nie powód zeby sie na mnie wyzywać bo ja jestem w domu. Kasia moze skorzystam z rady, ale na razie nie mam ochoty znów próbować. On tez musi chcieć, a nie sie wiecznie na mnie dąsać. Dzięki Dziewczynki.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Asia mam nadzieję że za jakiś czas trochę się wszystko uspokoi i będziecie mogli na spokojnie bez nerwów porozmawiać. Ja jestem raczej wybuchowa i jak coś mi siedzi na sercu to zawsze krzyczałam i robiłam awantury, ale już się nauczyłam że jednak spokojna rozmowa dużo bardziej pomaga. Mi też najlepiej rozmawia się w samochodzie, jak gdzieś jedziemy bo wtedy mój Małżon nie ma drogi ucieczki i musi ze mną gadać
    Ja mam jakiś spadek energii. Od wczoraj tylko bym spała a w pracy do tego złapał mnie straszny ból głowy. Dzisiaj według kalanderzyka owulacja ale jakoś jej nie czuje. Coś wczoraj mnie pobolewał jajnik ale nie wiem czy to to

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów