Strona 953 z 1202
Pokaż wyniki od 9,521 do 9,530 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Są wyniki! Nie wiem co myśleć ale TSH 1,53!!!!
    Dwa tygodnie prawie 6 było. Więc sama nie wiem. Nigdy nie miałam tak niskiego TSH A jeszcze dziś owulacja... Aż nas kusi.. Ale mieliśmy poczekać do wizyty u endo! Aaa..!!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Czemi79 to w takim razie dlaczego podczytujesz wątek, którego użytkowniczki tak źle oceniasz? Mnie by było szkoda czasu.

Asia taka prolaktyna u kobiety, która niedawno skończyła karmić piersią? Jak Ty to zrobiłaś? Super

Szafirek bardzo duży ten spadek, aż chce się napisać, że za duży jak na 2 tygodnie i przyjmowanie zwiększonej dawki co trzeci dzień (dobrze pamiętam? ). No ale może przy hashi są takie skoki. Nie wiem, bo na szczęście ta "przyjemność" mnie ominęła i mam samą niedoczynność. Zresztą wcześniej jak pisałaś to też te wyniki Ci strasznie skakaly. Dobrze, że idziesz do endo, wszystkiego się dowiesz i daj koniecznie znać po wizycie, bo sama jestem ciekawa co Ci powie i jak dzialacie? Czy się wstrzymujecie do wizyty?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jak dzień wyników, to dzień wyników. Moje też właśnie przyszły. Przeciwciała przeciw glikoproteinie IgG 23,19 kiedy wynik pozytywny jest powyżej 16. Zespół antyfosfolipodowy pełną gębą.

czemi79... nie rozumiem po co nas czytasz, skoro jesteśmy takie nawiedzone i beznadziejne Twoim zdaniem?

Asia i Szafirek - rewelacyjne wyniki
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 21-01-17 o 21:04

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Olac jakas czemi dziewczyny
    Luzujemy majty i warzymy sie w swoim sosiku
    Czy jakos tak
    Szafirek, ladne to Twoje tsh! Idealne do staran skokiem sie nie przejmuj bo przy hashi to sie zdarza. Moim zdaniem powinnoscie wykorzystac owu

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Jak dzień wyników, to dzień wyników. Moje też właśnie przyszły. Przeciwciała przeciw glikoproteinie IgG 23,19 kiedy wynik pozytywny jest powyżej 16. Zespół antyfosfolipodowy pełną gębą.

czemi79... nie rozumiem po co nas czytasz, skoro jesteśmy takie nawiedzone i beznadziejne Twoim zdaniem?

Asia i Szafirek - rewelacyjne wyniki
    Mira czyli masz odpowiedz...

O mnie
    dziewczyny jak to jest z tym zespołem antyfosfolipidowym, tzn. czy on zawsze nieleczony prowadzi do poronienia? Pytam, bo zastanawiam się nad tymi badaniami...

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Mam. To "moja wina", choć nieświadoma, ale ciężko to tak z marszu zaakceptować, że poroniłam bo mam jakąś pasztetną chorobę autoimmunologiczną. Teraz powtórka badania za 6-8 tygodni, żeby sprawdzić czy APS jest pierwotny i miałam go od zawsze, czy wywołała go ciąża. Szczerze mówiąc, wolałabym tą drugą opcję.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cichoniu, z tego co czytałam, a czytałam mnóstwo, to w niemalże 100% przypadków tak. Dziecię jest nieodżywione odpowiednio i zarodek obumiera, a jeżeli APS był przed ciążą, to jest gigantyczny problem z zagnieżdżaniem (stąd mam podejrzenie, że mam jednak ten ciążowy, bo zaszłam). Dlatego chcę powtórzyć przeciwciała, żeby zobaczyć czy spadną czy się utrzymają na tym poziomie, a jak wyjdzie to drugie, to wtedy chyba pójdę na pielgrzymkę, że nigdy w samolocie nie dostałam udaru.

U Ciebie teraz może nic nie wyjść i to nie musi znaczyć, że też tego nie masz. Niestety takie to chu.... choróbsko.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 21-01-17 o 21:20

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Cichoniu, z tego co czytałam, a czytałam mnóstwo, to w niemalże 100% przypadków tak. Dziecię jest nieodżywione odpowiednio i zarodek obumiera, a jeżeli APS był przed ciążą, to jest gigantyczny problem z zagnieżdżaniem (stąd mam podejrzenie, że mam jednak ten ciążowy, bo zaszłam). Dlatego chcę powtórzyć przeciwciała, żeby zobaczyć czy spadną czy się utrzymają na tym poziomie, a jak wyjdzie to drugie, to wtedy chyba pójdę na pielgrzymkę, że nigdy w samolocie nie dostałam udaru.

U Ciebie teraz może nic nie wyjść i to nie musi znaczyć, że też tego nie masz. Niestety takie to chu.... choróbsko.
    U mnie to w ogole nie wiadomo o co chodzi. Pierwsza ciąża, bez ani jednego wspomagacza. A dwie kolejne dupa.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mam wrazenie ze ten Twoj gowniany zespol antyfosfolipidowy to jest to samo co tam moja trombofilia tylko nie ma podloza genetycznego... ja kurde dwa lata temu lecialam do Australii - prawie 30h w powietrzu... cud ze sie nic nie stalo... tabletki anty bralam jakies 3 lata i tez lekarz mi powiedzial ze mialam duzo szczescia ze zakrzepicy sie nie nabawilam...
    Cichon to zrob sobie tez ten genetyczne na trombke bo u mnie jest to samo co u Miry i najprawdopodobniej dlatego poronilam poprzednio

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów