Strona 952 z 1202
Pokaż wyniki od 9,511 do 9,520 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Arwen czyżby ciąża? Mniejsza z tym... cokolwiek by to nie było trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen szczerze mówiąc nie do końca rozumiem z tego co piszesz ale życze Ci żeby wszystko poszło po Waszej myśli. I to jak najszybciej żebyś się nie musiała stresować za dużo powodzenia
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    ja z tych co trafiają przy pierwszym cyklu, a i tak się oburzyłam...
    jeszcze potrafię zrozumieć, że ktoś chce w jakąś porę roku, sama chciałam na wiosnę, miało udać się w marcu, nie udało się. a sytuacja była idealna- przez pracę, miałam macierzyńskie, praktycznie od razu poszłam na zwolnienie. niestety po poronieniu nie wróciłam do pracy, raz że szefa miałam przerąbanego, jeśli chodzi o obciążanie psychiki pracowników, dwa że chciałam odpocząć po tym wszystkim, a trzy że uznałam to za dobry pretekst żeby pracę zmienić. no ale nie zdążyłam znaleźć nowej, najpierw emocjonalnie chciałam sobie jeszcze odpocząć, a potem już ciąża, a potem złamałam nogę...
    tak więc moje dziecko to się teraz przytrafiło totalnie nie w czas wierzę jednak że będzie moim impulsikiem do założenia wreszcie czegoś swojego- z mężem firmy, a sama fundacji, o której marzę od dawna
    życie uczy pokory, stety niestety

Kamilaa2191 dziękuję za pozytywną opinię, właśnie myślałam że takie osoby są na forum... nie miałam dzieci, w rodzinie też nie ma żadnych, myślałam że tu pogadam ale już wole Was "nie denerwować".
    W takim razie tylko życzę spełnienia wszystkich marzeń związanych z własnym dzieckiem.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mam pytanie. Może powinnam wiedzieć takie rzeczy, ale nigdy nie robiłam testów owu. Kiedy je robicie? Ile razy dziennie?
    Dziś mam 15dc i dla orientacji chciałam zobaczyć kiedy miewam owulacje. Robię testy od 4 dni codziennie popołudniu. Cały czas wychodzi jedna kreska. I zastanawiam się czy robię je za wcześnie, czy może powinnam częściej niż raz dziennie? A może robię dobrze tylko na owu jeszcze czas.

Dziś byłam na kolejnych badaniach i czekam na wyniki a w środę endo. Jakaś taka podekscytowana jestem i liczę, że przepisze większą dawkę i powie "do dzieła" gorzej jak nie.

Miłej soboty życzę
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 21-01-17 o 13:39

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Yyy. Poszłam zrobić test tym z rossmana i wyszły dwie kreski. Czyli jednak opinia o tych z Allegro chyba się potwierdza, że nie są zbyt dobre.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Junior Member Awatar czemi79
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez gosc13 Zobacz posta
    Kamilaa2191 dziękuję za pozytywną opinię, właśnie myślałam że takie osoby są na forum... nie miałam dzieci, w rodzinie też nie ma żadnych, myślałam że tu pogadam ale już wole Was "nie denerwować".
    W takim razie tylko życzę spełnienia wszystkich marzeń związanych z własnym dzieckiem.
    Witaj i nie przejmuj się ochrzanem. Ja się zalogowałam jakiś czas temu i się nie udzielam na tym wątku. Bo tu dziewczyny wiele przeszły - chyba zbyt wiele - i nie potrafią się zdystansować - podchodzą do ciąży ze śmiertelną powagą i każdy kto ma mniejszą wiedzę albo nie podchodzi do planowania tak śmiertelnie poważnie jest wg nich "niedojrzały". Nie pogadasz tu i niewiele się dowiesz poza "uświadamianiem" jaka jesteś naiwna i jak trudno jest zajść i donosić
    Od siebie powiem Ci, że jestem mamą dwójki dzieci - córkę poczęliśmy w czwartym cyklu a synka w drugim cyklu. W maju bierzemy się za starania o trzeciego malucha. Dlaczego w maju ? Bo jestem po dwóch cięciach cesarskich, mam chorobę autoimmunologiczną i muszę porobić badania przed kolejną ciążą. ALE także dlatego, że chcę mieć kolejnego wiosennego malucha. Uważam, że dzieciom z początku roku jest łatwiej niż tym z końca. Poprzednią dwójkę też planowaliśmy na wiosnę, celowaliśmy w wiosenne miesiące z terminem porodu i tadam udało się. Mam 37 lat i to dopiero jest "pstro w głowie"
    W necie znajdź sobie kalkulator ciąży/porodu i orientacyjnie obliczy ci kiedy powinnaś się starać o dzidzię żeby urodziła się wtedy kiedy chcesz. To są oczywiście marzenia bo trafić w miesiąc jest jak wygrać w totka ale w porę roku już łatwiej. Powodzenia życzę i jak coś pisz na pv
    Jak już ujrzysz dwie kreski i wejdziesz w wątek ciąż to będzie zupełnie inna gadka i atmosfera jak tutaj Z dziewczynami z ciąży z córką nadal gadamy na fb a zaczynałyśmy tutaj na forum ponad pięć lat temu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Arwen trzymam kciuki, oby było wszystko po Twojej myśli

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    trzymam kciuki arwen.

Dziewczyny mam wyniki prolaktyny dzisiejszej. 6,6 norma 6-29,9. To chyba Ok? Bo ona akurat ma byc niska tak?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Asia dobra prolaktynka wedlug mnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów