Strona 95 z 1202
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Nati życzę Ci, aby Twoja ciąża szczęśliwie się zakończyła Teraz już wiem, że jedno to zajść w ciążę, a drugie donosić.

2. dzieckozakupy.pl
    A no właśnie, najpierw człowiek się martwi denerwuje że zajść w ciążę nie może potem robi wszystko by donosić i szczęśliwie zdrowo urodzić, a potem też całe życie martwi się o dziecko - żeby zdrowo się chowalo, dobrze rozwijało, było szczęśliwe i wyrosło na ludzi... zawsze jakieś stresy i problemy

Przede mną teraz długie dni oczekiwania na termin zrobienia testu. oby się tym razem udało...

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Cześć Dziewczyny...

Widzę, że nie tylko ja żyje w "stresie" czy się udało, czy też nie.
    Mam cichą nadzieję, że jednak się udało, ale wole się chyba zbytnio nie nastawiać, aby się nie rozczarować.

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ktore staraja sie o dzidziusia jakis czas, moge tylko napisac ze domyslam sie co musicie czuc, nie pisze ze rozumiem bo ja w pierwsza ciaze zaszlam w drugim cyklu-chociax nastawialam sie ze moze troche to potrwac, natomiast przy drugiej zaliczylismy wpadke. Natomiast moge powiedziec ze z planami jest tak: my sobie je pieknie ukladamy a zycie robi swoje... Ja mialam juz piekne wizje ze z mlodszym dzieckiem bedziemy po starsze chodzic do przedszkola a tymczasem ze starsza chodze na cmentarz do mlodszej... Ale ciagle sobie powtarzam ze widocznie TEN NA GORZE mial inny plan-wciaz nie wiem jaki chociaz mijaja wnet dwa lata ale...
    DZIEWCZYNY BEDZIE DOBRZE, po kolei bedziecie sypac tutaj dobrymi wiesciami z usg a ja dolacze tak szybko jak tylko uporam sie ze zdrowotnymi sprawami
    Ostatnio edytowane przez karolcia28m ; 30-05-16 o 15:22
    [*]Gabrysia 16tc

Hej Dziewczyny, no to ja dołączam się do grona testujących w czerwcu...Wczoraj nie wytrzymaliśmy i nie czekając do nast. cyklu "popróbowaliśmy" w tym.atnio Miałam zaczekać ze względu na jelitówkę i leki, które brałam ostatnio, wle wyszło inaczej Fakt, że to był ostatni dzień moich dni płodnych i nikłe szanse, ale kto wie Choć nie nastawiam się za bardzo, i tak mieliśmy próbować od nas cyklu.
    Pozdrawiam Wszystkie i ściskam również Wasze smuteczki...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    karolcia , ejna też uważam, że nie należy snuć dalekich planów. Trzeba być po prostu przygotowanym na wszystko. To nie te czasy, gdy kobiety bez problemu zachodziły w ciąże i do 9-ego m-ca pracowały w polu czy w zakładach od rana do nocy bez żadnych problemów. Jesteśmy coraz słabsze, niestety - nie ma się co czarować. Życie pełne stresu, poważne choroby serca czy tarczycy w młodym wieku, stałe przyjmowanie leków, jedzenie takie, a nie inne ... wszystko się na nas odbija :/

Groszek witaj na forum! To Wasz pierwszy cykl starań, czy już kolejny?

Illusive my tak próbowaliśmy od grudnia - sporadyczne "strzały " - a nóż widelec "załapiemy" . Niestety, nic. W marcu zaczęliśmy intensywniejsze starania. W tym miesiącu zaciążyłam, ale radość długo nie trwała - dostałam okres no i kolejny test później pokazał już tylko jedną krechę. Co przepłakałam, to moje, ale trzeba żyć dalej. Nowy miesiąc - nowe nadzieje. Oby dla każdej z nas czerwiec był w końcu trafiony

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Martulka podpisuję się pod ostatnim zdaniem i również tego Nam wszystkim życzę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Dziołchy a czy test owulacyjny w czasie przedowulacyjnym powinien pokazywać jakiś cień kreski czy może nie być nic nic nic a nagle bach gruba krecha?

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    aguska nie pomogę ,niestety. Poczekaj, aż Ejna się uaktywni ona testuje ostro przed owulacją, więc wie co i jak

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Moze! Ja tez testuje duzo, i mnie sie pojawia druga blada kreska na kilka dni przed. Takze tak ja jutro zaczynam swoje owutestowanie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów