Strona 949 z 1202
Pokaż wyniki od 9,481 do 9,490 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Oj Arwen strasznie mi przykro trzymaj się kochana. Jesteśmy z Tobą! :*

Kasia no faktycznie trochę Was poniosło, no ale jesteśmy tylko ludźmi, którzy czasami nie myślą rozsądnie a dają się ponieść emocjom. Trzymam kciuki za @ , chociaż trochę sobie poczekasz:/

Asia no nareszcie się doczekalas tak jak mówisz, teraz badanie, wizyta u gina i działacie dalej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen Kochana :* przytulam mocno :* za jakiś czas będzie lepiej.

Asia test owulacyjny mi nic teraz nie da. Nawet jak wyjdzie kreska to skąd będę wiedziała że jestem przed owu bądź po. To bez sensu. Testu owu mają sens jak robione są dużo wcześniej przed owu. Musze czekać na, mam nadzieje, @. Jeszcze do tego wszystkiego od poniedziałku zaczynam prace - do połowy marca. W poprzedniej firmie poprosili mnie o pomoc przy projekcie bo się nie wyrabiają. I jeżeli okaże sie ze zajde w ciążę to będę musiała to w połowie przerwać, czego bardzo niechce.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Arwen tulę mocno :*
    Asia w końcu małapa przyszla. Jak już się nie ma nadziei że się w tym cyklu udało to chociaż @ mogłaby przychodzić jak najszybciej żeby zacząć nowy cykl. Dobrze, że sie porządnie przebadasz i będziesz wiedziała na czym stoicie.
    Ja mam dzisiaj w końcu dzień wolny, także zabieram się za porzadki domowe chociaż nie wiem od czego mam zacząć tyle się tego nazbierało
    Co do pobierania krwi to ja mam podobno idealne żyły zawsze wszystkie pielęgniarki wkuwają się za pierwszym razem i zawsze bez problemu. Zresztą mnie też to w ogóle nie rusza mogą mnie kłuć Kiedyś leżałam w szpitalu w Łodzi w związku z moim torbielem w głowie i miałam takie badanie że w dzień co 4 godziny pobierali mi krew a w nocy co 2 godziny. Pamiętam, że po całym takim dniu i nocy nad ranem musiałam iść do zabiegowego na kolejne pobranie i tam już z osłabienia zemdlałam.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen... sciskam mocno :*

Arwen jestem z toba i ściskam. Jak tylko będziesz miała ochotę to pisz.

Agag no to ostro nie dziwię się że zemdlałaś.

Asia TO JEDZIEMY RÓWNO RAZEM hehehe ja tez na szczęście dzis dostałam@ . Tak sie martwiłam ze przez ten ogromny pęcherzyk bedzie sie przedłużał. No to do startu gotowi start. Ja w poniedziałek pójdę zrobic jeszcze raz prolantyne i 17 OH progesteron.

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Arwen - Tulę mocno i mam nadzieję, że i dla Ciebie wkrótce zaświeci słońce!

Kasia - Czasem emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem .
    Trzymamy kciuki za Twoją , a zarazem kolejną @.
    No to się u nas porobiło...
    Ostatnio edytowane przez Anla3 ; 20-01-17 o 19:16
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

cześć wszystkim właśnie zarejestrowałam się na forum, mam nadzieję że sporo się tutaj dowiem pomyślałam że napiszę w tym temacie ponieważ ja chciałabym zostać mamą w 2017 roku jednak mój mąż upiera się żeby "wycelować" malucha na styczeń, bo zawsze się mu marzył maluch urodzony w styczniu :P w tym roku już nie zdążę w takim razie ale oby udało się na początek 2018 stąd też pytanie jak myślicie kiedy zacząć starania żeby maluch urodził się w styczniu? Nie miałam jeszcze dzieci więc nie mam żadnego doświadczenia a z tego co czytałam to ciąża może różnie trwać a przedział porodu 38-42 nie ułatwia sprawy z obliczeniami może Wy bardziej doświadczone możecie mi pomóc? z drugiej strony ciekawa jestem czy od razu nam się uda... w tym roku kończę 28 lat więc już najwyższa pora na potomka, od roku nie jem tab anty a od września zażywam folik + wit D3.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez gosc13 Zobacz posta
    cześć wszystkim właśnie zarejestrowałam się na forum, mam nadzieję że sporo się tutaj dowiem pomyślałam że napiszę w tym temacie ponieważ ja chciałabym zostać mamą w 2017 roku jednak mój mąż upiera się żeby "wycelować" malucha na styczeń, bo zawsze się mu marzył maluch urodzony w styczniu :P w tym roku już nie zdążę w takim razie ale oby udało się na początek 2018 stąd też pytanie jak myślicie kiedy zacząć starania żeby maluch urodził się w styczniu? Nie miałam jeszcze dzieci więc nie mam żadnego doświadczenia a z tego co czytałam to ciąża może różnie trwać a przedział porodu 38-42 nie ułatwia sprawy z obliczeniami może Wy bardziej doświadczone możecie mi pomóc? z drugiej strony ciekawa jestem czy od razu nam się uda... w tym roku kończę 28 lat więc już najwyższa pora na potomka, od roku nie jem tab anty a od września zażywam folik + wit D3.
    A jak dziecko zdecyduje być wcześniakiem? Nic, tylko się pochlastać...

cichon_k i już widzę krytykę... tak oczywiście jak się nie uda to na pewno się potnę, patrząc na to że mi to wszystko jedno. myślałam że można tu fajnie podać na różne tematy a już widzę jad. myliłam się...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Gosc13 tutaj wszystkie poważnie traktują temat ciąży, większość jest po przejściach, starają się latami, więc pytanie o celowanie raczej nie wywoła entuzjastycznych odpowiedzi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów