Strona 947 z 1202
Pokaż wyniki od 9,461 do 9,470 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja to od dziecka bujam sie po szpitalach i pobieranie krwi i wenflony sa mi totalnie obojetne zyly mam na szczescie dobre i dobrze widoczne chociaz po larach wkluc juz nie sa az takie dobre...:/
    Ale zastrzyki to i tak dla mnie cos okropnego :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    też na szczęscie się nie boję igły. Nie patrzę jak wbijają, ale przy wenflonie odczuć nie miałam głębszych. Tak samo bałam się strasznie lewatywy, a był lajt
    Yyyy no samą myśl o lewatywie przechodzi mnie zimny dreszcz. Chyba nie dałabym rady.
    Najgorszym badaniem jakie miałam była gastroskopia, myślałam że się uduszę.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Arwen chce chyba żebyśmy osiwialy

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewczyny myslalam ze tylko ja mam tak slabe zyly do badan :P w ciazy o dziwo nie balam sie pobierania krwi ale zawsze zanim weszlam do zabiegowego i do tej zreszta ostrzegam pielegniarke ze bedzie miala ciezko.. Mam slabe i niewidoczne zylki ogolnie tragedia. Kiedys juz po porodzie mialam zglosic sie na zabieg usuniecia przegrody pochwy to wiadomo na oddzial a przed tym pobranie krwi.. Podchodzily 4 osoby i nie mogly pobrac krwi w koncu powiedzialam ze sie wypisuje na zadanie bo juz mnie zestresowali na samym poczatku a co dopiero pozniej. I tak ze zrobilam zabieg dopiero teraz w kwietniu po 2 latach od porodu

O mnie
    A wenflon dziewczyny to cieniutka rureczka a nie igla podobna Do igly ale to nie sama igla inaczej nie moglibysmy ruszac rekoma z igla w srodku chyba bysmy sie wykrwawili bo poprzebijalaby nam zyle na wylot

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    u mnie to samo szafirek. Pielęgniarki zawsze łapią się za głowę jak widzą moje ręce, ale na szczęście udaje im się za pierwszym podejściem. Oprócz jednego beznadziejnego przypadku jak mnie baba pokłuła w dwie ręce a na koniec straciłam przytomność
    Dziewczyny mogę Wam przybić piątkę, u mnie to samo żył nie można znaleźć i jeszcze czasami pękają.
    Strasznie dużo piszecie nie mogę nadgonić.

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    A wenflon dziewczyny to cieniutka rureczka a nie igla podobna Do igly ale to nie sama igla inaczej nie moglibysmy ruszac rekoma z igla w srodku chyba bysmy sie wykrwawili bo poprzebijalaby nam zyle na wylot
    Hahaha Kamila nie mogłaś mnie uświadomić przed porodem? teraz się czuję jak głąb, ale raz w życiu miałam ten wenflon i na serio byłam przekonana, że tam jest igła i co lepsze miałam właśnie taka wizję, że jak ruszam ręką to ta igła mi tam się rusza w tej żyle i że mogę ją przedziurawic i starałam się jak najmniej ruszać tą dłonią, co przy noworodku i moim nieobyciu z takim malenstwem łatwe nie było Buahaha oj ja blondynka człowiek się przefarbuje, ale blondynki ze środka nie wypleni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Hahaha Kamila nie mogłaś mnie uświadomić przed porodem? teraz się czuję jak głąb, ale raz w życiu miałam ten wenflon i na serio byłam przekonana, że tam jest igła i co lepsze miałam właśnie taka wizję, że jak ruszam ręką to ta igła mi tam się rusza w tej żyle i że mogę ją przedziurawic i starałam się jak najmniej ruszać tą dłonią, co przy noworodku i moim nieobyciu z takim malenstwem łatwe nie było Buahaha oj ja blondynka człowiek się przefarbuje, ale blondynki ze środka nie wypleni
    Maggie nie martw sie pewnia jedyna nie bylas ktora tak myslala :P ja tez kiedys bylam przekonana ze to igle mam w srodku. Na szczescie przed porodem mnie uswiadomili . Zresztą pomysl jak dzieciaczki na oddzialach maja wenflony a to w raczce, a to w glowce, stopce.. Raczej igla przy nich bylaby niebezpieczna tym bardziej przy takich dwulatkach ktore moga to sobie same wyjac.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Hehe dobre z tymi igłami w ciele
    Ja też od dziecka po szpitalach, poza tym mama pielęgniarka, więc jestem w temacie od małego
    Ale powiem wam że najgorzej to jak byłam w szpitalu po poronieniu, była laska która kazała się trzymać siłą lub przywiązać do krzesła bo ona sobie nie da krwi pobrać, do tego stopnia, że jej nie przyjęli na oddział, bo pielęgniarki stwierdziły, że nie mogą zastosować przymusu osobistego... dopiero lekarz przyszedł, trochę na nią krzyknął, pielęgniarce "pozwolił" na lekki przymus, jedna trzymała rękę, druga pobierała, a laska zemdlała po chwili krzyku na całe gardło...
    Miałam wejść po niej na pobranie, stres większy niż zwykle, pielęgniarki jednak poszły ulgę i ze mną już poszło łatwo

Panna nienormalna scena niczym z horroru. Podziwiam cie ze tam weszłas. Ja bym chyba pod drzwiami zemdlala

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów