Strona 942 z 1202
Pokaż wyniki od 9,411 do 9,420 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ło matko, aleście się rozpisały jeden dzień człowiek nie ma czasu Was czytać i tyle stron.

Arwen, i co? I co? Przyszła @? Daj koniecznie znać.

Kasiu, bardzo dobrze, że porozmawiałaś z małżonkiem. Skoro czeka Was leczenie, to musicie sobie wszystko wyjaśnić. Trzymam mocno kciuki, żeby się Wam wszystko poukładało w trójkę

Aśka, jaki wynik? Podejrzany ten Twój brak @ tyle czasu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    rosiczka to może być zagnieżdżenie, ale cięzko tak wróżyć za jakiś tydzień dobry się okaże

mam wynik. Beta poniżej 0,1 także w sumie uf bo bałam się jakiejś biochemicznej ze słabym przyrostem. A progesteron 2,5 szaleństwo. Powiedzcie mi to dużo za mało? Niby jest napisane, że norma w fazie lutealnej jest 1,83-23,9, ale ten mój wynik może być powodem, że nie wyszło tym razem? Teraz chcę jeszcze zrobić prolaktynę, ale to mówiłyście na początku cyklu tak? :/

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Niski ten progesteron, nie ma się co oszukiwać. Ja bym wybrała się z tym wynikiem do lekarza.
    Prolaktyna 2-4 dc (w porywach do 6), także od razu jak @ przyjdzie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kurcze przy takim wyniku moglo nie byc w ogole owulacji.. marsz do gina koniecznie! Jak tam Mira u Ciebie?

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Nic nowego. Czekam na resztę wyników i @ jak na zbawienie, choć dziś dopiero 19 dzień po zabiegu, więc jeszcze sobie poczekam. Po śluzie widać, że coś się już w maszynerii rusza, także może nie będzie tak źle. Fizycznie już doszłam do siebie, psychicznie jak to zwykle, raz górka, raz dołek, powolutku z przewagą górek, ale jak napisała Cichoń, dopiero po miesiączce ten rozdział się zamknie i wtedy na pewno poczuję ogromną ulgę.
    Zakupiłam Inofem, bo nie zaszkodzi się wspomóc po tym wszystkim i sobie popijam.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dzięki dziewczyny tak myślałam. 27 stycznia mam umówiona wizytę, mam nadzieje ze do tego czasu dostanę @ i zrobię ta prolaktyne do kompletu.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Nic nowego. Czekam na resztę wyników i @ jak na zbawienie, choć dziś dopiero 19 dzień po zabiegu, więc jeszcze sobie poczekam. Po śluzie widać, że coś się już w maszynerii rusza, także może nie będzie tak źle. Fizycznie już doszłam do siebie, psychicznie jak to zwykle, raz górka, raz dołek, powolutku z przewagą górek, ale jak napisała Cichoń, dopiero po miesiączce ten rozdział się zamknie i wtedy na pewno poczuję ogromną ulgę.
    Zakupiłam Inofem, bo nie zaszkodzi się wspomóc po tym wszystkim i sobie popijam.
    No tak to prawda z ta pierwsza @. Mam nadzieje ze nie bedziesz musiala dlugo czekac az sie pojawi! Widac po Twoich postach ze troche odzylas i cieszy mnie to
    A genetyczne na trombofilie bedziesz tez robic?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Skonsultuję to z lekarzem, ale po tym co czytałam nie wiem czy jest sens, bo skoro trombofilię i ten mój APS leczy się tak samo (acard+heparyna), to wykonywanie drogich badań dla diagnozy, która w prowadzeniu przyszłej ciąży nic nie zmieni jest dla mnie trochę bez sensu. Aczkolwiek myślę nad testem na antygen MTHFR (ten od wchłaniania kwasu), bo chyba dla własnego spokoju wolę wiedzieć czy tego nie mam. Ale zobaczymy co na taki pomysł powie patolog.

A z takich typowych babskich problemów. Laski jaki ja mam trądzik, mam wrażenie, że wszystkie pociążowe hormony mi wychodzą "przez twarz". Macie pomysły jak z tym walczyć?
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 18-01-17 o 18:13

O mnie
    No to moze na spokojnie zrob sobie badania na nfz? Do rodzinnego po skierowanie do hematologa i hematolog Ci da skierowanie.
    Do ciazy rzeczywiscie leczenie takie samo wiec nie potrzebujesz wiedziec ale w kontekscie reszty swojego zycia - lepiej wiedziec z wielu wzgledow.

Melduje, ze @ sie zaczyna, mam juz plemienia. Wielkie uff!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów