Strona 941 z 1202
Pokaż wyniki od 9,401 do 9,410 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kasia, pewnie się powtórzę, ale dobrze, że porozmawialiście z mężem. Jak widać faceci też to przeżywają, ale na swój sposób. Będzie dobrze

Co do dkms to byłam w trakcie rejestracji, ale zrezygnowałam w momencie gdy wszedł temat niedoczynności.

Dziś odebrałam wyniki nasienia męża. Na moje oko wszystko prócz zaniżonej ruchliwości jest ok, ale w piątek mój gin to będzie oceniał.

P.S. Aguska, zazdroszczę brzucha ja to chyba taki będę miała jak przytyję...
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mam ciężki tydzień w pracy, nawet nie mam chwili zeby tu zajrzec do Was mamy trzy l4 jedna ciążę i jeszcze wczoraj kolezance zmarł dziadek więc tez jej nie ma w pracy, takze jest masakra.
    Asia mi ostatnio tez spozniala sie @ 5 dni i w dzien bety dostalam @. Testy wychodzily negatywne wiec na nic nie liczyłam ale juz nie mogłam sie doczekac @ zeby zaczac nowy cykl. Od jutro zaczynaja mi sie płodne i niby w poniedziałek wypada owu takze w weekend pewnie bedziemy działać o ile po calych dniach pracy będziemy mieć jeszcze sile
    Miłego dnia

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia, ale z tego co pamiętam Twoje cykle są nieregularne? Więc w sumie w każdej chwili może nadejść @. beta dla pewności jak najbardziej wskazana
    Agag ja też od początku tygodnia mam cięzko.. te bóle głowy mnie zabiją. Dziś mam 3 dc i okres tak skąpy, ze mogłabym cienkie wkładki nosić a nie podpaski. I do tego BRĄZOWY a nie żywa krew. OD wczoraj do dziś rana żadnej plamy na podpasce, więc poszłam dziś rano po test bo coś mi nie gra już. Test negatyw. Dziś dzwonie umówić się do endokrynologa a za tydzien ide do gina na monitoring i ogólne badanie. Nie miałam usg od 2014 roku!! Masakra, aż się boje.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Mam ciężki tydzień w pracy, nawet nie mam chwili zeby tu zajrzec do Was mamy trzy l4 jedna ciążę i jeszcze wczoraj kolezance zmarł dziadek więc tez jej nie ma w pracy, takze jest masakra.
    Asia mi ostatnio tez spozniala sie @ 5 dni i w dzien bety dostalam @. Testy wychodzily negatywne wiec na nic nie liczyłam ale juz nie mogłam sie doczekac @ zeby zaczac nowy cykl. Od jutro zaczynaja mi sie płodne i niby w poniedziałek wypada owu takze w weekend pewnie bedziemy działać o ile po calych dniach pracy będziemy mieć jeszcze sile
    Miłego dnia
    Aha zapomniałam napisac owocnych starań

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    zrobiłam ten progesteron i betę, wyniki będą pewnie koło 16. Mam cykle bardzi nieregularne, ale wydawało mi się zawsze, że mam późno owulację, a jak już była to powinien po 2 tygodniach być ten okres. Jak mnie to wkurza.

agag owocnych starań

kamila, rzeczywiście dziwna sprawa, tez może będzie potrzebne Ci jakieś wspomaganie, czuję że i u mnie się skończy jakimiś hormonami czy czymś. No nic, trzeba zrobić wszystko by zapewnić sobie to szczęście.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Dzieki Kamillaa ja mam bóle migrenowe, wiec wiem co czujesz. Czesto przed @ mnie boli głowa bo wszystkie stresy i nerwy właśnie w ten sposób się u mnie kończą a jak wiadomo przed @ raczej oaza spokoju nie jesteśmy najgorzej jak złapie taki mega silny ból bo potrafi trzymać kilka dni.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Asia trzymam kciuki dawaj znać jak będą wyniki sprawdzę dopiero w nocy bo do 24 jestem w pracy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila dziwna sprawa z tym Twoim okresem. Może owu była później i to zagniezdzenie? Do endokrynologa tak w ciemno się zapisujesz? Zrób najpierw badania, bo może w ogóle nie będziesz potrzebowała wizyty

Asia czekamy na wyniki

Agag powodzenia w staraniach

Ja właśnie też chciałam sie zapisać do dkms, ale wyczytałam u nich na stronie, że wśród chorób, które wykluczają potencjalnego dawce jest właśnie niedoczynność tarczycy także kicha:/
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 18-01-17 o 13:50

Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Asia trzymam kciuki dawaj znać jak będą wyniki sprawdzę dopiero w nocy bo do 24 jestem w pracy
    Agag to pisz od razu jako wynik bedziemy czuwały razem ja tez mam dziś nocny dyżur.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Dziewczyny czytam Was dłuższy czas i jestem pełna podziwu dla Waszej wytrwałości.

Ja zaczynam chyba schizowac, od Nowego roku staramy się o nowe Maleństwo. Dzisiaj plama brązowa, do planowanego terminu okresu jeszcze trochę ( bo to powinno być ok 25). Czy to może być implantacja, czy ja wariuje bo tak bardzo chce być w ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów