Strona 94 z 1202
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Ann rozwaliłaś system teraz To już nie masz o czym myśleć "w trakcie"?
    haha no widzisz :P jakoś mam to zdjęcie przed oczami może za chwilę minie
    teraz biorę się za siebie, bo odstawiłam fitness i wszystko co z tym związane, a on powiedział, że to właśnie jeszcze pomaga, więc przynajmniej mam motywację!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Martulka, dobrze, ze masz plan. Idz koniecznie w tym cyklu do lekarza.
    A co do swiczen to ja bardzo bym chciala bo strasznie mi sie przytylo.. Ale to bez sensu zapisac sie na fitness i dwa tygodnie korzystac potem des tygodnie niekorzystac. Szkoda karnetu!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Powiem Wam, że planowanie jest bez sensu... a może mnie też jest pisane macierzyństwo po 40tce tak jak mojej babci i mojej mamie?

Tylko teraz po śmierci Mamy tak sobie myślę, że chciałabym aby moje dzieci długo miały rodziców i aby w ogóle moje wnuki poznały dziadków. Nie tak jak ja...

Przepraszam, że się tak żale...
    Przez cały weekend sie trzymałam, nie miałam czasu. Mieliśmy gościa, przyjechała na cały długi weekend moja przyjaciółka z drugiego końca Polski.

Brakuje mi sensu życia...
    Nie mam rodzeństwa, więc nikt ze mną nie przeżywa tej pustki...

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cosima przytulam :* napewno to wszystko nie jest dla Ciebie łatwe. Przyjaciolka moze nie zastapi rodzenstwa,ale masz baaardzo bliska osobe obok siebie-swojego Męża. On tez napewno przezywa to wszystko. Wspierajcie sie wzajemnie, rozmawiajcie. Czas leczy rany - tak mówia i coś w tym jest.
    Nie masz za co przepraszać-od tego jest nasze forum, by się wyżalić. Dzielić smutki i radości.

ja nie rozumiem.
    nie powinnam tego pisac zeby nie dołować.
    każda z nas się stara, liczy dni, bada się, pije wiesiołeki, bieże tabletki robi bety, testy ciążowe, owulacyjnie.
    i jak już w końcu któreś sie uda, to cieszy się kilka tygodni a potem znowu od nowa ten sam scenariusz.
    bałam się ciąży moja mama zaszła w wieku 17 lat, chłopak ją zosawił, zostałam sama. od 16 roku życia brałam tabletki żeby broń boże nie zajść.
    a teraz popadam w paranoje bo po 6 miesiącach starań nie mam dziecka, a już przeciez miała wszystko zaplanowane. od lipca chorobowe, we wrześniu poród, a tu nic oprócz kilku dodatkowych kilogramów.
    może nie pisze za dużo. ale smutno mi było kiedy arwen miała przerwę, a teraz mi smutno przez Kasie. Rozumiem ale bede tesknić:*

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Może nie powinnam już tutaj pisać bo już nie staram się o ciążę a jestem w ciąży, mam nadzieję, że zdrowej i szczęśliwej do rozwiązania ale zaglądam tu czasem i widzę dużo smutków ostatnio tutaj na forum macie.
    Trzymajcie się dzielnie wszystkie dziewczyny :* :*
    mmarta czytając druga część twojej wypowiedzi poczułam się jak ja jeszcze tydzień temu. Zawsze wszystko miałam zaplanowane w życiu. W wieku 26 lat urodzę dziecko, będe szczęśliwa w związku wyjdę za mąż i będzie cudownie. Czar prysł jakieś 2 lata temu, zdałam sobie sprawę że w życiu nie można nic planować. Najpierw w życiu prywatnym nie było tak różowo, później kiedy już się powoli układało to panicznie bałam się żeby nie zajść czasem za szybko z partnerem w ciąże. Bo tak jak większość dziewczyn myślałam że to po prostu się stanie już. Widziałam zresztą jak moje koleżanki zachodziły szybko w ciąże. Później ta diagnoza lekarza że ciężko będzie mi zajść i tabletki anty. Po tabletkach też pozostały mi dodatkowe kilogramy i później przez 5 miesięcy wielkie rozczarowanie i płacz że zajść nie mogę kiedy innym tak łatwo się udaje... nie poddawałam się aż tu nagle niespodzianka. Warto wierzyć, że będzie dobrze
    Arwen i Kasi też mi brakowało i brakować będzie, zawsze brakować będzie wartościowych i doświadczonych dziewczyn które potrafią wesprzeć w każdej chwili.

pozdrawiam wszystkie gorąco

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Nati powinnaś do nas zaglądać i się udzielać już trochę zżyłyśmy się na tym forum, tak że było by przykro, gdybyś Ty też zniknęła :/

Jak Twoje samopoczucie w ogóle? Kiedy idziesz do gin?

U nas znów kolejny, gorący dzień... uff...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Kasia , arwen - mam nadzieje dziewczyny, że nas podczytujecie czasem - trzymamy tu wszystkie kciuki za Was :* Musi sie to wszystko ulozyc, musi!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Martulka co jakiś czas będę tu zaglądać. Jesteś doświadczoną fajną kobietką która zawsze coś doradzi
    Czuje się dobrze, nawet nie mam żadnych mdłości, jedynie gdy jeżdżę jako pasażer samochodem to lekko.
    Pobolewa mnie brzuch no i te włosy mi ciągle lecą a tak to wszystko dobrze
    Jutro lekarz już doczekać się nie mogę.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Nati dziekuje Ci bardzo i trzymam za słowo Brzuszek pobolewa, bo maluch robi sobie miejsce. Spokojnie
    Jutro po wizycie koniecznie napisz co tam u Was słychać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów