Strona 939 z 1202
Pokaż wyniki od 9,381 do 9,390 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Wg tych wszystkich magicznych aplikacji w poniedziałek będzie końcówka 7 tygodnia, wg OM. Pierwszy termin miałam na 6 lutego ale musiałam przyspieszyć wizytę bo mam luteine tylko na 2 tygodnie więc chciałam się wyrobić zanim się skonczy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    W poniedziałek idę prywatnie do lekarza który ma naprawdę wypasiony sprzęt do usg więc po cichu mam nadzieję że jak wszystko się rozwija prawidłowo to może coś więcej zobaczymy, w środę mam wizytę na NFZ żeby dostać skierowanie na ewentualne badania bo pewnie coś mi każą robić?

Panna, i wlasnie dlatego nie biore ciazy pod uwage nawet. Tego sie nie da pogodzic.

No to Patryszka fajne rzeczy możesz juz zobaczyć. Życzę ci powodzenia spokoju i miłego ogladania.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hej dziewczyny. Dziś miałam poważną rozmowę z mężem. Ostatnio coraz gorzej się u nas działo. Nawet już myślałam o rozstaniu... Chcialam odwołać wizytę w łodzi. Sporo sobie wyjaśnilismy. Nie wszystko co chciałam ale i tak dużo. Podjęliśmy decyzję ze jednak jedziemy do łodzi. Powiedział ze bardzo przeżył ostatnie poronienie. Ze długo to trzymał w sobie ale ze sobie nie radzi z tym. Tak samo i ja... Powiedział ze boi się wyników badań. Tego ze może się okazać że jest nieplodny. Ale powiedziałam mu że to raczej niemożliwe bo gdyby był to bum nie zachodziły w ciążę. Podjęliśmy decyzję ze część odzyskanych pieniędzy (te które pożyczylismy bratu) chcemy podarować drugiemu bratu na leczenie jego synka. Mały ma guza w mózgu i słabo jak na razie idzie leczenie.
    Powiedziałam ze niechce żeby mial do mnie pretensje jeżeli badania będą się przedluzaly ale niewiem ile potrwają.

Ale co najważniejsze to powiedział na samym początku. Ze uważa że nam na te wszystkie problemy brakuje tylko dziecka... ze to przez jego brak sobie nie radzimy. I ma mnóstwo racji. A mi jest tak cholernie przykro ze ja nie mogę dać mu tego dziecka...

Długa i ciężka droga jeszcze przed nami... oboje zgodnie stwierdziliśmy ze mamy cezkie charaktery. Ze jesteśmy uparci i zawzięci ale ze postanawiamy poprawę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Hipp dzięki. Wkrótce i Ty będziesz taki miała

Maggie prawdopodobnie chlopczyk niedługo badanie polowkowe więc mam.nadzieję że się potwierdzi bo zaczęłam już kupować ubranka
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 17-01-17 o 20:46

O mnie
    Arwen ja życzę Ci żeby to była jednak spóźniona @. Trzymam kciuki :*
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Kasia to bardzo dobrze że w końcu porozmawialiscie, zawsze to jakiś krok do przodu

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu to super, że przeprowadziliscie taką rozmowę, że dużo sobie wyjasniliscie no i przede wszystkim, że Twój mąż się przed Tobą otworzył. Może faktycznie tak być, że pojawiają się u Was spiecia przez to, że nie macie dziecka, którego bardzo pragniecie. Przez te poronienia, bo one chyba bardziej bolą niż sama niemoc zajścia w ciążę. To na pewno wpływa frustrujaco. No ale ważne, że WSPÓLNIE chcecie walczyć o to, żeby w końcu i u Was było słychać tupot małych stopek Kasiu a Ty nie myśl o sobie jako "nie mogę dać mężowi dziecka". To nie Twoja wina, że coś jest nie tak, ale nie poddajesz się, podejmujesz kroki w kierunku, żeby to zmienić i żebyście mieli to dzieciątko. Naprawdę głęboko wierzę, że razem przejdziecie tę trudną drogę leczenia, na końcu której będzie na Was czekało upragnione maleństwo. Za każdym razem, jak czytam, wzrusza mnie cytat, który masz na dole swojej sygnatury.. wierzę, że w końcu będziesz miała kogo obdarować tą miłością. Bardzo Ci kibicuję!
    A dopisze jeszcze, że jak przeczytałam na początku Twojego postu,.że miałaś dziś poważną rozmowę z mężem to przyznam, że zamarlam. Bałam się, że napiszesz coś w stylu, że mąż sie poddaje, że ma dość, a tu takie dobre wieści nam przekazalas

Oo Aguska to póki co parka się szykuje
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 17-01-17 o 21:06

O mnie
    Teraz jest dobrze. Może nie tego spodziewałam się po tej rozmowie. Myślałam że bardziej się uspokoje. Ale najbardziej boje się ze takich gorszych chwil może być więcej. I takich rozmów. Boje sie ze którejś próby w końcu nie wytrzymam... Mąż mi powiedział ze się powoli zamyka w sobie przez to wszystko. Powiedziałam żeby mimo wszystko rozmawiał ze mną. Ale boję się że i tak nie będzie chciał... On sam przyznał ze nie jest taki wylewny...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów