Strona 938 z 1202
Pokaż wyniki od 9,371 do 9,380 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Hipp czekam na poniedziałek i staram się nie denerwować ale słabo mi to wychodzi. Czytałam tu o tyłu strasznych rzeczach że boję się tego pierwszego usg... Brzuch mnie trochę pobolewa, ale ponoć to normalne. Teraz żałuję że nie wzięłam dłuższego zwolnienia że szpitala bo wszyscy u mnie na l4 i sama muszę siedzieć po 9 godzin :/ a nie mam zaświadczenia o ciąży ani nic żeby się wymigac... No trudno, znowu ćwiczę cierpliwość

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anla3 Zobacz posta
    Hipp - Dzięki za troskę No niestety mdłości męczą mnie bardzo. Jeszcze żeby to były poranne akcje, albo chwilowe w ciągu dnia - to ok, dzielnie i dumnie bym je znosiła, ale one są nieprzerwane, trwają cały boży dzień i potrafią prawie całą noc. W pracy już pytają czy nie jestem aby chora, bo tak źle wyglądam.. :/

Burzujka- szacun. Jak czytałam, że męczyły Cie one do 14tc to miałam ciary.. Na samą myśl robi mi się słabo.
    Jestem dopiero w 10tc mam nadzieje ze do 14 az nie bede sie meczyc... a zaczelo sie w 6tc wiec juz 4 tygodnie meczarni za mna...!
    Dziewczyny, mozna sie nie zgodzic z tym, ale moje zdanie jest takie, zeby brac l4 na coaze ile wlezie! Ten parszywy kraj jedzie nas finansowo jak chce wiec uwazam ze my kobiety mozemy ich pojechac tez czemu nie! Nie mowie zw ciaza to choroba, ale okazja by troche odpoczac od pracowania.

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hipp zwolnienie póki co nie wchodzi w grę.
    Burzujka - no właśnie czułam,że coś pochrzaniłam z tymi tygodniami.
    Patryszka - Doskonale Cię rozumiem.Będzie dobrze .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    burzujka też tak uważam

patrzyszka będzie dobrze, czekamy na relacje

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    To mnie męczyły do 14tc. T
    Do 12tc trwały całymi dniami i nic nie pomagało... dnia w którym skończyłam 12tc nagle wszystko odeszło... Niestety później wracalo ale na szczęście już nie codziennie tylko stopniowo wszystko mijalo. Życzę Wam dziewczyny aby mdłości Wam minęły jak najszybciej i abyście mogły w pełni cieszyć się ciążą

Arwen trzymam kciuki by wszystko skończyło szczęśliwie.

W prezencie przesyłam Wam mój brzuch z przed tygodniaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170109_180007.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	83.1 KB
ID:	99785

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Jestem dopiero w 10tc mam nadzieje ze do 14 az nie bede sie meczyc... a zaczelo sie w 6tc wiec juz 4 tygodnie meczarni za mna...!
    Dziewczyny, mozna sie nie zgodzic z tym, ale moje zdanie jest takie, zeby brac l4 na coaze ile wlezie! Ten parszywy kraj jedzie nas finansowo jak chce wiec uwazam ze my kobiety mozemy ich pojechac tez czemu nie! Nie mowie zw ciaza to choroba, ale okazja by troche odpoczac od pracowania.
    Polejcie burzujce... Mleka. ..heheh mam takie zdanie jak ty. Jak sie należy to sie należy jak same się nie będziemy szanować to nikt nas nie poszanuje. Ja jak bozia da to jak najszybciej emigruje na l4.

Agusia jaki piękny brzusio!!! Tez chce taki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Patryszka ktory tydzień bedziesz miala w poniedziałek?

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Aguska ale już super pokaźny brzuszek a wiecie już jakiej płci lokator się skrywa pod serduchem? Ale nie kojarzę, żebyś pisała, a chyba byś się nam pochwalila

P.s. fajna wanna

Ja w pierwszej ciąży pracowałam prawie do końca, bo mi się to bardziej opłacało, a poza tym dobrze się czułam i chyba bym zwariowala siedząc w domu. W pracy robili zakłady, kto mnie na porodowke zawiezie Za to w drugiej ciąży na pewno od razu bym poszła na zwolnienie, żeby mieć czas dla córki zanim pojawi się nowy członek rodziny poza tym z dzieckiem w domu już bym tak nie odpoczela po pracy
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 17-01-17 o 18:40

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mojej koleżanki siostra starała się o adopcję, zaszła w ciąże i niestety "wypadła" z kolejki, bo ludzie z ośrodka adopcyjnego powiedzieli, że jakby miała swoje i adoptowane to podobno nawet nieświadomie kocha i dba się bardziej o potrzeby swojego biologicznego dziecka. Po prostu tak działa psychika, hormony itp.
    Ale nie mam pojęcia czy to standard, czy tak jest zawsze.
    Ja dziś byłam na wizycie, wszystko dobrze, mamy nóżki, rączki i fikamy koziołki
    Kto testuje w najbliższym czasie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów