Strona 936 z 1202
Pokaż wyniki od 9,351 do 9,360 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen Arwen Ty lobuzie
    Oby bylo pomyslnie da Ciebie!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    moim rodzicom udało się ze mną po 10 latach właśnie w momencie w którym jesteście... po pozytywnej decyzji jak czekali już na dziecko...
    I zrezygnowali z adopcji? Po Tobie się jeszcze udało, w sensie masz rodzeństwo? Nawet nie chce myśleć, jak się czują ludzie jak przez 10 lat bezskutecznie starają się o dziecko:/

Wy sie zmiejecie, a ja mam stan przedzawalowy...

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    zrezygnowali. Podobno bali się, że nie będą nas tak samo traktować. Jestem jedynaczką, niestety. Po mnie chyba już się nie starali o rodzeństwo. Mama mówiła, że są za starzy już jak pytałam (czyli jak miałam parę lat). Zawsze chciałam rodzeństwo i łudziłam się że może akurat mnie zaskoczą mama miała 28 jak mnie urodziła (tak, jak miała 18 wyszła za mojego tatę ), a tata 33. Ale to były trochę inne czasy... wtedy po 30 to już było dość późno

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    podobno na początku nie mieli ciśnienia, ale potem zaczęli się zastanawiać dlaczego nie wychodzi. Później badania, mamy, taty, trochę to trwało. Wszystko ok pod względem medycznym. Zaczęli się starać o adopcję i to też trochę trwało, dostali zgodę, czekali na dziewczynkę, chcieli maleństwo i mama zaszła w ciążę.

arwen jak masz stan zawałowy to po co czekać do weekendu z testem? zrób jutro rano i odetchniesz

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Wiem, ze sie wydaje smieszna, ale wole zaczekacna @ niz przezywac koszmar testowania. Dzieki, juz wole te nieprewnosc chwilowa.

Asia, gdyby to byla kwestia zajscia w ciaze to bym sie cieszyla jak Twoi rodzice - gwarantuje. I pewnie trez z adopcji bym zdezygnowala.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Niestety dołączyłam już po tym jak opisywałas swoją historie wiec tylko moge sie domyślać co przeżyłaś arwen. Mam nadzieje, ze ułoży sie po Twojej mysli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Wklejam, bo nie mam sily pisac jeszcze raz

Baby, wpadam, zebyscie mnie postawily do pionu. Spoznia mi sie okres. Nieduzo, bo mam 30dc. Ostatni cykl 25, przedtem 27 i 26. Cycki mnie bola od conajmniej kilku dni, temp. 37,1. Jestem chodzacym pmsem, co dotkliwie odczuwa moj maz. Wczoraj wypilam drinka po czym przyszlo mo do glowy "o matko! Pije, a moge byc w ciazy". Idiotka ze mnie straszna, ale nie zabexpieczamy sie niczym poza kalendarzykiem na zasadzie - moze jest owu to za zewnatrz. Chyba upadlam na glowe kopnijcie mnie za glupote... A potem potrzymajcie kciuki za @.
    Arwen a ja ci życzę tego najpiekniejszego zdrowego rozowego szczęścia! Zrób test wcześniej bo oszalejemy z niepewności

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki.

Ale się rozpisałyście .
    Od jutra idę na 3-dniowy urlop.
    Wiem,że nie powinnam marudzić, ale zdycham niemiłosiernie...
    Nie sądziłam,że mdłości mogą być tak wykanczające.

Mira - Super, że zrobiłaś te badania. Teraz wiesz na czym stoisz i jak to ugryźć. Jeszcze chwila i będziesz działać dalej :-).
    Arwen - Będę powtarzalna , ale również mam nadzieję,że będzie po Twojej myśli.

Pozdrawiam cieplutko
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Arwen nie znam jeszcze za dobrze twojej sytuacji (a wracanie 900 stron do tylu to masakra) masz regularnie krwawienia czy przychodzą jak sie im chce?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów