Strona 930 z 1202
Pokaż wyniki od 9,291 do 9,300 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira ja też nie pomogę w sprawie tych badań.. może Arwen albo Kasia coś wiedzą, bo one (niestety) najbardziej obeznane. Cieszę się, że się przelamalas, poszlas na urodziny i co najważniejsze, że dobrze je zniosłas. To duży krok do przodu

U nas już po "staraniach", mąż już pojechał do Wawy na lotnisko. Także był niespełna dobę, a normę wyrobilismy za cały miesiąc haha gdyby z tego coś wyszło to byłby cud nad Wisłą i fuks roku gorzej, że mąż wystawił mi rachunek, że na ten jego przyjazd na aż całą dobę poszło 1500zl i że lepiej, żeby było z tego dziecko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Szafirek u mnie 33 dc. Owu miałam na 99% 29.12. Czyli już 16 dpo.
    Hmm, zastanawiam się bo często testujecie bo @ nie przyszła a powinna. Czy te Wasze cykle takie nieregularne zawsze były? Ja zawsze miałam jak w zegarku, wiedziałam dokładnie, że rano po 27 dniach wstanę i będzie i tak było. Teraz zdziwiłam się, że miała taki poślizg.

Cytat Zamieszczone przez Joasia123 Zobacz posta

Dlaczego tak się czuję. Nie wiem. To chyba po prostu emocje. W tym cyklu robiliśmy to jak mieliśmy po prostu ochotę- bez tak zwanej spiny i pilnowania dni. Sporo się działo w naszych rodzinach, więc głowa była zajęta zupełnie czymś innym. No i się nic a nic nie nastawiałam. Więc chyba stąd moje dziwne odczucie.
    Myślę, że takie bez spiny jest najlepszym sposobem. Jak się za dużo myśli to nigdy nie wychodzi.

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Ja uzywam tej aplikacji raczej po to wszystko ogarnąć w sensie który mam dzień cyklu, jakie objawy w danym dniu zaobserwowalam, jakoe byly kreski na teście owu i do zapisywania jakie leki i kiedy brac. Dni plodne tam wyznaczane traktuje z przymrużeniem oka. Powiem wam ze fajnie to miec wszystko w jednym miejscu a tel zawsze ze sobą nosimy.
    Ja mam FLO i tam właśnie głównie chodzi mi o podgląd który dzień cyklu, zapisuję sobie też wagę, niby pokazuje dni płodne ale zamierzam kontrolować to wszystkimi możliwymi sposobami a nie tylko aplikacją.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Ja uzywam darmowej aplikacji period tracker my calendar. Polecam ma dużo funkcji i jest bardzo czytelna.

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Ja uzywam darmowej aplikacji period tracker my calendar. Polecam ma dużo funkcji i jest bardzo czytelna.
    No i wszystko w niej jest po polsku, bo wiele jest takich po angielsku.

Mira, ja te badania robilam powyzej tej granicy czasowej o ktorej mowisz. Potem powtarzalam po chyba 12 tygodniach w innym lab, bo toczen mi wyszedl zbyt wysoki, ale koniec koncow wszystko negatywne. Tez mnie troche niepokoilo, ze moze za pozno, ale tak czy tak moja ginka i lekarze z kliniki nieplodnosci kazali mi brac acard i heparyne przeciwzakrzepowa. Potem doszly sterydy i wlewy z intralipidu. A sama w ostatniej ciazy wyprosilam u rodzinnego wyzsza dawke niz ten standard (0,6). Mysle, ze jesli powiesz o swoich obawach lekarzowi to po poronieniu mozesz liczyc na tzw. Zelazny zestaw, oczywoscie bez refundacji, bo w tym chorym kraju na nic liczyc nie mozna.

Maggie, maz ma cenne nasienie jak widze hihi

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Mira, ja te badania robilam powyzej tej granicy czasowej o ktorej mowisz. Potem powtarzalam po chyba 12 tygodniach w innym lab, bo toczen mi wyszedl zbyt wysoki, ale koniec koncow wszystko negatywne. Tez mnie troche niepokoilo, ze moze za pozno, ale tak czy tak moja ginka i lekarze z kliniki nieplodnosci kazali mi brac acard i heparyne przeciwzakrzepowa. Potem doszly sterydy i wlewy z intralipidu. A sama w ostatniej ciazy wyprosilam u rodzinnego wyzsza dawke niz ten standard (0,6). Mysle, ze jesli powiesz o swoich obawach lekarzowi to po poronieniu mozesz liczyc na tzw. Zelazny zestaw, oczywoscie bez refundacji, bo w tym chorym kraju na nic liczyc nie mozna.

Maggie, maz ma cenne nasienie jak widze hihi
    Czyli reasumując, jutro (17 dzień po zabiegu), mogę spokojnie jechać oddać krew do badania? A co z przeciwciałami antyjądrowymi ANA? Nie mam ich na tej liście ze szpitala, ale internety podają je w każdym zestawieniu z resztą do zrobienia. Robić?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Myślę, że takie bez spiny jest najlepszym sposobem. Jak się za dużo myśli to nigdy nie wychodzi
    Pozwole sobie sie z tym nie zgodzic.
    Moj lekarz zreszta tez nie zgadza sie z ta teoria.
    Tylko u 10% par borykajacych sie z nieplodnoscia problem jest w glowie.
    A ja zaszlam w ciaze na bardzo duzej spinie bo to byl ostatni cykl przed drogimi i pochlaniajacymi badaniami i wyszlo.
    Przepraszam ale ja z tym mitem musze walczyc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mira, jak dla mnie tak, ale lekarzem nie jestem jak wiecie

Burzujka, ja też jestem zwolenniczką teorii, ze jak to jest sam początek to luz. Ale jak już trwają starania to najpierw należy wykluczyć problemy zdrotne, a potem się relaksowac

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Pozwole sobie sie z tym nie zgodzic.
    Moj lekarz zreszta tez nie zgadza sie z ta teoria.
    Tylko u 10% par borykajacych sie z nieplodnoscia problem jest w glowie.
    A ja zaszlam w ciaze na bardzo duzej spinie bo to byl ostatni cykl przed drogimi i pochlaniajacymi badaniami i wyszlo.
    Przepraszam ale ja z tym mitem musze walczyc
    Jako niedoświadczona staraczka nie zamierzam się z Tobą nie zgadzać. Napisałam tak, ponieważ z każdej strony dochodzą mnie właśnie takie diagnozy i sama w nie uwierzyłam. Mam nadzieję, że to faktycznie nie ma wpływu

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No wlasnie bo to jest tak ze ktos tak powiedzia inny powtorzyl i stalo sie to powszechnie znana prawda i to mnie strasznie wkurza szczegolnie jak ludzie mi mowili ze nie zachodze w ciaze bo za bardzo jej chce.. nozzzz uwierzcie mi musialam sie hamowac zeby takiej osobie nie strzelic...! Dlatego odrazu dementuje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów