Strona 93 z 1202
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Przyszła @. Mam straszną deprechę. Nigdy w życiu nie czułam się tak źle jak mając okres po seksie w dni płodne bez zabezpieczenia, z którego nie ma ciąży.

2. dzieckozakupy.pl
    Ilusive, nigdy nie wiadomo, może akurat w pierwszym cyklu Wam się uda, czego Wam bardzo życzę ;-) Cieszę się, że masz lekarza, któremu możesz zaufać i wiesz, że zna się na "rzeczy", taki lekarz to podstawa ;-)
    Cichon_k, bardzo Ci współczuję, trzymaj się dzielnie
    Martulka, Mira, przykro mi... też miałam cykle w których test sikany pokazywał kreski a po kilku dniach była @ :|

Jeśli chodzi o testowanie, to ja w tym cyklu nie mam na co liczyć, chcę najpierw wyleczyć nadżerkę, a poza tym gin powiedział, że nawet chyba owu nie było, przynajmniej nic tam nie widział takiego, więc po wyleczeniu nadżerki, czeka mnie monitoring owu, ale cieszę się, że w końcu coś się ruszyło. Poza tym po tym wypalaniu nawet przytulać się boję :P chociaż wiem, że mogę, ale jak zobaczyłam na zdjęciu jak to wygląda to straciłam ochotę :P
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    U mnie nie było krechy. Testy były negatywne. Po prostu zanim się zacznie próbować, to - przynajmniej ja - całe życie obsesyjnie się zabezpieczałam, bo mi się wydawało, że zajście w ciążę to jest takie hop siup. A teraz mam brutalne starcie z rzeczywistością, że tak wcale nie jest. I do tego ten obsesyjny strach, że jest za późno (mam prawie 36 lat).

Mira, wiem, wiem, u Martulki nie było krechy, a ja odpowiedziałam w jednym poście na to, że Wam w tym cyklu się nie udało. Co do zabezpieczeń, miałam identycznie, też myślałam, że wystarczy przestać się zabezpieczać i pyk po sprawie, ale życie potrafi być niestety okrutne ;-/
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dobrze wiedzieć, że nie ja jedna takie miałam wyobrażenia

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Burzujka właśnie dlatego też umówiłam się z lekarzem i razem coś ustalimy. Może rzeczywiście nie mogę utrzymać ciąży, mam za mało hormonów... zobaczymy co on powie, ufam mu, prowadził mi dwie ciąże i nie raz nas ratował z beznadziejnych sytuacji. Nakręciłam się w tym miesiącu, objawy wskazywały, że się udało, test pozytywny , a potem ból brzucha, skurcze i @

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Mira będzie dobrze. Dopiero pierwszy cykl za Wami. U nas też były spinki przez ostatnie lata, by przypadkiem nie zajść za daleko, a teraz widzisz co się dzieje...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Drugi po odstawieniu, pierwszy autentycznych starań. Cała nadzieja w tym, że im więcej czasu minie, tym organizm bardziej będzie dochodził do siebie, ale i tak chcę się przebadać i w razie czego wspomóc luteiną. Tylko jak się słyszy że a to kuzynka a to koleżanka zaszły szybko to się człowiekowi wydaje, że jest jakiś uszkodzony (przepraszam z góry dziewczyny z autentycznymi problemami, mam dziś koszmarny dzień).

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Poza tym po tym wypalaniu nawet przytulać się boję :P chociaż wiem, że mogę, ale jak zobaczyłam na zdjęciu jak to wygląda to straciłam ochotę :P
    Ann rozwaliłaś system teraz To już nie masz o czym myśleć "w trakcie"?

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Mira moja znajoma też zaszła właśnie na pstryknięcie palcem - zdecydowali się na dziecko i po miesiącu już była w ciąży. Tak więc jedni mają z górki, drudzy pod górkę... I nie ma się co dołować, że wokół pełno ciężarnych - nam też prędzej, czy później się uda. Głowa do góry!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów