Strona 928 z 1202
Pokaż wyniki od 9,271 do 9,280 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Burzujka, Ania wiem co czujecie... mnie mdlilo od 7tc do ok 14. Myślałam że zejde i modlilam sie żeby minęło. Mówią że tylko 9% ciężarnych ma mdłości w ciąży... taaaa. U mnie dziś równo połówka a 31.01 polowkowe usg. Już nie mogę sie doczekać. Cudem hamuje sie przed kupowaniem ciuszkow

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Idę. Nie mogę unikać wszystkich dzieci świata, bo stało się, co się stało. A wyjście z domu dobrze mi zrobi. Miłego popołudnia

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta

Co do aplikacji - ja mam prawie rowne cykle i powiedzmy, ze zazwczaj pasowalo. Chociaz ja uzywam kalendarzyku, zeby nie zapomniec o @, a kiedys - zeby mniej wiecej pamietac kiedy owu. Ok jak dla mnie, ake tylko przy regularnych cyklach.
    No właśnie tego się obawiałam, że jeśli nieregularne cykle to może zwariować aplikacja. Będę sprawdzać ją testami i zobaczymy

Joasia123 gratuluje! Tylko dlaczego czujesz się jakbyś wpadła?
    Osobiście mężowi bym powiedziała. Chyba by mnie udusił, że wiedziałam i nic mu nie powiedziałam wcześniej.

Cytat Zamieszczone przez Anla3 Zobacz posta

U mnie wystąpiły dziś pierwsze mdłości. We wcześniejszych ciążach nie miałam z tym styczności, ale nie sądziłam,że to takie męczące. Mdli, bierze na wymioty,a pawia dla ulgi za Chiny nie idzie puścić.

Miłego dnia Kochane
    Pewnie to dziwne, ale uważam że wspaniale mieć mdłości czujesz, że jesteś w ciąży

Asia1988x, który dzień cyklu że nadal nic?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira, wzajemnie

Szafirek u mnie 33 dc. Owu miałam na 99% 29.12. Czyli już 16 dpo.

Co do mdłości w ciąży, ja akurat nie miałam dosłownie pare razy zrobiło mi sie słabo, ale wystarczyło ze na chwile sie położyłam i było w miarę. Współczuje, to musi byc uciążliwe :/ szczególnie jak już sie ma jedno i nie ma możliwości po prostu leżeć i czekać aż sie polepszy.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Joasia123 gratuluje! Tylko dlaczego czujesz się jakbyś wpadła?
    Osobiście mężowi bym powiedziała. Chyba by mnie udusił, że wiedziałam i nic mu nie powiedziałam wcześniej.

Dlaczego tak się czuję. Nie wiem. To chyba po prostu emocje. W tym cyklu robiliśmy to jak mieliśmy po prostu ochotę- bez tak zwanej spiny i pilnowania dni. Sporo się działo w naszych rodzinach, więc głowa była zajęta zupełnie czymś innym. No i się nic a nic nie nastawiałam. Więc chyba stąd moje dziwne odczucie.

Jakos tak mi sie ostatnio czas wlecze ze jakos tak myślałam ze to będą jeszcze sierpniowe mamy faktycznie mnie zaćmiło. Mira udanej zabawy.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta

Ale ten czas leci, tak szybko, że za chwilę będzie ostatnia prosta
    Oj tak Cichon, muszw przyznac ze leci
    Szczegolnie odtad jak juz nie musze lezec.

Dziewczyny mnie jest glupio narzekac bo tyle na to czekalam ale powiem szczerze nie spodziewalam sie ze bedzie az tak zle...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Burzujka, Ania wiem co czujecie... mnie mdlilo od 7tc do ok 14. Myślałam że zejde i modlilam sie żeby minęło. Mówią że tylko 9% ciężarnych ma mdłości w ciąży... taaaa. U mnie dziś równo połówka a 31.01 polowkowe usg. Już nie mogę sie doczekać. Cudem hamuje sie przed kupowaniem ciuszkow
    To jak to u Ciebie leci...! Super powodzenia na polowkowym!

Mira mam nadzieje, ze spedzilas dobry czas na imprezce.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia my odpuszczamy w takim sensie, że kochać się będziemy normalnie ale ominę specjalnie dni płodne po porostu żeby mieć pewność że za niczym nie czekam. To czekanie jest najgorsze dla mnie zreszta dla wiekszosci staraczek takze a tak przynajmniej będę wiedziała że czekam na @ a nie "a może to ciąża.." nowy cykl a zarazem 6 czyli dokladnie pol roku zaczynam w połowie lutego, mam nadzieje z nową siła na testowanie :P wtedy tez porobie wszystkie badania
    A tak ogolnie mam dziś 15dpo i 29dc, póki co cisza. Ale do wtorku jeszcze może przyjść tak mi się wahają te cykle. Asia a jak u Ciebie?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U mnie nadal cisza :/ szkoda ze mi odejdzie towarzyszka do testowania za miesiąc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów