Strona 927 z 1202
Pokaż wyniki od 9,261 do 9,270 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Joasia serdecznie gratuluję .

Mira - to zależy czy się czujesz na siłach. Pamiętaj nic na siłę...

U mnie wystąpiły dziś pierwsze mdłości. We wcześniejszych ciążach nie miałam z tym styczności, ale nie sądziłam,że to takie męczące. Mdli, bierze na wymioty,a pawia dla ulgi za Chiny nie idzie puścić.

Miłego dnia Kochane
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    dzieki kochane Normalnie jeszcze szok mnie trzyma
    Zastanawiam sie czy swojemu slubnemu powiedziec. On jest taka straszna papla......- normalnieym wszystkim, ze gorzej baby. nie wytrzyma i wygada. No taki juz jest. A narazie zalezy mi zeby jak najmniej osob wiedzialo. Wiadomo poczatek- roznie to bywa. Dzisiaj ma przyjechac do mnie siostra z okazji jego urodzin- wiec mysle sobie ze dzisiaj przemilcze sprawe.

Mira - dokadnie- nic na sile,postepuj tak zeby tobie bylo dobrze a cala reszta niech sie dostosowuje

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj Anla ja sie mecze niemilosiernie od 6tc a juz jestem prawie w 10tc i ani troche nie zelzalo...! Oby u Ciebie tak nie bylo bo ledwo zyje przez to...

Mira to zalezy jakie stosunki Cie lacza z ta kuzynka i czy czujesz sie na silach.. moze wyjscie do ludzi dobrze Ci zrobi?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Bliskie, przyjaźnimy się, wie o wszystkim od samego początku, a ja byłam w szpitalu jak miała CC rok temu. Tylko dlatego myślę, czy tam iść, bo gdyby to była jakaś dalsza osoba to nawet bym się nie zastanawiała.

Burzujko, ale Cię trzyma. A poza tym jak się czujesz kochana? Plamienia się uspokoiły?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No to moze warto pojsc choc na chwile?
    A ja mam istna masakre caly czas chudne nie moge jesc i mdli mnie jak cholera, ale bąbel sie rozwija. 1 lutego mam genetyczne i ich sie boje najbardziej.
    Plamien brak i krwiaka tez juz nie ma takze wszystko na dobrej drodze

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Mira straszni się cieszę, że w końcu się odezwałaś... Martwiłam się o Ciebie...
    Nie będę powtarzać tego wszystkiego co pisały dziewczyny. Na pewno sama musisz sobie ze wszystkim poradzić, wszystko przetrawić... Po łyżeczkowaniu miesiączka u mnie pojawiła się równo po 6 tygodniach i słowo daję, poczułam się wtedy, jakby ze mnie wszystko zeszło, jakby ten etap poronienia się już zamknął. Życzę Ci, aby u Ciebie było podobnie. Także byle do pierwszej miesiączki.

O mnie
    Asia, Kamilla, coś czuję, że na dniach rozpocznę cykl razem z Wami...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    No to moze warto pojsc choc na chwile?
    A ja mam istna masakre caly czas chudne nie moge jesc i mdli mnie jak cholera, ale bąbel sie rozwija. 1 lutego mam genetyczne i ich sie boje najbardziej.
    Plamien brak i krwiaka tez juz nie ma takze wszystko na dobrej drodze
    Ale ten czas leci, tak szybko, że za chwilę będzie ostatnia prosta

O mnie
    A co do zajścia w ciążę po łyżeczkowaniu to powiem Wam, na swoim przykładzie, że chyba faktycznie trudniej jest w nią zajść. Poronienie i łyżeczkowanie miałam w maju, we wrześniu rozpoczęliśmy ponownie starania i pomimo owulacji (potwierdzonej monitoringiem) jakoś tej ciąży brak.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Joasia gratulacje

Z racji braku @ powtórzyłam test i negatyw. Czekam na ta zasrana @ niech już przychodzi bo trzeba zaczynać nowy cykl

Mira, jak ona o wszystkim wie to moze idź? Nie musisz przy niej udawać. Ale tak do końca to chyba żadna z nas dobrze nie doradzi bo sama musisz to czuć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów