Strona 924 z 1202
Pokaż wyniki od 9,231 do 9,240 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Mirunia jak widzę jak cierpisz to serce mi sie kraje i cierpie razem z tobą. Ściskam cie mocno. Ja jestem po stronie dziewczyn ktore mowia ze jak masz siłę i ochotę to powiedz o wszystkim bylemu. Na własnej skórze wiem ze jak sie cierpienie podzieli na pól to jest lżej. Mam taką teorię ze jak to przyjmie na klate i okaże sie dla ciebie wsparciem to super mega. Natomiast jak nie i sie odetnie to niczego nie stracisz bo jak dotąd nie mialas w nim wsparcia i dzielnie spobie probujesz radzić w tym strasznym czasie dla ciebie. Pisz do nas Kochana jak najczęściej wylewaj co ci tylko ślina przyniesie wszystko to razem ogarniemy. Przesyłam ci ciepełko i wsparcie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kurcze nie wiem ja bym chyna jednak powiedziala mu...
    Ale to wlasnie zalezne jest od tego ze ja bym miala taka potrzebe i na pewno zadalabym wsparcia...
    Ty Mira jestes silna niezalezna kobieta (za co Cie podziwiam) wiec troche inaczej to wyglada.
    Podoba mi sie Twoh plan! Trzymam kciuki zeby wypalil!

Kamila co iui to spokojnie mozesz zrobic tak na prawde kiedy chcesz. Szczegolnie ze po toku staran jest to jak najbardziej wskazane. Ja mialam pidchodzic do iui teraz po nowym roku. Na szczescie udalo sie tego uniknac
    Oczywiscie przed iui koniecznie zrob sobie droznosc i rozne inne badania.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tu nie ma co podziwiać. Można albo brać to co życie przynosi na klatę, albo siedzieć w kącie i wyć bo nie wyszłam za mąż. Wybrałam pierwszą opcję, bo życie jest jedno i ode mnie zależy jak je przeżyję. Obecnie mam słabszy moment i ogromne poczucie niesprawiedliwości, że moje ukochane dziecko, które było moim cudem, o które dbałam jak tylko szło, odeszło, a patologiczne matki rodzą 6te bez mrugnięcia okiem. To mnie boli najmocniej. Że dlaczego ja? I ten strach, że jest już za późno, że przespałam odpowiedni moment, a to nie Ameryka, żebym mogła adoptować. Dużo emocji, które ciężko wyrazić.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Witaj Mira :-) jejku ale się cieszę że napisałaś. :-) przykro mi, że czujesz się źle choć wiem że z czasem to minie. Moja sąsiadka trzy ciążę poronila... jednak nie miała później żadnego problemu z zajściem w ciążę i donoszeniem jej. Jedyne co to musiała odczekać trzy miesiące żeby zacząć starania. Myślę że czas zrobi swoje.
    Podziwiam Cię kochana. Jesteś bardzo silna i dasz sobie radę. Bo jak nie Ty to kto?! :-) powinnysmy się uczyć od Ciebie podejścia do życia. Możesz liczyć na Nasze wsparcie.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ale z nim konkretnie- miało być, na początku

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Pomyśl sobie czy chciałabyś z tym człowiekiem teraz być, czy potrzebujesz JEGO czy ogólnie wsparcia kogokolwiek... Ale z nim konkretnie, a nie z nim po przemianie która rzekomo może podejść słysząc o tym dramacie. Ja jestem mega sceptyczna że ktoś się zmieni.
    Już w związku, w małżeństwie wielu z facetów nawala, gdy pojawiają się trudności z zajściem, a co dopiero straty. Dlaczego więc facet który Cię nie chce miałby się zmienić i stanąć na wysokości zadania?
    Mój były był moim cieniem, przez jakieś pół roku po zerwaniu. A moja siła była równa zeru, by to zakończyć. Jednak ilość sytuacji gdy nawalał a ja byłam tą co pragnie bardziej, przelała szale goryczy, napisałam jednego smsa ze słowami że koniec że już nie pisz, że jeśli chociaż przez chwilę coś do mnie czułeś to pozwól mi odejść. Wierzę że sytuacja w której Ty teraz jesteś jest tą kropką nad i... i tego Tobie życzę, nie warto babrać się w bagnie

Usunęlo mi post przy edycji, więc jeszcze raz

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Na razie skupiam się na tym, żeby przejść żałobę swoim trybem. Muszę się pozbierać, bo w takiej formie psychicznej nigdy nie zajdę w drugą ciążę. Rozmawia z nim może poczekać na lepszy czas. Na 99% jestem pewna, że to mi dołoży tylko do doła, a to ostatnie co mi teraz potrzebne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Tu nie ma co podziwiać. Można albo brać to co życie przynosi na klatę, albo siedzieć w kącie i wyć bo nie wyszłam za mąż. Wybrałam pierwszą opcję, bo życie jest jedno i ode mnie zależy jak je przeżyję. Obecnie mam słabszy moment i ogromne poczucie niesprawiedliwości, że moje ukochane dziecko, które było moim cudem, o które dbałam jak tylko szło, odeszło, a patologiczne matki rodzą 6te bez mrugnięcia okiem. To mnie boli najmocniej. Że dlaczego ja? I ten strach, że jest już za późno, że przespałam odpowiedni moment, a to nie Ameryka, żebym mogła adoptować. Dużo emocji, które ciężko wyrazić.
    Oj to boli przyznaje i chyba kazda jedna kobieta po poronieniu ma to poczucie niesprawiedliwosci. A ile razy ja w poduszke wylam ze tyle sie staram i nic a patologie to na pierdniecie zachodza w ciaze...
    Zycie po prostu jest w ch*j niesprawiedliwe i trzeba sie z tym pogodzic.
    Ty jestes bohaterka, wierze ze wkrotce staniesz na nogi 100 razy silniejsza niz bylas.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Oj to boli przyznaje i chyba kazda jedna kobieta po poronieniu ma to poczucie niesprawiedliwosci. A ile razy ja w poduszke wylam ze tyle sie staram i nic a patologie to na pierdniecie zachodza w ciaze...
    Zycie po prostu jest w ch*j niesprawiedliwe i trzeba sie z tym pogodzic.
    Ty jestes bohaterka, wierze ze wkrotce staniesz na nogi 100 razy silniejsza niz bylas.
    Masz rację. Trzeba to po prostu zaakceptować. Nie ma i nie będzie sprawiedliwości.

Właśnie wyczytałam, że badania na przeciwciała (toczeń, kardiolipina, glikoproteina) trzeba zrobić 2-4 tyg po poronieniu, bo te przeciwciała mogą pojawić się tylko w ciąży i potem zniknąć.
    Rzeczywiście tak jest?

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia a Ty dostałaś w końcu okres? Czy cisza?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów