Strona 923 z 1202
Pokaż wyniki od 9,221 do 9,230 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mira tez uważam ze powinnaś mu powiedzieć. I obstawiam dwie wersje. Albo będzie tak jak Maggie pisze ze może uda Wam sie zbliżyć do siebie a jego to ruszy i w końcu pokaże ze jest prawdziwym facetem. Albo go to przerazi i z racji ze ne będzie wiedział co zrobić to przestanie się odzywać. Wiadomo Ty go znasz najlepiej. Wiesz czy któraś z wersji jest możliwa ale myślę że warto spróbować. Ty nic nie tracisz. W pierwszej wersji zyskujesz. W drugiej w sumie nie tracisz chyba nic. Ale Mira zrobisz jak uważasz. Najważniejsze żebyś Ty się z tą decyzją dobrze czuła. A my Ciebie będziemy wspierać w każdej decyzji.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mira miałam chęć o to samo zapytać ale Kasia mnie uprzedziła. Ja na Twoim miejscu spotkałabym się z nim i mu wszystko powiedziała, otworzą mu się wtedy oczy na życie które też stracił. Będzie Ci lepiej jak on się dowie, bez względu na to jaka będzie jego reakcja on musi o tym wiedzieć.. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Nie będziesz z tym sama chociaż. Trudno jest wyobrazić sobie stratę jaka przezywasz, ja z moja słaba psychika nie wiem jakbym to udźwignela.. Jesteś silna, z każdym dniem będzie lepiej zobaczysz. Ściskam Cie mocno kochana:*
    A co do lyzeczkowania Kasia pisze tak, Arwen znowu popiera moja teorie a raczej przypuszczenia. Podkreślalam ze nie wiem czy to bujda czy prawda z tym zajściem w ciążę po lyzeczkowaniu. Ja miałam zabieg podczas porodu to było w lutym 2014. Także nie wiem czy po tak długim czasie akurat nie zrobiły mi się zrosty. Od 2014 nie miałam ani jednego usg!!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziękuję :*

Dlatego w kolejną ciążę zajdę na fotelu ginekologicznym, żeby w takiej sytuacji nie mieć tych wszystkich wątpliwości. Na razie muszę dojść do siebie, zrobić te wszystkie badania i mam nadzieję, że w kwietniu-maju będzie druga inseminacja. To jest mój plan. Może nie najlepszy na świecie, ale innego nie mam.

Bo tak to miało być, miałam zrobić po nowym roku drożność i lutym jechać na drugą inseminację. A zdarzył się tamten brzemienny w skutkach dzień i się wszystko skomplikowało. Moje życie jest naprawdę lepsze jak nie ma w nim faceta. Sama doskonale wszystko ogarniam. A tylko się pojawia On to wszystko się chrzani.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 13-01-17 o 10:54

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    A właśnie Mira mam pytanie co do Iui.. Lekarze robią inseminacje kobietom tylko z.problemami? Czy jeśli ktoś sam się zdecyduje na IUI nie mając większych problemów zdrowotnych a raczej zależy mu na czasie to tez zrobią? Tak z ciekawości pytam bo po roku czasu myślę żeby poddać się temu zabiegowi

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    A właśnie Mira mam pytanie co do Iui.. Lekarze robią inseminacje kobietom tylko z.problemami? Czy jeśli ktoś sam się zdecyduje na IUI nie mając większych problemów zdrowotnych a raczej zależy mu na czasie to tez zrobią? Tak z ciekawości pytam bo po roku czasu myślę żeby poddać się temu zabiegowi
    Ja nie miałam inseminacji w Polsce, korzystałam z banku w czeskiej klinice. Polskie prawo od XI.2015 zabrania inseminacji kobiet niezamężnych lub bez partnera, który nie podpisze podczas zabiegu oświadczenia, że uznaje potencjalnie spłodzone dziecko za swoje. Laiccy Czesi nie mają takich problemów. Jak wyglądają procedury w polskich klinikach w przypadku par nie mam pojęcia.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dziękuję :*

Dlatego w kolejną ciążę zajdę na fotelu ginekologicznym, żeby w takiej sytuacji nie mieć tych wszystkich wątpliwości. Na razie muszę dojść do siebie, zrobić te wszystkie badania i mam nadzieję, że w kwietniu-maju będzie druga inseminacja. To jest mój plan. Może nie najlepszy na świecie, ale innego nie mam.

Bo tak to miało być, miałam zrobić po nowym roku drożność i lutym jechać na drugą inseminację. A zdarzył się tamten brzemienny w skutkach dzień i się wszystko skomplikowało. Moje życie jest naprawdę lepsze jak nie ma w nim faceta. Sama doskonale wszystko ogarniam. A tylko się pojawia On to wszystko się chrzani.
    Mira każdy plan jest idealny jeżeli wierzysz w niego i jeżeli ma on przynieść Ci upragnione szczęście. Także ważne jest dążyć do celu. Tez czasami myślę że bez faceta życie było by mniej skomplikowane...
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    To wszystko zależy jaki masz charakter i czy w kryzysowych momentach dasz radę sama, bo wtedy jest najgorzej i ciężko bez kogoś. Ja mam tą świadomość, że nie jestem łatwa niestety, jestem mocno niezależna, nie jestem z tych, które robią co się im mówi i większość facetów się mnie boi. Ale też nie chcę, żeby przez to mnie ominęło bycie matką, bo to jest jedyne na czym mi w chwili obecnej zależy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    To wszystko zależy jaki masz charakter i czy w kryzysowych momentach dasz radę sama, bo wtedy jest najgorzej i ciężko bez kogoś. Ja mam tą świadomość, że nie jestem łatwa niestety, jestem mocno niezależna, nie jestem z tych, które robią co się im mówi i większość facetów się mnie boi. Ale też nie chcę, żeby przez to mnie ominęło bycie matką, bo to jest jedyne na czym mi w chwili obecnej zależy.
    Mira jesteś najlepsza. Podziwiam takie kobiety i mocno im kibicuje. Widać że twardo kroczysz po ziemi i dążyć do celu. Trzymam za Ciebie kciuki. Z taką determinacją na pewno Ci się uda. Wiem o tym

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mira, przepraszam ale nie wiedziałam ile masz lat, wiem tylko że ciąża była z byłym. Czas faktycznie nigdy na korzyść nie działa w przypadku ciąż...
    Co do byłego, ja bym nie powiedziała, tzn jeśli myślę o moim byłym akurat, z którym zdarzało mi się spotkać gdy już nie byliśmy razem, i było wiadomo co... jakbym wtedy wpadła to by nic nie wiedział. Jeśli myślisz chociaż przez chwilę że mógłby Ci kazać usunąć to po co się denerwować itp...to już dowód na to że na ojca się nie nadaje.
    Ale też nie wiadomo czy akurat wtedy by się nie ogarnął. Tu jednak pytanie czy jesteś gotowa na ryzyko, ja bardzo przeżywałam negatywne sytuacje z byłym, więc znając siebie nie ryzykowałabym.
    Myślę że wszystko się sprowadza do tego co do niego czujesz i czego oczekujesz...

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Panno idealnie ujęłaś moje myśli. Właśnie mam te same wątpliwości, gdybym ich nie miała, powiedziałabym mu od razu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów