Strona 922 z 1202
Pokaż wyniki od 9,211 do 9,220 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Najpierw o teście, mi negatyw wyszedł dwa dni po planowanym przyjściu @, więc hello 5 dni później, za waszą namową test pozytywny

Co do straty, ja nie oceniam nikogo, ale cieszę się że mam lekarza który nie powala dostać paniki, po jednym poronieniu NIE trzeba robić żadnych badań, oprócz h-p. O okresie w szpitalu powiedzieli mi że najlepiej by dzień zabiegu był pierwszym dniem cyklu, a cykl trwał tyle co zawsze, u mnie jak w zegarku, zarówno pierwszy @ po zabiegu, jak i drugi. Jeśli nie ma@ dłużej niż 2 miesiące to kazali mi iść do mojego gina.
    Lyzeczkowanie które było poprawnie wykonane nie ma wpływu na kolejne ciąże! Teraz podają tabletki dopochwowe które praktycznie wykluczają uszkodzenie ścianek macicy. Moje medyczne zainteresowania owocowały tym że wypytałam wszystkich którzy tylko mieli ze mną kontakt w szpitalu o wszystko.
    Mi gin polecił odczekać 2-3 cykle. Nie kazał za to czekać dłużej niż pół roku, bo organizm jakby już wychodzi z trybu ciąży i może być ciężej.
    Miałam dwa @ i do dzieła, jak widać udało się za pierwszym razem, jest wszystko dobrze, więc Mira proszę Cię, nie wymyślaj
    Co do psychiki, pracuj, spotkaj się z ludźmi, wchodź z domu, to najlepsze leki... Ja pojechałam w podróż poślubna i to było najlepsze co mogłam zrobić. Tam zapomniałam o wszystkim. Ale bez mojego męża to były chwilę że bym się rozleciała.
    Mira, naprawdę jedno poronienie pierwszej ciąży jest częste, jesteśmy ofiarą statystyk, ale przy drugiej te statystyki są już dużo łaskawsze. Daj sobie na luz, odczekaj i działaj dalej.
    To wszystko takie proste w teorii jak piszesz. Niestety w rzeczywistości jest dużo gorzej. Owszem zabieg dobrze wykonany nie uszkodzi ścianek macicy ale pod warunkiem że tabletki dobrze zadzialaja. U mnie przed pierwszym zabiegiem nie zadziałały jak trzeba. Za drugim razem już nie chciałam ryzykować i nie zdecydowałam się na na tabletki tylko od razu na zabieg.

A co do zajścia w ciążę po poronieniu to ja słyszałam ze wtedy jest dużo łatwiej bo organizm właśnie jest jeszcze w trybie ciąży, ma wszystkie hormony i łatwiej "przyjmuje" kolejną ciążę. Bo już wie co go czeka i jest do tego przygotowany.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Panno N. to się tak fajnie pisze, ale u mnie nie jest tak prosto. Nie mam męża, ba nie mam nawet ojca dla mojego dziecka, za to mam prawie 40tkę i parszywe myśli. Wracam codziennie do pustych ścian w których czekają tylko koty i mam ochotę albo się upić albo płakać. Pracuję ile się da, żeby nie oszaleć, ale na wyjścia nie mam absolutnie ochoty. Z racji mojego wieku każdy lekarz w szpitalu odradzał zachodzenie w kolejną ciąże bez wykluczenia najpopularniejszych chorób, które mogły być odpowiedzialne za to poronienie, bo kolejna strata to kolejne pół roku wycięte z życia a mi tak jakby się kończy czas. Stąd ta deprecha i panika. Poza tym taka też moja natura, że nie umiem się otrzepać i iść dalej tak od razu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Panno N. to się tak fajnie pisze, ale u mnie nie jest tak prosto. Nie mam męża, ba nie mam nawet ojca dla mojego dziecka, za to mam prawie 40tkę i parszywe myśli. Wracam codziennie do pustych ścian w których czekają tylko koty i mam ochotę albo się upić albo płakać. Pracuję ile się da, żeby nie oszaleć, ale na wyjścia nie mam absolutnie ochoty. Z racji mojego wieku każdy lekarz w szpitalu odradzał zachodzenie w kolejną ciąże bez wykluczenia najpopularniejszych chorób, które mogły być odpowiedzialne za to poronienie, bo kolejna strata to kolejne pół roku wycięte z życia a mi tak jakby się kończy czas. Stąd ta deprecha i panika. Poza tym taka też moja natura, że nie umiem się otrzepać i iść dalej tak od razu.
    Mira a nie możesz się na trochę przeprowadzić np do rodziców? Wtedy wracając do domu zawsze ktoś będzie. Będzie Ci łatwiej to wszystko przejść... pomyśl nad tym
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Teoretycznie mogłabym, ale wtedy już całkiem poczuję, że się poddałam. A tak muszę zrobić zakupy, ugotować, ogarnąć chałupę. Takie drobnostki, które sprawiają, że dzień ma sens i rytm.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Teoretycznie mogłabym, ale wtedy już całkiem poczuję, że się poddałam. A tak muszę zrobić zakupy, ugotować, ogarnąć chałupę. Takie drobnostki, które sprawiają, że dzień ma sens i rytm.
    To dobrze ze tak to postrzegasz. Ale pamietaj jak będziesz miała gorszy dzień bądź gorsze mysli to nie boj sie prosić o wsparcie. To nic takiego przyznać sie ze sobie nie radzisz :*

A mam jeszcze pytanie. Oczywiście jak niechcesz to nie odpowiadaj. Czy ojciec tego dziecka wie o wszystkim? O ciąży i poronieniu? Jakoś sie ustosunkowal do tego? Przepraszam ze pytam może nie powinnam. Jak niechcesz to poprostu nie odpowiadaj.
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 13-01-17 o 10:20

Kasiu, oczywiście, ze nie robią się zawsze. Ale istnieje ryzyko i zawsze warto wiedzieć (po każdym zabiegu, operacji swoją droga...). Daleką jestem od histerii i zachęcanie do robienia wszystkich badań jak leci. Sama po pierwszym nie robiłam nic poza tokso.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Panno nienormalna, Tobie było łatwiej, bo jesteś młoda, byłaś świeżo po ślubie, pojechalas w podróż poślubną i co najważniejsze miałaś męża, który Cię wspierał. Mira Nie ma tak komfortowej sytuacji i nie dziwię się, że ją to przybija..

Mira kochana tak mi przykro, że tak ciężko to znosisz pisz do nas jak najwięcej. Dobrze, ze masz plan działania, oby tylko ten czas do pierwszej @ szybko minął. Wtedy już jakoś ruszy. I tak jesteś bardzo dzielna!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Nie wie. I to jego w szpitalu brakowało mi najbardziej... Nie widzieliśmy się od listopada, kilka razy dzwonił i pisał, ale nie chciałam się z nim spotykać, bo wiem, że skończylibyśmy znowu w łóżku a bałam się o dziecko. Więc się wykręcałam od spotkań. Ostatni kontakt to jego pijacki sms o 4 rano w Nowy Rok. Nie mam siły mu spojrzeć w oczy. Nie wiem nawet co i jak mu powiedzieć. Dlatego najprościej go nie widzieć, a on też jest taki, że jak widzi, że go odpycham to nie drąży specjalnie.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Chciałam mu powiedzieć o dziecku w kwietniu, po 20 tygodniu, kiedy słowo na a... siłą rzeczy nie mogłoby już paść, bo by było za późno. Bo cholera wie co by mu do tej łysej pały wpadło w nerwach, więc dla własnego zdrowia psychicznego stwierdziłam, że oszczędzę sobie tej rozmowy, go przetrzymam i powiem jak będzie mógł sobie takie pomysły wsadzić... No i teraz sama nie wiem jak sprawę ugryź.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira ja bym mu powiedziała, ma prawo wiedzieć, a poza tym może okaże się dla Ciebie wsparciem, którego Ci brakuje? Może ta sytuacja zbliży Was do siebie? To oczywiście Ty go znasz, wiesz jaki jest i to Twoja decyzja co zrobisz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów