Strona 921 z 1202
Pokaż wyniki od 9,201 do 9,210 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Idę do tego lekarza ostatni raz, nie musi mnie nawet badać, łaski nie robi. Znalazłam świetnego patologa (doc. Zamłyński z Bytomia), u którego chcę się teraz leczyć prywatnie.
    Mam nadzieję, że uda mi się choć skierowania na część badań wysępić na NFZ, dlatego się do niego zapisałam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mira co do starań, ja też miałam lyzeczkowanie z tym ze to bylo podczas porodu nie wyszło całe lozysko choć myślę że to chyba podobna sprawa.. tak jak Arwen napisała 4 do 6 tygodni się to goi.

O mnie
    A właśnie dziewczyny słyszałam kiedyś ze przez lyzeczkowanie trudniej zajść w ciążę i ja utrzymać.. nie wiem czy to bujda czy prawda, ale u mnie się sprawdza ta teoria póki co

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Nie strasz. Mi w szpitalu mówili coś przeciwnego, że teraz bardzo łatwo będzie zajść, ale przez pierwsze trzy miesiące po zabiegu utrzymanie ciąży jest w zasadzie niemożliwe.

O mnie
    Hipp w sumie to dopiero 12dpo także jeszcze chwile czasu mam i siła rzeczy nadzieje takze. Ale już powiedziałam sobie, że robimy miesiąc przerwy tzn odstawiam wszystkie wspomagacze typu inofem, conceive plus, magnez i nie staramy się w tym cyklu. Juz mam dość, chce odpocząć od tego wyczekiwania na @. Nie myślałam, że to tak wykańczajace psychicznie. Podziwiam kobietki, które starają się latami a ja dopiero 5 miesiąc! I juz mam podłamkę. W lutym zaczynając pół roku starań weźmiemy się za wszystkie badania i będę chodzić na monitoringi. W końcu będę wiedzieć na czym stoję i co jest nie tak. Póki co czekam na @ i dajemy spokój w tym cyklu. Zaczynamy od nowa pod koniec lutego

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Nie strasz. Mi w szpitalu mówili coś przeciwnego, że teraz bardzo łatwo będzie zajść, ale przez pierwsze trzy miesiące po zabiegu utrzymanie ciąży jest w zasadzie niemożliwe.
    Oj Mira nie wierz w to. Poczytaj w internecie o takich przypadkach. Jest dużo kobiet które świeżo po poronieniu zachodziły w ciążę i rodziły dzieci. Wiadomo że jest to ryzyko i lepiej poczekać aż wszystko się unormuje ale nie jest to niemożliwe. Tak samo jak zajście w ciążę po zabiegu. To też jest bujda. Dużo dziewczyn po jednym poronieniu i po zabiegach rodzą dzieci.

Mira a co do psychiki wierze ze jest Ci mega ciężko... rozumiem to doskonale. Nikt nie mówił ze będzie łatwo. Ale dasz rade. Otrzasniesz się. Zobaczysz że później będzie trochę lepiej. My tu będziemy Cię zawsze wspierać :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    A ja już nigdzie się stąd nie wybieram. Choć na 2017 rok nie załapię się żadną siłą, to bez Was jest mi zdecydowanie ciężej niż z Wami. Czasem człowiek myśli, że jak odseparuje się od pisaniny o stracie, to nie będzie tak o tym myślał, ale jednak lepiej dać ujście emocjom, wyryczeć się porządnie pisząc posty.

Kasiu, gdzie Twój suwaczek?

Nadrobiłam wątek. Mamakai... nie mam słów. Myślicie, że ona tak na poważnie??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczynki, nie chce straszyc, ale jednym z najczestrzych powiklan po lyzeczkowaniu sa zrosty, ktore zdecydowanie moga utrudniac zajscie w ciaze i to jest fakt. Ja niestety po lyzeczkowaniach mam te atrakcje - nie sa widoczne na usg, dopiero wyszly w czasie histeroskopi (kamerka ogladana macica), ktora lekarka mi zalecila, bo dluzszy czas nie zachodzilam. Zrosty usuniete - zachodze w pierwszym cyklu po zabiegu.

Mira, mnie lekarz powiredzial, ze jakbyl nie dostala @ do 6 tygodni to mam wpasc na kontrole. Ale moze to nadgorliwosc.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Najpierw o teście, mi negatyw wyszedł dwa dni po planowanym przyjściu @, więc hello 5 dni później, za waszą namową test pozytywny

Co do straty, ja nie oceniam nikogo, ale cieszę się że mam lekarza który nie powala dostać paniki, po jednym poronieniu NIE trzeba robić żadnych badań, oprócz h-p. O okresie w szpitalu powiedzieli mi że najlepiej by dzień zabiegu był pierwszym dniem cyklu, a cykl trwał tyle co zawsze, u mnie jak w zegarku, zarówno pierwszy @ po zabiegu, jak i drugi. Jeśli nie ma@ dłużej niż 2 miesiące to kazali mi iść do mojego gina.
    Lyzeczkowanie które było poprawnie wykonane nie ma wpływu na kolejne ciąże! Teraz podają tabletki dopochwowe które praktycznie wykluczają uszkodzenie ścianek macicy. Moje medyczne zainteresowania owocowały tym że wypytałam wszystkich którzy tylko mieli ze mną kontakt w szpitalu o wszystko.
    Mi gin polecił odczekać 2-3 cykle. Nie kazał za to czekać dłużej niż pół roku, bo organizm jakby już wychodzi z trybu ciąży i może być ciężej.
    Miałam dwa @ i do dzieła, jak widać udało się za pierwszym razem, jest wszystko dobrze, więc Mira proszę Cię, nie wymyślaj
    Co do psychiki, pracuj, spotkaj się z ludźmi, wchodź z domu, to najlepsze leki... Ja pojechałam w podróż poślubna i to było najlepsze co mogłam zrobić. Tam zapomniałam o wszystkim. Ale bez mojego męża to były chwilę że bym się rozleciała.
    Mira, naprawdę jedno poronienie pierwszej ciąży jest częste, jesteśmy ofiarą statystyk, ale przy drugiej te statystyki są już dużo łaskawsze. Daj sobie na luz, odczekaj i działaj dalej.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A ja już nigdzie się stąd nie wybieram. Choć na 2017 rok nie załapię się żadną siłą, to bez Was jest mi zdecydowanie ciężej niż z Wami. Czasem człowiek myśli, że jak odseparuje się od pisaniny o stracie, to nie będzie tak o tym myślał, ale jednak lepiej dać ujście emocjom, wyryczeć się porządnie pisząc posty.

Kasiu, gdzie Twój suwaczek?

Nadrobiłam wątek. Mamakai... nie mam słów. Myślicie, że ona tak na poważnie??
    A kto ją tam wie. Co miesiąc to samo więc niewiadomo co w takiej młodej niedoświadczonej główce siedzi. Chociaż czasami myślę że lepiej jakby to było na żarty albo jakaś prowokacja bo aż szkoda że ktoś na serio tak się zachowuje.

A mój suwaczek znikł tak jak mój zapał i chęć do wszystkiego.

Arwen właśnie wiem że mogą robić się zrosty. Ale chyba nie zawsze one się robią.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów