Strona 919 z 1202
Pokaż wyniki od 9,181 do 9,190 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez Malinka2 Zobacz posta
    Hipp ja mam tak, że mi pęcherzyki nie pękają dowiedziałam się o tym na ostatnim badaniu w grudniu, gdzie na USG było widać 4 niepęknięte pęcherzyki co było powodem nie zajścia w ciąże. Niemniej jednak @ dostawałam normalnie, teraz się tylko się spóźniła 1 dzień.
    Dzięki Malinka za odpowiedz bo juz sie bałam ze bede wiecznie na okres czekała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hipp spokojnie, ja miałam długi czas cykle bezowulacyjne, okres rzadko, ale był. Po prostu pęcherzyki nie dojrzewały do owulacji :/

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewczyny możecie mi podać jakie hormony w jakich dniach cyklu mogę zbadać? Jaki hormon, który dzień cyklu i czy trzeba być na czczo albo czy należy wstrzymać się od seksu dzień wcześniej. Chodzi o te najważniejsze żebym mogła sprawdzić czy wszystko jest okej co do możliwości zajścia w ciążę. Ostatnio Mira mi wszystko ładnie napisała ale gdzieś mi to umknęło..

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Hejka. mój ostatni post był w grudniu kiedy to czekałam na testowanie ale niestety nie udało się.. zrobił się torbiel. Teraz znów jestem 4 dni przed testowaniem i zobaczymy co sie okaze.

Kamila jak ja poszlam do mojej pierwszy raz to chciała tsh, bilirubine aspat alat kazala zrobić test obciążenia glukozą po 1h i 2h razem ze stężeniem insuliny. Z hormonów oprócz insuliny Prolaktyne i do 5cd 17OH progesteron. Ten ostatni właśnie nie po seksie i wysilku bo wyjdzie falszywie podwyższony.

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    hipp spokojnie, ja miałam długi czas cykle bezowulacyjne, okres rzadko, ale był. Po prostu pęcherzyki nie dojrzewały do owulacji :/
    No u mnie z kolei dojrzal i to kolosalnie więc zobaczymy jak sie to skończy

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Nie wytrzymam dziewczyny do tej soboty kurde. Kupiłam test więc zatestuje jutro z rana. A co tam ;P Jutro mój pierwszy termin @ (mam cykle 26-30) ale bardziej kieruje się ile dni po owu więc jutro będzie 12dpo. Jesli będzie negatyw no to cóż.. czekam na dalszy rozwój wypadków juz bez testowania

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Kamila - No to ściskam kciukasy
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Trzymam kciuki Kamila moze chociaż Tobie sie uda

Kamila również trzymam kciuki za super pozytyw. Daj znać rano.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów