Strona 913 z 1202
Pokaż wyniki od 9,121 do 9,130 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Hipp ja bede znacznie później testować :-) bo na sam koniec miesiąca ewentualnie wytrzymam się do początku lutego :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mandarynka witaj podziwiam ludzi, którzy decydują się na dzieci z małą różnicą wieku Ale dla dzieci to chyba najlepsze co może być, bo będą ze sobą zżyte ja zawsze chciałam 3 lata różnicy między dziećmi, żeby jedno było już w miarę odchowane, a teraz stwierdziłam, że mojej dwulatce już by się przydało rodzeństwo i że mając te dwa latka byłaby już fajną starsza siostrą no ale czasu już nie cofnę, więc nie ma co dumac

No to życzę powodzenia. Ja sie jeszcze staram nie nakręcać bo popołudniu idę ma usg sprawdzić czy pecherzyk pękł czy sie z niego torbiel zrobiła. Wczoraj czułam taki ból po stronie tego jajnika jakby jajnik lub jajowod. Nigdy tak nie miałam zobaczymy. Wiecie od razu pierwsza głupia myśl a co jak to ciaza pozamaciczna... Oczywiście od razu sobie to starałam wytłumaczyć ale tak z tyłu głowy mi to siedzialo.

Kamila a ty jak jakies objawy masz? Bo chyba najwcześniej bedziesz testowac?

Nie jednak Asia pierwsza testuje i to juz jutro!! Trzymam mocno kciuki! Otwierajcie ten wór!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    dziękuję Dziewczyny, ale nie podpalam się. Temperatura już dawno mi spadła, "objawy" również jakiś czas temu odpuściły... oczywiście mogę się pozytywnie zaskoczyć, ale chyba nie tym razem. Nie mniej jesteście najlepszą grupą wsparcia ever

witaj mandarynka! Mam pół roku starszego smyka, w drugą ciążę zaszłam jak Oli miał 9 miesięcy, ale się nie udało. Pewnie wcześniej byśmy się postarali, ale miałam cc i chciałam się jednak troszkę dłużej wstrzymać. Także bardzo dobrze Cię rozumiem, dla mnie też im mniejsza różnica wieku tym lepiej

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Dziewczyny podziwiam was z tymi małymi różnicami wieku. Dla mnie jedno to jak porwanie się z motyką na słońce. Rozkmina jak pogodzic wszystkie obowiązki pracę budowę domu. No i w mojej myślę ze spaczonej troche wyobraźni to rezygnacja z samego siebie i swoich przyjemnosci. Wiem ze to nie zawsze tak wygląda ale w domu nas jest piecioro rodzeństwa
    Mam obraz mamy wiecznie zabieganej nie majacej na nic czasu i taty wiecznie w pracy. Wiec podziwiam was po stokroć i nisko chyle czoło.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    e tam, po prostu my nie budujemy domu a tak poważnie to po prostu wychodzę z założenia, że lepiej poświęcić siebie w 100% przez parę lat i zacisnąć zęby niż zrobić to na dwie raty (bo wiedziałam zawsze, że chcę więcej niż jedno). Boję się, że jak już po jednym wróciłabym do pracy i zaczęła żyć po staremu mogłabym odwlekać decyzję o drugim dziecku w nieskończoność / byłoby ciężko znów się przyzwyczaić do macierzyńskiego bagienka szczerze mówiąc teraz nawet wizyta u dentysty jest dla mnie jak spa bo mogę sobie leżeć i o nic chwilowo się nie martwić

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    szczerze mówiąc teraz nawet wizyta u dentysty jest dla mnie jak spa bo mogę sobie leżeć i o nic chwilowo się nie martwić
    Haha coś w tym jest

Hehe no dobry punkt widzenia.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Hipp ja nie mam absolutnie żadnych objawów dupaaa. Testuje w sobote rano

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów