Strona 912 z 1202
Pokaż wyniki od 9,111 do 9,120 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)

Jo

Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Ja dzisiaj dopiero 7 dni po owu i też najpierw będę robić sikańca, a na betę dopiero po ewentualnie pozytywnym teście. Ja myślę, że testować będę dopiero gdzieś za tydzień.
    Trzymam za Ciebie kciuki w sobotę
    Dzięki kochana to daj znać kiedy konkretnie zatestujesz a co do bety ja tak samo mam, wole najpierw test a po ewentualnym pozytywie zrobić betę dla pewności.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia Ty pierwsza w kolejce do testowania w tym tygodniu? to już w czwartek! Trzymam kciuki a miałyśmy razem testować :P a ja zacofana i okres przypada mi od 13 do 17.01. Jakoś w tych dniach

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Może się w końcu jakiś worek pozytywów posypie

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Witam, staramy sie dopiero pierwszy cykl wiec zbytnio nie wierze ze sie juz uda, ale w czwartek czekam na @ a w piatek testuje Jestem mama 7 miesiecznego Kamila, ale marza mi sie bobasy rok po roku i chciałabym zdązyc w 2017! W pierwsza ciaże blizniacza zaszłąm po roku lecz poroniłam, w druga udalo sie zajsc po 3 miesiacach. Sporo przeszlismy, maz jest po badaniach wiec moge podpowiedziec co i jak wygladalo :P Pozdrawiam i powodzenia

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Anla3 Zobacz posta
    Hej Dziewczynki.
    Mamakai - Test 11dpo może wyjść pozytywny, ale nie musi. Ewentualny negatyw nic nie świadczy. U mnie był dodatni i tego samego Ci życzę.
    Agag - Proponuję prowadzić wykres temperatur i obserwować śluz oraz szyjkę. Pomiarów należy dokonywać codziennie. Dzięki tej metodzie bardzo szybko nauczyłam się określać owulację. W ostatnim cyklu dołączyłam do tego testy ówu i wyszło w punkt, tak jak na wykresie. Spróbuj .

Miłego dnia! Uciekam do pracy.
    Rozumiem, że temperaturę mamy mierzyć tam na dole? Ja to w ogóle w tej kwestii jestem zielona, ale chciałabym spróbować żeby jakoś określić tą owu a raczej aplikacja mój kalendarz mi w tym nie pomoże mam wrażenie, że jeśli tylko trafimy w owulację to się uda, ale my albo za wcześnie abo za późno. Niby moglibyśmy robić to co dwa dni żeby w końcu trafić ale raczej wolę to robić z przyjemności niż z jakiegoś przymusu aa termometr to jaki ja muszę kupić? Mam tylko taki na podczerwień ale to raczej nie będzie dobry. Co do tej szyjki to nigdy tego nie robiłam i nawet nie wiem jak się za to zabrać

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    cykle mam tak 28-29 dni, czasem wydłużą się do 33-34, ale to jest max. W sumie ten nie wiem od kiedy liczyć, bo wczoraj miałam tylko delikatne plamienie, a pewnie dziś się rozkręci, ale chyba liczy się już od tego plamienia. U mnie długość cyklu to chyba i tak zależy od tego, kiedy odstawię luteinę.
    U mnie w nocy @ rozkręcił się na maxa. Leci ze mnie okropnie Ja zawsze miałam 28dni ale teraz po tym spóźnieniu wychodzi 32dni.

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    nigdy się nie wypowiadam na temat hormonów, nie znam się na tym kompletnie. Jeśli nie wyjdzie w tym cyklu zastanawiam się czy nie zrobić sobie poziomu prolaktyny i progesteronu... od tygodnia już nie karmię, mam nadzieję że mi to pomoże.

Miłego dnia!
    Ja czekam na koniec @ i lecę do ginekologa pogadać o tym całym staraniu i mam zamiar poprosić o skierowanie na badania własnie. Niby nigdy nie miałam z niczym problemu oprócz anemii ale po zakończeniu karmienia czyli ponad rok temu robiłam badnie krwi tylko takie podstawowe i tylko raz. Czas się przebadać tyle piszecie o tym tsh że sama chyba też sobie zbadam.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mandarynkaa Zobacz posta
    Witam, staramy sie dopiero pierwszy cykl wiec zbytnio nie wierze ze sie juz uda, ale w czwartek czekam na @ a w piatek testuje Jestem mama 7 miesiecznego Kamila, ale marza mi sie bobasy rok po roku i chciałabym zdązyc w 2017! W pierwsza ciaże blizniacza zaszłąm po roku lecz poroniłam, w druga udalo sie zajsc po 3 miesiacach. Sporo przeszlismy, maz jest po badaniach wiec moge podpowiedziec co i jak wygladalo :P Pozdrawiam i powodzenia
    Hej. Wydaje mi się ze pamiętam Cię z czerwcowych mam 2016 o ile udzielałas się od początku ciąży. Gratuluję synka i życzę powodzenia w kolejnych staraniach ja niestety walcze dalej.
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 10-01-17 o 21:48
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Kurcze czemu ja cie nie pamietam?? Trzymam kciuki by sie udalo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam cię serdecznie Mandarynka. Życzę powodzenia!

No to ja chyba będę testować na samym końcu. Też najpierw będę robić sikańca a potem ew bete bo to duzo zachodu i czekania a jak bedzie negatywna to będę sie wkurzać. Mi wypada sikaniec najwcześniej 20.01 ale juz czuje panikę.

Może któraś tez w tym czasie testuje. W kupie sila heheh.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mandarynkaa Zobacz posta
    Kurcze czemu ja cie nie pamietam?? Trzymam kciuki by sie udalo
    Az z tego wszystkiego odwiedziłam forum i tamten czas. Ja od chodziłam a Ty przyszłas. Dlatego możesz mnie nie pamiętać.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów