Strona 911 z 1202
Pokaż wyniki od 9,101 do 9,110 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Miruchna dawaj znac co z Toba! Rany wylizane? Gotowa do boju? Sciskam mocno :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cichon bardzo dziękuję za odpowiedź :-) w sumie przecież do zapłodnienia nie dojdzie od razu... do owulki kilka dni jednak mój mąż troszkę przewrazliwiony i chyba wolał odpuścić. Teraz jestem spokojniejsza i nie odpuszcze :-)

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Przyszły dziś moje zapasy z apteki internetowej! Dzięki za jej polecenie Od dziś łykam Femibion natal 1, mam też testy owulacyjne i ciążowe, oraz kilka dodatkowych witaminek.

Mam okropną nadzieję, że endo zdziała cuda..

Zanim zaczęłam Was czytać myślałam, że od "chce dziecko" do "jestem w ciąży" jest jeden krok.. że dziś dochodzę do wniosku, że chcę a za miesiąc chwalę się mamie że będzie babcią i gromadzę wyprawkę.. Oj jak bardzo się myliłam. Wiem, że ja nie mam prawa jeszcze marudzić i nie marudzę, naprawdę ale podziwiam Was za wytrwałość.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Zanim zaczęłam Was czytać myślałam, że od "chce dziecko" do "jestem w ciąży" jest jeden krok.. że dziś dochodzę do wniosku, że chcę a za miesiąc chwalę się mamie że będzie babcią i gromadzę wyprawkę.. Oj jak bardzo się myliłam.
    Szafirek nie chce Cię dobijac, ale co gorsze od punktu "jestem w ciąży " do "urodziłam dziecko " też niestety jest wyboista droga i często zostaje brutalnie przerwana i wraca się do punktu wyjścia "chce dziecko ". Strasznie to wszystko niesprawiedliwe. Ja też póki nie zaczęłam czytać forum nie zdawałam sobie sprawy ile kobiet ma problemy z zajściem w ciążę i do ilu poronien dochodzi ale koniec smucenia, trzeba wierzyć, że każdej z nas się uda bo się uda

My zaczynamy teraz starania. Chociaż może to za duże słowo, bo mąż jednak wrócił za granicę. Ciężko nam podjąć decyzję co dalej:/ Mąż chciałby, żebyśmy się przeprowadziły do niego, bo jednak zarobki są nieporównywalnie większe. Ja za to jakoś nie mogę się przekonać do wyjazdu i wolałabym przeprowadzić się do większego miasta, ale zostać w Polsce. Na dniach musimy podjąć decyzję, bo ja już głupieje od tego związku na odległość. No ale w kwestii naszych starań, mąż przylatuje na weekend z misją "zapłodnienie żony " haha to będzie 14 i 15dc i nie liczę na cud, że w ciągu 1 doby, kiedy będzie, uda nam się splodzic potomka (albo lepiej potomkinie) , tym bardziej, że jak jesteśmy za sobą stesknieni to plemniki nie będą miały czasu na regenerację (haha wiecie o co kaman) ale co tam, cieszę się na sam fakt, że przyleci i spróbujemy a mam nadzieję,.że w następnym cyklu już będziemy razem mieszkać i przytulanki będą regularne

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    maggie życzę oby się udało i gratuluję pozytywnego podejścia ja też miałabym problem z zamieszkaniem za granicą, nie wyobrażam sobie. Jestem zbyt sentymentalna i w ogóle. Ale rodzina powinna być razem więc może rzeczywiście warto

dzięki za info odnośnie badań prolaktyny i progesteronu. Chyba będę musiała podskoczyć zrobić. Co do testowania powinnam niebawem, ale nie wiem kiedy. Dziś 12dpo, czuję że nic z tego tym razem i trochę się boję. Chciałabym zrobić jak będzie pewne, że jedna kreska oznacza brak, a nie że może jeszcze coś się pojawi.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira jesteśmy tu i myślimy o Tobie :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cichoń ja w sobotę robie sikanca nie idę jednak na betę jak pisałam bo uczulenie ładnie schodzi juz także nie potrzebuje tych tabsow wole jakoś test zrobić niż iść na betę. Za wynikiem bety trzeba czekać po kilka godzin w mega stresie a test raz dwa i wiadomo nie wychodząc z domu na betę zresztą musze jechać do innego miasta także nie opłaca się :P Cichoń który masz dzień cyklu? Ile jesteś po owu?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    maggie_87 niesprawiedliwe to mało powiedziane. Ile jest kobiet które nie chcą a rodzą dzieci.
    No ale.. Trzeba mieć nadzieję, że na każdą z nas czeka taki mały cud tylko w odpowiednim czasie

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Junior Member Awatar czemi79
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    :)
    Ha ha ale się szyjko dyskusja wywiązała Ja podczas owulacji mam tak wysoko szyjkę, że prawie jej nie wyczuwam bo jest jakby "płaska" i miękka Poza tymi kilkoma dniami długa, twarda trąba słonia Kiedyś kilka cykli badałam w różnych okresach i faktycznie pokrywa mi się to podniesienie szyjki na maksa z kłuciami w jajnikach ale teraz nie pcham paluchów bo boję się infekcji.
    Co do podejścia facetów do staranek to nie wiem jak wy ale ja mam w domu typowego "zadaniowca"- działać tak, mówić nie. Wszystko musze z niego wyciągać wołami a znam go już trochę bo 12 lat jestesmy razem i wiem kiedy coś go gnębi a on musi sam "przemielić" i jesli nie może mi dać gotowego rozwiazania problemu to woli udawać, że problemu nie ma albo przeczekać aż się "sam rozwiąże".
    Kiedy w drugiej ciąży okazało się, że synek ma poważną wadę to z koleżankami rozmawiałam, płakałam i omawiałam swoje lęki. Wiedziałam, że mąż może mieć problem z akceptacją syna jeśli brzuszek młodego będzie zdeformowany i wiele razy próbowałam porozmawiać z nim o tym - jedyne co po moich monologach słyszałam to stwierdzenie "to mój syn, będzie co ma być".
    Kiedy 7 godzin czekaliśmy aż nasz 11sto dniowy skarb wróci z bloku operacyjnego to mamy z OIOMu CZD, obce dziewczyny, siadały koło zaryczanej mnie i opowiadały swoje historie, pocieszały, zajmowały głowę paplaniną o niczym. Mój mąż był, podawał chustki, trzymał za rękę ale odezwał się z 5 razy swoim wkurzającym "damy radę".
    Za to jak trzeba było huknąć na lekarza albo się czegoś dowiedzieć to zanim ja się zdążyłam odezwać już było załatwione
    Ja myślę, że my, kobiety potrzebujemy sobie kazdy problem "przegadać", "oswoić" a faceci jak nie mogą działać, zrobić czegoś konkretnego to czują się bezradni i unikają rozmowy bo nie mają dla nas gotowych odpowiedzi. Ale to na pewno nie znaczy, że im nie zależy.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Cichoń ja w sobotę robie sikanca nie idę jednak na betę jak pisałam bo uczulenie ładnie schodzi juz także nie potrzebuje tych tabsow wole jakoś test zrobić niż iść na betę. Za wynikiem bety trzeba czekać po kilka godzin w mega stresie a test raz dwa i wiadomo nie wychodząc z domu na betę zresztą musze jechać do innego miasta także nie opłaca się :P Cichoń który masz dzień cyklu? Ile jesteś po owu?
    Ja dzisiaj dopiero 7 dni po owu i też najpierw będę robić sikańca, a na betę dopiero po ewentualnie pozytywnym teście. Ja myślę, że testować będę dopiero gdzieś za tydzień.
    Trzymam za Ciebie kciuki w sobotę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów