Strona 91 z 1202
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cichon podziwiam Cię. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w staraniach;*;*;*;*
    Wszystkim życzę dwóch kresek jak najszybciej

A no właśnie... co do testów, to jak sprawa wygląda? Która się testuje teraz? Dobra passa ma szansę się utrzymać?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cichon, a fizycznie jak tam? Kiedy mozecie znow sie starac?

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    cichon jesteś bardzo dzielna, wszystkie jesteśmy z Tobą. aguska ja powinnam testować za tydzień ale marnie to widzę, nie liczę na wiele

Cichon, trzymaj sis dzielnie!!! jestem myślami z Tobą i życzę z całego serca by się niedługo znowu udało!
    U mnie od wczoraj te dni, wieczorem i rano dziś działalismy i teraz czas czekać na efekty, to będą długie dwa tygodnie
    Miłego dnia! U nas od rana 20 stopni już, jedziemy do kuzynki na działkę na grilla

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A moj weekend dlugi to jedna wielka masakra.. codziennie jestesmy na nogach o 7 i caly dzien albo zmywam (bo jeszcze nie dorobilismy sie zmywarki) albo gotuje albo sprzatam... Zero odpoczynku:/
    A dni plodne bede miala pod koniec tygodnia od wtorku testuje
    Dzis mi sie snilo ze, na tescie ciazowym zobaczylam dwie kreski. I zamiast skakac z radosci to poczulam ogromny strach i poczycie ze to dopiero poczatek walki. Walki o przetrwanie i dociagniecie do konca pierwszego trymestru z zyjacym dzidziusiem...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witaj Cichon, a już myślałam, że żadna z nas się tu nie spotka, a więc staramy się od nowa Ja jestem pełna nadziei, właśnie kończy mi się pierwsza @ po łyżeczkowaniu, a we wtorek jadę do kontroli, chciałabym usłyszeć, że wszystko fajnie się już zagoiło i możemy starać się od nowa - moja gin powiedziała mi nawet że nie musimy czekać tych trzech cykli tylko można od razu po pierwszej @, zobaczymy jak to będzie Teraz żyję tą nadzieją i to jest dla mnie jak powietrze, poza tym jeszcze dwa tygodnie i wracam do pracy po macierzyńskim, na szczęście, bo widzę, że siedzenie w domu w moim przypadku niczemu dobremu nie służy.
    Cichon zobaczysz, jeszcze spotkamy się w wątku dla mam oczekujących, mocno w to wierzę Z moje perspektywy powiem Ci tylko tak: gdybym ja mogła wybrać, wolałabym żeby serduszko samo przestało bić, niż wiedzieć to co teraz wiem i żyć w strachu. Ale to tylko moje nieszczęsne doświadczenie... Życzę wszystkiego dobrego

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja mialam testować wczoraj ale tak jak przewidywałam zjawila się @ buuu zamowilam testy owu. Chociaz ja czuje jak mam te dni bo tak mnie boli jajnik. No ale potestujemy. Moze boli a owu jest później :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Czesc Kobitki ,

Cichon_k witaj w naszym gronie. Wspolczuje straty,mam nadzieje ze szybko zregenerujesz sily i walczymy dalej.

Ja dzis rano zrobilam test, teraz juz wyszedl nagatywny :/, biusty opadły, temp spadla, tak wiec ostatnia nadzieja zgasla. Przeryczalam cala poprzednia noc
    Moze zaopatrze sie w jakies dodatkowe witaminy, bo zyje w ciąglym stresie- jak nie w pracy to w domu jednym slowem warunki niekorzystne...
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

Cichon, przykro mi bardzo. Ktory to raz? Drugi?

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Burzujka fizycznie jest ok, nic mnie nie boli. Nawet już przestałam krwawić. Teraz czekamy na wyniki badań genetycznych, poznam płeć maleństwa i prawdopodobnie przyczynę straty. Potem do szpitala douzupełnić zaświadczenie o urodzeniu dziecka, dalej USC i macierzyński.
    Z mężem podjęliśmy decyzję, że jak lekarz pozwoli to dopiero jesienią zaczniemy się starać. Wakacje wykorzystam na wzmocnienie siebie i przygotowanie organizmu do ewentualnej ciąży.
    Madzia tak, wracamy walczyć dalej Ale szybko Twoja gin pozwoliła Ci się starać o bobaska...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów