Strona 908 z 1202
Pokaż wyniki od 9,071 do 9,080 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    hahaha wariatki ja raczej też się nie nadaję do "obserwowania" tej szyjki mąż by się pewnie ucieszył z tej metody, ale zachowam to jednak dla siebie na szczęście/nieszczęście po bólu jajnika mogę domniemywać czy owulacja jest.

kasia, nie bierz do siebie zachowania Twojego męża. Oni rozumują wszystko inaczej niż my, a rodzicielstwo wg kobiety i mężczyzny to już w ogóle dwa zupełnie inne światy. Ty czujesz potrzebę, a on poczuje "to" pewnie dopiero jak dziecko się urodzi. A urodzi, wierzę w to dobrze, że pojedziecie na tą wizytę. Tak jak pisałam wcześniej, wierzę że to w Was obojgu zapali płomień walki o dzidziusia

nigdy się nie wypowiadam na temat hormonów, nie znam się na tym kompletnie. Jeśli nie wyjdzie w tym cyklu zastanawiam się czy nie zrobić sobie poziomu prolaktyny i progesteronu... od tygodnia już nie karmię, mam nadzieję że mi to pomoże.

Miłego dnia!
    Ale on chce dziecka. Widzę jak podchodzi do innych dzieci. Tylko to wszystko chyba go przerasta. Ja mam potrzebę o tym mówić, on niekoniecznie...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny leżę w łóżku z chorobą... na razie nie dostałam antybiotyku tylko zwolnienie do piątku. Po za witaminami biorę fervex... jest to mój 11 dc... chciałabym zacząć starania jednak mój twierdzi że skoro biorę leki to nie możemy. Co o tym myślicie?

Cytat Zamieszczone przez Suli Zobacz posta
    ann89 a jaki lekarz Ci to zalecił? mnie i pierwszego kontaktu i ginekolog powiedzieli żeby się nie przejmować, a oboje wiedzieli, że planuję ciążę
    badania zleciła mi endokrynolog z lux-medu (mamy pakiet w firmie), ale jak wyniki były dość zawyżone, to umówiłam się prywatnie do endokrynolog w sumie z dnia na dzień (szwagierka mi odstąpiła swoją wizytę) i ona mnie poinformowałą, że mam się niczym nie martwić, że gdybym nie planowała ciąży, to wystarczyłoby tylko kontrolować co jakiś czas tsh, ale w moim wypadku zasugerowała zejście do ok 1.
    Mój gin się w to nie wtrąca za bardzo - zajmuje się innymi tematami a tsh zostawił endokrynologowi.

Co najlepsze, po drugim badaniu TSH, gdzie nadal było powyżej 2 a "moja" endokrynolog przyjmuje tylko do południa umówiłam się na wizytę do innego endokrynologa w moim mieście i wyszłam z płaczem - podsumował, że nie muszę się leczyć, że norma w USA to TSH 10 a w Europie 5 i co ja chcę z moim wynikiem lekko ponad 2, skoro wszystko jest ok to po co mam się "faszerować tabletkami" skończyło się na tym, że zaraz po tej wizycie poszłam zabeczana do rejestracji tej mojej endo i babeczka w rej.kazała zostawić wyniki i na drugi dzień miałam do odbioru receptę i podaną nową dawkę.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dziewczyny leżę w łóżku z chorobą... na razie nie dostałam antybiotyku tylko zwolnienie do piątku. Po za witaminami biorę fervex... jest to mój 11 dc... chciałabym zacząć starania jednak mój twierdzi że skoro biorę leki to nie możemy. Co o tym myślicie?
    zdrówka życzę ;*. ja w sumie nie wiem, co bym zrobiła, ale jeśli nie brałabym antybiotyku i miałabym siły, to chyba bym nie odpuszczała cyklu.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ja też myślę ze bez antybiotyku nie ma problemu. Zależy jeszcze jak dlugo ten fervex bedziesz musiala brać.

Kasiu, moj facet akurat do lodzi byl nastawiony na NIE od samego poczatku. Klotni nie bylo. Uslyszalam tylko, ze jak chce i w to wierze to pojedziemy i bedzie robil co trzeba, ale sam nie wierzy w te cudowna moc szczepionek i szkoda mu pieniedzy na takie eksperymenty. Wolal adoptowac wczesniej niz ja. No a potem ja sobie tez dalam spokoj, bo dosyc juz mialam tej szarpaniny.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja juz sama niewiem co mam robić. Mąż ze mną nie rozmawia na ten temat a jak ja zaczynam rozmowę to kończy się fochem. Juz sama niewiem co mam robić. Z jednej strony najchętniej to bym dała sobie spokój i olała wszystko ale z drugiej strony... kurde juz mam dość tego wszystkiego...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Hipp myślę że jutro jeszcze wezmę fervex i nie będzie mi potrzebny.
    Ann89 no właśnie nie chce odpuszczać tego cyklu. Dopiero 11dc więc mogę poczekać te dwa dni bo do owulki jeszcze chwila :-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    nie mówię Kasiu, że on nie chce dziecka, tylko dla nich to chyba jakoś tak inaczej wygląda. Przede wszystkim własnie te starania i lekarze, mój też by miał problem jakby miał coś badać u lekarza, omija ich szerokim łukiem no nic, w każdym razie trzymam kciuki nie poddawajcie się za szybko.

evlin, zamiast fervexu stosowałabym jakieś naturalne metody leczenia i działałabym

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Asiu koniecznie zbadaj prolaktynę, ja przestałam karmić rok temu a moja prolaktyna była przy górnej granicy. Moja endo przypisała mi dostinex i po 2 miesiącach dopiero zaczeliśmy się starać na nowo i udało się za pierwszym razem. Co do tarczycy również mam niedoczynność i hasimoto, przed zajściem miałam tsh 1,9 i zwiększono mi dawkę żeby zjechać do 1, jak odebrałam tydzień temu wyniki tsh 2,26 to prawie się popłakałam a okazało się, ze w ciąży tsh lubi skakać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów