Strona 905 z 1202
Pokaż wyniki od 9,041 do 9,050 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez Anla3 Zobacz posta
    Agag - Proponuję prowadzić wykres temperatur i obserwować śluz oraz szyjkę. Pomiarów należy dokonywać codziennie. Dzięki tej metodzie bardzo szybko nauczyłam się określać owulację. W ostatnim cyklu dołączyłam do tego testy ówu i wyszło w punkt, tak jak na wykresie. Spróbuj .

Miłego dnia! Uciekam do pracy.
    właśnie :P jak to jest z tą szyjką ? przed samym terminem @ (kiedy nie doszło do zapłodnienia) powinna być nisko czy wysoko ? a jak jest w bardzo wczesnej ciąży (właśnie w okolicach terminu @) ? czy to raczej sprawa indywidualna i nie ma co porównywać ?

również miłego dnia życzę !

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Sorry ale musiałam

Czytam Wam i czytam, czasem coś napisze, ale jakoś nie potrafię rozstać sie z tym watkiem ale do rzeczy
    Chodzi o mamakai... noszkurnajegomac co cykl to to samo, albo ktoś w ciąży to obrazona na cały świat albo już chwile po owu jest w ciąży. Wybacz mamakai ale pomimo jednego dziecka mam wrażenie że sama jesteś niedojrzalym dzieckiem. Co chwila rzucasz forum po nie udanym cyklu i po owu znowu wracasz. Często wspominasz o tym że Kończycie już starania i nagle znów robisz testy.
    Pisząc ten tekst nie mam zamiaru Cię obrażać, chce tylko uświadomić Ci co robisz i sprowadzić Cię troche na ziemię. Wiem że starania są stresujące bo sama je przezywalam ale pamiętaj że nie wszystko można mieć na już i potrzeba do wszystkiego trochę cierpliwości.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mamakai test mógł być wykonany za wcześnie.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mamakai nie wierze, myślałam że te Twoje fochy to tylko chwilowe.. tobie potrzebny ginekolog i psycholog na juz! Mam wrażenie ze dojrzała to Ty nie jesteś.. Nikogo tu nie słuchasz wiec po co tu jesteś? Zachowujesz się jak gowniara której znowu nie poszedł egzamin w szkole. Skąd ty się urwałas? Dosłownie dajesz czasami takie teksty jakbyś miała trochę niepokolei w głowie. Współczuję Twojemu mężowi naprawdę, nie dosyć ze traktujesz go jak maszynkę do robienia dzieci bo z tego co pamiętam kochasz się tylko na przymus i seks jest dla ciebie obrzydliwy (z czym dawno powinnaś trafić do specjalisty) to jeszcze to obrażanie na cały świat. Pewnie w domu też fochy co chwile skoro tu się nie hamujesz przy obcych. Tak nie zachowuje się dojrzała kobieta która pragnie dziecka. Kiedyś nadejdzie i Twój czas. Jedno dziecko już masz więc naprawdę DOCEN TO

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Mamakai nie wierze, myślałam że te Twoje fochy to tylko chwilowe.. tobie potrzebny ginekolog i psycholog na juz! Mam wrażenie ze dojrzała to Ty nie jesteś.. Nikogo tu nie słuchasz wiec po co tu jesteś? Zachowujesz się jak gowniara której znowu nie poszedł egzamin w szkole. Skąd ty się urwałas? Dosłownie dajesz czasami takie teksty jakbyś miała trochę niepokolei w głowie. Współczuję Twojemu mężowi naprawdę, nie dosyć ze traktujesz go jak maszynkę do robienia dzieci bo z tego co pamiętam kochasz się tylko na przymus i seks jest dla ciebie obrzydliwy (z czym dawno powinnaś trafić do specjalisty) to jeszcze to obrażanie na cały świat. Pewnie w domu też fochy co chwile skoro tu się nie hamujesz przy obcych. Tak nie zachowuje się dojrzała kobieta która pragnie dziecka. Kiedyś nadejdzie i Twój czas. Jedno dziecko już masz więc naprawdę DOCEN TO
    właśnie przeszło mi przez myśl, czy to nie jest prowokacja :P wróciła przecież z takim pozytywnym nastawieniem, że myślałam, że fochy na cały świat z poprzedniego cyklu faktycznie były spowodowane jakimiś problemami i są chwilowe... ale czytając jej dzisiejsze wpisy kopara mi opadła.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj mamaKai. Wczoraj pisałaś ze czujesz ze jesteś w ciąży a dziś Ci przeszło bo zrobiłaś test i wyszedł negatywny? Serio? 11 dpo? To prawie każdy wyjdzie negatywny. Mi w dniu spodziewanej @ wychodziły negatywne a w ciąży byłam. Sorry ale my nie potrzebujemy tu takiego zachowania. Co Ty wiesz o życiu? U mnie w rodzinie co chwila jakieś ciążę i porody.

Ann jak napisałaś o tej prowokacji to tez się nas tym zaczęłam zastanawiać
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A po co sie laski stresujecie? I tak nic to nie da. Niech sobie pisze, my robimy swoje, mamakai powodzenia na wizycie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    A po co sie laski stresujecie? I tak nic to nie da. Niech sobie pisze, my robimy swoje, mamakai powodzenia na wizycie
    W sumie racja. My się naprodukujemy, mamakai zniknie na miesiąc i potem będzie to samo.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No nie wierze! Co miesiac to samo

Nie ma co sie wysilac, efekt marny. Mam wrazenie, ze niektorzy tu potrafia tak koloryzowac, ze hej

Kaska, w ogole jak tam? Pisalas, ze Twoj facet to myslal, ze leczenie tego typu to 1 wizyta - jakbys swojego wodziala hehe, ale po pierwszej nauczce w postaci histerii wrecz dokladam ciut wiecej, zeby potem wychodzil pozytywne zaskoczony

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów