Strona 904 z 1202
Pokaż wyniki od 9,031 do 9,040 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

No to poczekam do przyszlego piątku z sikańcem. Bylam na usunieciu ósemki. Okazalo sie ze tak mnie tylko nastraszyla a razem z znieczuleniem trwalo to 20 minut. Bez szwow i bez antybiotyków. Dodatkowo mam chorobowe do piatku więc w razie ewentualnej ciazy troche odpoczne bo w pracy musze dźwigać.

Patryszka dziewczyny mają racje jak oni pacjentów mylą to lepiej szerokim lukiem ich omijaj. A beta.... marzenie....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa otuchy. Było mi smutno zaraz po otrzymaniu wyniku bo czym bardziej ten okres sie spóźnial tym bardziej sila rzeczy mialam większą nadzieję. Teraz juz mi przeszło i nastawiam sie pozytywnie do kolejnego cyklu dobrze ze mam tak kochanego męża i corke, oni jak nikt inny potrafią podniesc mnie na duchu.
    Ann a jak dlugi masz cykl? Ja teraz kurcze nie wiem jak liczyc ta owulacje skoro tak mi sie spóźnił ten okres.

Ja jutro sikam, raz kozi smierć!

trzymajcie kciuki bo musi być pozytyw

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Ja jutro sikam, raz kozi smierć!

trzymajcie kciuki bo musi być pozytyw
    Ale jutro masz 11 dpo z tego co pamiętam. A to może być za wcześnie i może nic nie wyjść. Nawet jak jesteś w ciąży. Także ja na Twoim miejscu bym poczekała
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Junior Member Awatar czemi79
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    :)
    Dzięki dziewczyny ! Mam nadzieję, że jak najmniej was przeniesie się ze mną na 2018 Nowy rok, nowe szanse na dwie krechy i tych spełnionych nadziei wam wszystkim życzę Ja kończę dziś @ i jeszcze co najmniej 4 cykle przede mną a od maja startujemy. Choć jak tak siadłam po całym dniu z herbatką, dom ogarnięty, wreszcie cisza nastała to tak sobie myślę, że chyba zwariowałam z tą ciążą ;P Ale mąż się śmieje, że damy radę

No więc w ciąży to ja nie jestem... kolejny cykl trzeba zacząć :/

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki.
    Mamakai - Test 11dpo może wyjść pozytywny, ale nie musi. Ewentualny negatyw nic nie świadczy. U mnie był dodatni i tego samego Ci życzę.
    Agag - Proponuję prowadzić wykres temperatur i obserwować śluz oraz szyjkę. Pomiarów należy dokonywać codziennie. Dzięki tej metodzie bardzo szybko nauczyłam się określać owulację. W ostatnim cyklu dołączyłam do tego testy ówu i wyszło w punkt, tak jak na wykresie. Spróbuj .

Miłego dnia! Uciekam do pracy.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Już mi ciążowe nastawienie minęło. Kubeł zimnej wody. Dzisiaj wizyta u giną. Niech coś że mną zrobi

Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Ann a jak dlugi masz cykl? Ja teraz kurcze nie wiem jak liczyc ta owulacje skoro tak mi sie spóźnił ten okres.
    cykle mam tak 28-29 dni, czasem wydłużą się do 33-34, ale to jest max. W sumie ten nie wiem od kiedy liczyć, bo wczoraj miałam tylko delikatne plamienie, a pewnie dziś się rozkręci, ale chyba liczy się już od tego plamienia. U mnie długość cyklu to chyba i tak zależy od tego, kiedy odstawię luteinę.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    No więc w ciąży to ja nie jestem... kolejny cykl trzeba zacząć :/
    ale Ty czytasz co Dziewczyny do Ciebie piszą ?? jest duże prawdopodobieństwo, że 11dpo TEST CIĄŻOWY WYJDZIE NEGATYWNY ! najwcześniej powinno się zrobić w TERMINIE SPODZIEWANEJ @ !

Mam wrażenie, że masz klapki na oczach i piszesz tu tylko dla siebie, a nie czytasz tego, co ktoś chce Ci przekazać.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów