Strona 903 z 1202
Pokaż wyniki od 9,021 do 9,030 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Przepraszam ale niestety nie wszystkie Was pamiętałam. Tym bardziej ze krotko tam byłam... ale miło mi ze Ty mnie pamiętasz. Wizytę mam w lutym. 6 lutego. A nastawienie. Moje w miarę. Męża średnio. Jak wczoraj z nim rozmawiałam to stwierdził że skoro już mamy wizytę to pojedziemy ale czemu nie gdzieś bliżej. Przecież na pewno ktoś bliżej był. I takie tam. I czemu nie powiedziałam mu że kilka razy tam będziemy jechać. Myślał że raz i z głowy... eh. Myślałam że to logiczne że kilka razy... a co tam u Ciebie i w majowkach? Który to już masz tc?

A ile macie km do Łodzi? Oby Wam jakoś pomogli bo wiem,że Matka Polka co do takich spraw jest dobra.
    Dużo majowek po Tobie odpadlo, mnie się udało ale miałam zagrożona ciążę i leżałam w szpitalu. Teraz mam 26tc i będzie chłopiec. Termin mi się zmienił na kwiecień ale tam w grupie zostałam. Przyznam że jak opuscilas Nas to rzadziej tam jestem... akurat Ciebie najbardziej zapamietalam.
    Zajrzę tu 6go lutego wieczorem bo będę trzymała kciuki aby już na tym spotkaniu coś Wam lekarze powiedzieli. Trzymaj się!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Odebrałam wypis i jeszcze bardziej jestem wkurw*ona na ten szpital. Nie dość że wpisami między info dot mnie 2 zdania dot innej kobiety to dostałam receptę na luteine o której nikt mi nic nie wspomniał... Co za burdel! Ale znam wszystkie bety chociaż... 4.01. - 355, 6.01. - 818, 8.01. - 2318

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Matko, ten szpital to lepiej omijać szerokim łukiem.. ale beta pięknie Ci przyrasta teraz wypoczywaj i ciesz się ciążą

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez paulina9521 Zobacz posta
    A ile macie km do Łodzi? Oby Wam jakoś pomogli bo wiem,że Matka Polka co do takich spraw jest dobra.
    Dużo majowek po Tobie odpadlo, mnie się udało ale miałam zagrożona ciążę i leżałam w szpitalu. Teraz mam 26tc i będzie chłopiec. Termin mi się zmienił na kwiecień ale tam w grupie zostałam. Przyznam że jak opuscilas Nas to rzadziej tam jestem... akurat Ciebie najbardziej zapamietalam.
    Zajrzę tu 6go lutego wieczorem bo będę trzymała kciuki aby już na tym spotkaniu coś Wam lekarze powiedzieli. Trzymaj się!!!
    Mieszkamy 80km od wawy. A my jedziemy do Gynmedu nie do szpitala. A po pierwszym badaniu za dużo się nie dowiemy. Będzie to badanie męża i skierowanie mnie na badania. Tyle.
    Trzymam kciuki za Ciebie. Za szczęśliwe rozwiązanie. Kurcze 26tc. Byłabym pewnie w 20tc... nawet niechce o tym myśleć...

Patryszka najważniejsze że już jedziesz do domu. Na wpisie na pewno masz dawkowanie i zalecenia. Trzymaj się.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    paatryszka, piękna beta
    odpoczywaj teraz po tych przeżyciach i delektuj się ciążą

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Agag przykro, że @ jednak przyszła. Z drugiej strony wiesz na czym stoisz i zaczynasz nowy cykl być może szczęśliwy a apropo spóźnienia twojej @.. Ja w tamtym miesiącu miałam to samo 4 dni spóźnienia juz miałam dość już chciałam wiedzieć na czym stoję, ale nie poszłam na betę. Poczekalam aż samo nadejdzie, nie wiedziałam że czekam na @.. Jak dostałam okres to mi ulzylo. Nowy cykl, nowe nadzieje trzymam kciuki za Ciebie w tym cyklu

Hipp teraz najgorszy czas przed Tobą.. Czas do testowania jest gorszy niż czekanie na owulke Jestem z Tobą

Patryszka piękna beta ale radze Ci nie rodzic w tym szpitalu dla własnego dobra

No właśnie ja bym tam nie rodziła. Dla dobra dziecka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny, jeżeli wszystko będzie dobrze do końca to stanę na głowie jak będzie trzeba żeby tam nie rodzic. Te kilka dni kosztowało mnie więcej nerwów niż cały poprzedni rok. Jeden plus to dali mi zwolnienie do końca tygodnia to trochę sobie odpocznę

Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Właśnie dostałam @ buuuu mogł chociaż pojawić się rano to bym zaoszczędziła 25 zł na becie No nic trzeba wierzyć, że w następnym cyklu się uda
    przybij "niechcianą" piątkę! zaczynamy w tym samym czasie, powodzenia! ;-)

patryszka, super, że już Cię wypuścili i faktycznie, ja bym do porodu wolała dalej jechać ale mieć spokojną głowę.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Tak swoją drogą wszystkie w podobnym czasie dostałyśmy @ więc później testowanie będzie w podobnym czasie
    w kupie siła :P

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów