Strona 902 z 1202
Pokaż wyniki od 9,011 do 9,020 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Właśnie dostałam @ buuuu mogł chociaż pojawić się rano to bym zaoszczędziła 25 zł na becie No nic trzeba wierzyć, że w następnym cyklu się uda

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    właśnie, jak tam Mira? Doszedł irobot?

u mnie beta kosztuje 35 zł., dlatego wolę te testy domowe bo zamawiam w internetowej aptece i płacę 3 zł za sztukę no i właśnie doszła paczka, a w niej 4... muszę uzbroić się w cierpliwość.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    agag, głowa do góry

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    To chyba tylko w mojej mieścinie beta, to taka drożyzna. W jednym labo 46 zł,a w drugim 48, ale może to i dobrze, bo jakby była tańsza, to pewnie latałabym co chwilę .

Patryszka - Fajny już ten Twój pęcherzyk. Mogę się tylko domyślać,że u mnie podobnie, bo jesteśmy na podobnym etapie.
    Agag - Nie może być inaczej.
    Asia - U mnie testy nigdy nie poleżały zbyt długo . Ta świadomość, że są pod ręką zawsze pozbawiła mnie cierpliwości.. Hehe
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Agag szkoda ale piersi do przodu korona na głowę i walczymy dalej.

Mnie teraz czeka 10 długich dni so testowania. Jak bede 10dpo to jakis cien chociaż z sikańca wyjdzie?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Mnie teraz czeka 10 długich dni so testowania. Jak bede 10dpo to jakis cien chociaż z sikańca wyjdzie?
    Dziś chyba pisze o tym drugi raz. 10dpo to zdecydowanie za wcześnie na sikanca. 10dpo to ewentualnie beta. Sikaniec najwcześniej w dniu spodziewanej @
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Kasia_88 pamiętasz mnie byłyśmy razem na grupie majowek 2016r. odkąd odeszłas z grupy caly czas siedzisz mi w głowie tym bardziej że pamiętam że w tym miesiącu masz jechać do mojego miasta na badania ale nie pamiętam kiedy. Opowiedz co u Ciebie? Jak nastawienie? Bardzo bym chciała aby i Wam się udało!!!!!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hipp nie popełniaj tego błędu co ja już Dziewczyny mi nasuszyły głowę, że 10 dpo sikaniec nic nie pokaże. Zrób 4 dni później

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez paulina9521 Zobacz posta
    Kasia_88 pamiętasz mnie byłyśmy razem na grupie majowek 2016r. odkąd odeszłas z grupy caly czas siedzisz mi w głowie tym bardziej że pamiętam że w tym miesiącu masz jechać do mojego miasta na badania ale nie pamiętam kiedy. Opowiedz co u Ciebie? Jak nastawienie? Bardzo bym chciała aby i Wam się udało!!!!!
    Przepraszam ale niestety nie wszystkie Was pamiętałam. Tym bardziej ze krotko tam byłam... ale miło mi ze Ty mnie pamiętasz. Wizytę mam w lutym. 6 lutego. A nastawienie. Moje w miarę. Męża średnio. Jak wczoraj z nim rozmawiałam to stwierdził że skoro już mamy wizytę to pojedziemy ale czemu nie gdzieś bliżej. Przecież na pewno ktoś bliżej był. I takie tam. I czemu nie powiedziałam mu że kilka razy tam będziemy jechać. Myślał że raz i z głowy... eh. Myślałam że to logiczne że kilka razy... a co tam u Ciebie i w majowkach? Który to już masz tc?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów