Strona 900 z 1202
Pokaż wyniki od 8,991 do 9,000 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Właśnie się dowiedzialam ze sasiadka w ciazy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    aleście dziś płodne

mamakai co za pech... ale jutro może rzeczywiście czegoś się dowiesz na sąsiadkę się nie gniewaj, ciesz się jej szczęściem i pomyśl, że i na Twoje przyjdzie czas.

patryszka super, czyli wszystko rozwija się prawidłowo możesz powiedzieć temu durnemu lekarzowi co chciał "sprowadzić Cię na ziemię", że może Cię w dupę pocałować p.s. a rodzić będziesz w tym szpitalu? jak w innym to ja bym napisała skargę

patrycja gratuluję dwóch kresek

wiecie co, chcąc zadbać o swoją psychikę w razie jednej kreski w czwartek kupiłam sobie w biedronce mój ulubiony deser z alkoholem, którego z 2 lata nie jadłam bo albo byłam w ciąży, a potem kp hehe, oby jednak się zmarnował

miłego dnia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Ja się na nią nie gniewam jestem wręcz przekonana że będziemy razem zapylac z wózkami po wsi nie dopuszczam do siebie innej myśli może źle że się tak kurczowo tego trzymam ale teraz mam takie przekonanie

Ann, my wyniki mielismy tego samego dnia, tylko posiew kolo tygodnia

Patrycja, gratki!

Patryszka, super!

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Kochane bardzo dziekuje za życzenia :*
    Beta zrobiona około 16 ma byc wynik

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Paatryszka super wieści :-)
    Patrycja jak wysoka miałaś prolaktyne? Gratulacje :-)
    Dziewczyny dziś 10 dc... można zacząć po malu starania i rozkłada mnie jakieś chorobsko ;( wieczorem dopiero jadę do lekarza ale ciągle mam temperature... na szczęście mój M wziął dziś wolne i czuwa przy mnie :-)

Junior Member Awatar czemi79
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    :)
    Cześć dziewczyny !
    Ponieważ wątku na 2018 jeszcze nie ma to zaglądam do was, mam nadzieję, ze mnie nie wypędzicie a jak pojawi się odpowiednik na 2018 to się przeniosę
    Bo starania o maleństwo zaczynamy dopiero późną wiosną a na razie startuję z badaniami przed ciążowymi i już się nie mogę doczekać starań i efektów.
    A że w kupie raźniej to postanowiłam się odezwać. I pokibicować i potrzymać kciuki za wasze bety i dwie kreseczki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ann, my wyniki mielismy tego samego dnia, tylko posiew kolo tygodnia
    tym razem robimy bez posiewu, tylko poszerzone badanie nasienia - 240zł. zastanawiam się nad jeszcze jednym badaniem (MSOME), tylko jego koszt to 290zł, ma jakieś powiększenie cyfrowe 6000razy. Ale chyba zostanie na tym rozszerzonym badaniu a w razie "w" to wtedy te dodatkowe.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Paatryszka super wieści :-)
    Patrycja jak wysoka miałaś prolaktyne? Gratulacje :-)
    Dziewczyny dziś 10 dc... można zacząć po malu starania i rozkłada mnie jakieś chorobsko ;( wieczorem dopiero jadę do lekarza ale ciągle mam temperature... na szczęście mój M wziął dziś wolne i czuwa przy mnie :-)
    zdrówka życzę

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cześć Wam w nowym tygodniu byłam u lekarza dziś z tym uczuleniem przepisał maść i tabsy z tym, że podkreśliłam mu ze staramy się już prawie pół roku o dziecko i dopiero w środę będę mogła sprawdzić czy jestem w ciąży na to on ze dopiero jak się dowiem to mam zacząć brać albo nie brać w razie ciąży. W środę będę miała 10dpo i to jeszcze nie wiem czy ta owulka była!! Więc pójdę w czwartek beta pokaże wiarygodny wynik w 11dpo?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów