Strona 90 z 1202
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    ann89 to okropne- aż się boję, bo po przeprowadzce do innego miasta czeka mnie wybór Nowego gina.

Ilusive witaj!
    Ja od 1,5 roku łykam codziennie Folik, Vigantoletten 1000 (Wit.D3), Calperos i Magne B6. Ale to głównie z powodu tego, że choruję na spazmofilię.

Życzę powodzenia!

2. dzieckozakupy.pl
    Ann, mnie po takiej tarapii kwasem nadzerka zniknela bez sladu ale szkoda, ze poprzedni lekarz tak zaniedbal sprawe

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Ann, mnie po takiej tarapii kwasem nadzerka zniknela bez sladu ale szkoda, ze poprzedni lekarz tak zaniedbal sprawe
    mam nadzieję, że też się tego pozbędę w całośći, bo jak zobaczyłam zdjęcie to zamarłam..
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Witajcie dziewczyny Czy mogę do Was dołączyć? Zaliczyłam kolejne poronienie. W 10 tygodniu mojemu maleństwu przestało bić serduszko. 22.05. urodziłam moje dziecko....

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Ilusive witaj ;-) życzę powodzenia w staraniach, żeby szybko poszło

Wypalił mi to jakimś takim roztworem z różnych kwasów, jeszcze dwa razy będę to miała robione, tylko musi być odstęp 30 dni po każdym wypalaniu. Zobaczymy, czy to pomoże, ale przynajmniej pozbędę się tego świństwa.
    Nie dziękuję ann89 wiem, że to nikłe szanse żeby za 1 miesiącem się udało, ale znam taki przypadek w swoim otoczeniu a druga koleżanka za 2 miesiącem zaszła w ciążę, więc liczę że ta dobra passa z otoczenia i na mnie przejdzie;P
    Co do nadżerki to ja miałam wymrażanie i pomogło. Było to jakieś 2-3 lata temu i w miarę spokój. Niedawno gin zauważył małą zmianę ale do tzw. własnej regeneracji. Dał globułki i coś przeciwgrzybicznego ogólnoustrojowego...chyba flymucon i jeszcze coś na "c" zapomniałam...

Generalnie ufam mu, od zawsze do niego chodzę. Wyprowadził mnie swego czasu z zatrzymania miesiączki (durne nastoletnie odchudzanie ehh) oraz ostatnio w styczniu z 6 cm torbiela...a wiem, że taki wymiar to kwalifikuje się raczej juz do zabiegu operacyjnego. Ale udało się na szczęście farmakologicznie. Teraz mam iść do niego po miesiączce bo znowy mi nie pękł pęcherzyk przy jajniku i zaczęło się coś tworzyć. Generalnie powiedział, żeby się nie przejmować i się starać bo "zajdzie mi Pani w ciążę" z tą zmianą Powiedział również że jak 2-3 miesiące starań nic nie dadzą to żeby się u niego pojawić to "coś zaradzimy"
    W tym cyklu jeszcze się nie staramy bo choróbsko mnie dopadło - jelitówka i trochę leków musiałam wziąć a przy tym wywaliło mi jakąś pleśniawkę na języku i biorę nystatynę, a to jednak antybiotyk. Do ciąży chcę byżć absolutnie czysta, bez żadnych leków żeby sobie nic nie mieć do zarzucania w razie "w".

Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny Czy mogę do Was dołączyć? Zaliczyłam kolejne poronienie. W 10 tygodniu mojemu maleństwu przestało bić serduszko. 22.05. urodziłam moje dziecko....
    Bardzo mi przykro cichon_k (*) Witaj, szkoda że tak smutno zaczynasz ale mam nadzieję i trzymam kciuki, że szybciutko napiszesz posta pt. "bije serduszko"...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc Cichon. Szkoda, ze znow sie spisujemy razem...
    Jest mi bardzo pzykroi... Cos sie stalo??? Czy tak po prostu serduszko przestalo bic?
    Jak sie czyjesz???

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    witaj cichon bardzo mi przykro slowami nie da sie tego opisać :-( wcześniej gościlysmy razem w wątku 2016 :-(

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Właśnie widzę- poznaję dziewczyny jeszcze z wątku 2016.
    Zobaczyłam na bieliźnie kropelkę krwi i pojechałam do lekarza upewnić się, że wszystko jest w porządku. No to lekarz wiadomo- usg i wiadomość, że serduszko już nie bije... Moje dziecko pojechało do Poznania- tam po badaniach będzie pochowane na Polach Pamięci. Jak się czuję? Czuję smutek, żal, strach...
    Staram się teraz myśleć o wakacjach, zregenerować się fizycznie i psychicznie i jesienią postarać się po raz ostatni.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    O matko... Bardzo mi smutno z Twojego powodu...;(
    Dobrze, ze teraz zblizaja sie wakacje, jakos moze latwiej bedzie Ci dojsc do siebie...
    Jestesmy z Toba kochana!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów