Strona 898 z 1202
Pokaż wyniki od 8,971 do 8,980 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ann bardzo mi przykro z powodu @ i Twojego nastroju.. bardzo dobrze to rozumiem, czulam to samo...
    Co do trombofilii, z krwi mozna zrobic badania z grupy krzepliwosci, zgubilam te liste badan... tam byl antykoagulant tocznia, bialko s i bialko c ale nie pamietam co jeszcze... ale mnie to wszystko wyszlo w normie. Dopiero badania genetyczne wyszly 'pozytywnie'... u mnie w przychodni prywatnie zrobili je od reki. (Wymaz z policzka) nie wiem gdzie w innych miejscach sie pobiera ten material genetyczny. Moze w poradni genetycznej?

Agag wszystkiego dobrego

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ann bardzo mi przykro z powodu @ i Twojego nastroju.. bardzo dobrze to rozumiem, czulam to samo...
    Co do trombofilii, z krwi mozna zrobic badania z grupy krzepliwosci, zgubilam te liste badan... tam byl antykoagulant tocznia, bialko s i bialko c ale nie pamietam co jeszcze... ale mnie to wszystko wyszlo w normie. Dopiero badania genetyczne wyszly 'pozytywnie'... u mnie w przychodni prywatnie zrobili je od reki. (Wymaz z policzka) nie wiem gdzie w innych miejscach sie pobiera ten material genetyczny. Moze w poradni genetycznej?
    dzięki w takim razie będę musiała popytać dokładnie gina, jak pojadę z wynikami męża.

Ku^%a... jeszcze kawałek zęba przed chwilą mi się ułamał i mi haczy ;-( jaka masakra dzisiaj :/
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    dzięki w takim razie będę musiała popytać dokładnie gina, jak pojadę z wynikami męża.

Ku^%a... jeszcze kawałek zęba przed chwilą mi się ułamał i mi haczy ;-( jaka masakra dzisiaj :/
    Oj są takie dni że wszystko pod górę. Ale pamiętaj że potem już z górki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Ale jestem zła na ten samochód. W takim momencie się musiał rozkraczyc. A może bym już wiedziała czy jestem czy nie...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Ale jestem zła na ten samochód. W takim momencie się musiał rozkraczyc. A może bym już wiedziała czy jestem czy nie...
    Może jutro sie uda. Na wizycie u gina tez się dowiesz. Także głowa do góry
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Ja wiem czy w czwartym tygodniu ewentualnie będzie coś widać? Wątpię chyba.
    Jak w poprzedniej byłam w piątym tygodniu to był tylko pecherzyk.
    Jeszcze się teraz naszarpalam bo mieszkamy z dziadkami męża chłop 93 lata przewrócił się w łazience i nie mogłam go podnieść . Jak kloda.teraz mnie brzuch boli :/

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Oj są takie dni że wszystko pod górę. Ale pamiętaj że potem już z górki
    oby, bo w innym wypadku to chyba sobie w łeb strzelę... ;p

przynajmniej w środę mam urlop - wizyta u dentysty
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ann no to wykorzystaj ten dzień żeby na maxa odpocząć, zrób cos dla siebie. Jak ci to pomoże to ci powiem ze nie jestes sama ja sie tez ostatnio tak fatalnie czuje ze juz myślałam czy jakas depresja mnie nie bierze. Ja juz od 2 stycznia w domu siedze i juz do pracy bym chciala bo w domy mnie wszyscy wkurzają że szok. No ale to tak jest jak w jednym domu mieszka ze sobą za dużo ludzi a w dodatku toksycznych.

Patryszka trzymam kciuki żeby cie dziś wypuścili l.

witajcie!

Ja badania na trombofilie robiłam w poradni genetycznej (4 genetyczne), reszte normalnie w lab. Wszystko z krwi.

patryszka, kciuki!

ann, przytulam :* trzymaj sie dzielnie, niech Twój facet zrobi badanka faktycznie.

Ja też czuję się średniawo, słoneczko świeci, fajny mrozik, a nawet wyjść nie można, bo panuje taki smog, że zgroza. Zima nas łapie... do tego kolędę mam dzisiaj i ciesze się strasznie :P
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów