Strona 896 z 1202
Pokaż wyniki od 8,951 do 8,960 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mam już zamówione z apteki 4 sztuki i opłacone wiec niech sie nie zmarnują gratuluje randki z mężem my tez mieliśmy pójść wczoraj do kina, ale koniec końców pojechaliśmy na zakupy. Z czego sie cieszę chyba bardziej bo dostał mi sie sukienkę i naszyjnik, taki kochany mąż (jednak potrafi byc)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Znalazlam laboratorium blisko mojej pracy i jest czynne do 15 moze uda mi sie zwolnic godzinę szybciej z pracy to jutro zrobie ta bete

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Jakoś dopadł mnie dół. Jeszcze wczoraj byliśmy u kuzynki męża i dowiedzieliśmy się że jest w 5 tygodniu ciąży.
    I jakoś tak zamiast cieszyć się jej szczęściem poczułam tylko zazdrość. Jestem okropna
    Nie jesteś okropna!!! U mnie wszystkie młode w rodzinie niedawno urodziły albo są z brzuszkami, moja koleżanka miała ten sam termin co ja i też już urodziła.

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Znalazlam laboratorium blisko mojej pracy i jest czynne do 15 moze uda mi sie zwolnic godzinę szybciej z pracy to jutro zrobie ta bete
    Agag nie stresuj się, jak nie ma @ to nie ma się czym martwić

Aniołek 13tc[']

Agag no to super u mnie w malej miescinie to max do 11 uda sie oddac krew do badania wiec super masz. Juz jestem ciekawa a co dopiero ty.

Szafirek chyba wszystkie tak mamy. Ja też jak sie dowiaduje ktora znowu jest w ciąży ze znajomych to udaje ze sie cieszę a tak serio to zazdrość az kipi. Taki klimat.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Mam już zamówione z apteki 4 sztuki i opłacone wiec niech sie nie zmarnują gratuluje randki z mężem my tez mieliśmy pójść wczoraj do kina, ale koniec końców pojechaliśmy na zakupy. Z czego sie cieszę chyba bardziej bo dostał mi sie sukienkę i naszyjnik, taki kochany mąż (jednak potrafi byc)
    Raczej randka to nie była, byliśmy z synkiem i moja siostra na bajce Sing

Oj tam no to prawie randka heheh.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mąż się ze mnie smieje że na latanie do łazienki wyrobiłam już roczny limit ale co ja za to mogę że jak tylko coś tam poczuje to musze sprawdzic czy to @ a tak poza tym to ciagle mi sie sikac chce
    To laboratorium jest w szpitalu niby wynik już po dwoch godzinach ale jestem ciekawa czy jak jest czynne do 15 to czy później też daja wyniki czy tylko na drugi dzien. Mam jutro urodziny i gdyby ta beta wyszła pozytywna to bylby najpiekniejszy prezent

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag trzymam kciuki daj znac! No i jako ze jest już po północy wszystkiego najlepszego pięknej bety w szczególności

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki.
    Właśnie zbieram się do pracy.
    Agag - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin no i pozytywnej bety :-).
    Patryszka - Cieszę się,że się wszystko wyjaśniło :-). Dzisiaj zapewne wypis, więc spokojna wrócisz do domku.

Ech, żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce... :-).
    Miłego dnia Kochane
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów