Strona 893 z 1202
Pokaż wyniki od 8,921 do 8,930 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    O masz... to niezle klocki u Ciebie z tymi wynikami.. ale to prawda celem do ciazy jest 1...!
    Ja bym brala 100 plus raz w tygodniu 75. Przy Twoim duzym wyniku to nie powinnas spasc za nisko.
    Wzięłam dziś 100 i połowę 75, jutro wezmę normalnie 100 i może tak co drugi/ trzeci dzień aż do wizyty u endo.

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Szafierek,a Ty masz jakies hashi, ze Ci tak skacza te wyniki? Masakra.
    Tak, mam hashi. :|

Jakoś dopadł mnie dół. Jeszcze wczoraj byliśmy u kuzynki męża i dowiedzieliśmy się że jest w 5 tygodniu ciąży.
    I jakoś tak zamiast cieszyć się jej szczęściem poczułam tylko zazdrość. Jestem okropna

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta

Szafirek masakra z tymi Twoimi wynikami :/ coś mi się kojarzy, że Madzia też miała takie cuda na kiju z tsh, ale coś ucichla ostatnio
    Coś czytałam kiedyś jak obserwowałam tylko forum, ale nie pamiętam nawet kto to pisał i jak dawno czytałam o tym.

Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    No to tak, miałam usg i widać na nim ciążę. Lekarz jest do dupy bo nawet nie potrafił wydrukować zdjęcia... A jak zapytałam o wynik 3 bety to powiedział że to już nieistotne skoro jest ciąża... Ja bym go widziała przy pracy w kostnicy a nie z żywymi pacjentami. Nie wypisal mnie ale do jutra już wytrzymam
    Gratulujemy! Teraz możesz już cię cieszyć.
    Ja kiedyś u ginekologa w szpitalu miałam 5 razy badanie, ponieważ starszy pan nie umiał obsłużyć maszyny i zapisać, później odpowiednio podpisać i wydrukować zdjęć.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Myślę że jutro i tak mi powtarza usg jak już będą "tutejsi" lekarze bo ten nawet nazwiska nie wpisał i nie zapisał zdjecia

No super patryszka juz wiesz na czym stoisz i ze jest ok. Teraz sie tylko cieszyc. Kuźwa dziewczyny nie macie pojęcia jaka mam dzis ochotę na sex normalnie jak na złość.

Kamila ja bym tez pojechala pewnie dadzą ci coś domięśniowo. Poczekaj może max do późnego popoludnia a jak sie nie poprawi to do lekarza suń.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Naprawdę to jest za wcześnie na sikanca? Pierwszy raz robiłam test owu i myślałam, ze po 10 dniach wyjdzie jakiś bladzioch jeśli cos...

Patryszka! Gratuluje! Ekstra wieści

Hipp a co ten Twój mąż tak wojuje , sprowadz go na ziemie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Naprawdę to jest za wcześnie na sikanca? Pierwszy raz robiłam test owu i myślałam, ze po 10 dniach wyjdzie jakiś bladzioch jeśli cos...

Patryszka! Gratuluje! Ekstra wieści

Hipp a co ten Twój mąż tak wojuje , sprowadz go na ziemie
    Sikaniec najwcześniej w dniu spodziewanej @. Będę to powtarzała do upadłego. 10dpo to jest czas tylko na betę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Kasia ma rację, sikane później bo szkoda nerwów po prostu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ale ja nigdy sie nie spodziewam miesiączki bo miałam zawsze cykle po 1,5-3 miesiące wiec same wiecie bardziej do mnie przemówi ile po owu

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Mi się wydaje że przynajmniej 14 dni po owu

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hipp może jednak uda się załagodzić sytuację z mężem? Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wystarczy dobra kawusia i deserek przed nos podsunąć i już się nie bulwersuje bestia

Asia1988x też uważam, że minimum 2 tygodnie po owulacji, jak nie dalej.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów