Strona 89 z 1202
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Patrycja, tylko, że moja nadżerka zajmuje jakieś 80-90% całej tej "powierzchni"... powiedział, że na obecną chwilę to może być problemem w zajściu w ciążę. Jeśli chodzi o testy owu to ja miałam takie zwykłe z allegro
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    to nie dziwię się,że jesteś wściekła. tez bym była zaufalas lekarzowi a okazało się,że jest nie kompetentny

Witajcie! Bardzo się cieszę, że nastał tak czas w moim życiu, że mogę do Was dołączyć! Od zawsze marzyłam o dziecku, nareszcie mając 29 lat możemy z mężem starać się spełnić to marzenie. Wiecie: studia, małżeństwo, praca, dom - nareszcie wszystko się udało i poukładało w naszym życiu. Ustabilizowało. Wiem, że pewnie gdyby tego wszystkiego nie było a trafiło by nam się dzieciątko to i tak wszystko by się poukładało. No ale do rzeczy: jestem po badaniach krwi - zrobiłam kompleksowy pakiet dla mamy starającej się o dziecko, wszystkie igg, tokspoplazmozy a nawet hiv wyszły mi prawodłowo. Skontrolowałam sie też u kardiologa (lekka niedomykalność zastawki i tachykardia) i udało mi się odstawić betaloc, póki co jest ok i żyję Jestem też pod opieką endokrynologa - niewielki guzek na tarczycy. U gin oczywiście też byłam i nast wizytę mam 18 czerwca (lekarz chce skontrolować moj jajnik bo coś tam się tworzyło torbielowatego, biorę luteinę od 20 do 25 dnia cyklu). Przede mną tylko wizyta u dentysty i ZACZYNAMY Mam tylko nadzieję, że nam się uda...tyle się słyszy o parach długo czekających na upragnione dziecko...
    To tyle na razie o mnie...
    Co do suplementacji to biorę folik i wit. D3. Czytałam też że powinoo się brać DHA. Poradzicie cos? Czy to aby nie za dużo tych witaminsów?
    A co z partnerem? Czy kupić mu jakiś zestaw witamin, a może istnieje coś stricte dla przyszłych tatusiów w aptece?

Aha, a propos tatusiów to mój mąż niestety choruje na cukrzycę insulinozależną Pytaliśmy lekarzy i jest 5% więcej szansy na zachorowanie u dziecka na cukrzycę...Ale jesteśmy dobrej myśli, lepiej nie przywoływać złego scenariusza...

ann89 - Hej, a zrobił Ci zabieg wymrażania czy tylko globułki i tabletki przeciwgrzybicze?

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    wtaj Ilusive
    miło,że do Nas dolaczylas:-) myślę,że wszystko jest dobre ale z umiarem ja biorę tylko kwas foliowy, jak w pierwszej ciąży gdy zaszłam mój gin mi wybrał witaminy jakie mam brać :-) co do tatusia mąż nic nie brał ,

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Ja tez tylko kwas foliowy lykam.mezu nic nie bral i nie bierze. Dawalismy sobie rok starań i poyem ewentualne dokladne badania moje i jego. Ale udalo sie po 8 mcach zobaczymy jak teraz będzie. Teoretycznie dzis czas na 1y dzien okresu. Testu póki co nie robie bo za duzo mam obiawow jak na zblizajacy okres; ( wiec watpie by sie udało w pierwszym mcu starań.

llusive witaj ja biorę tylko kwas foliowy, jak byłam w ciąży też kwas foliowy brałam i potem jeszcze gin mi zalecił "centrum dha". mąż nie bierze nic. testy mam (50sztuk) z allegro. póki co jak je któryś już cykl robię to raczej się sprawdzają i pokrywają wynikiem z moimi objawami organizmu na owu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ilusive witaj ;-) życzę powodzenia w staraniach, żeby szybko poszło

Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    ann89 - Hej, a zrobił Ci zabieg wymrażania czy tylko globułki i tabletki przeciwgrzybicze?
    Wypalił mi to jakimś takim roztworem z różnych kwasów, jeszcze dwa razy będę to miała robione, tylko musi być odstęp 30 dni po każdym wypalaniu. Zobaczymy, czy to pomoże, ale przynajmniej pozbędę się tego świństwa.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

A co do witamin to też tylko biorę kwas foliowy.

Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    to nie dziwię się,że jesteś wściekła. tez bym była zaufalas lekarzowi a okazało się,że jest nie kompetentny
    a najgorsze jest to, że przyjmuje wyłącznie prywatnie i naprawdę ma dobre opinie, ale chyba tylko od kobiet, które bez problemu zaszły w ciążę i równie bezproblemowo ją przechodziły.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów