Strona 888 z 1202
Pokaż wyniki od 8,871 do 8,880 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Hipp ja przez pierwsze 3-4 miesiące starań pochodziłam bez nerwów do tego że nie udaje się, potem ponad rok nerwów, płaczu stresuj, ostatni cykl przed wizytą w poradni odpuscilam bo się nastawilam że nic nam nie wychodzi i tak ale nam pomogą w Poznaniu (ten cykl był "trafiony") przed wizytą stres co mi powiedzą, ile badań, jak długo itd... Teraz zestresowali mnie szpitalem i podejrzeniem ciąży pozamacicznej... Wiem że będę się martwić już do końca życia, najpierw żeby donosi, potem urodzić, żeby było zdrowe, dobrze się rozwijało, radzilo sobie w życiu, zalozylo rodzinę, a potem pewnie będę martwić się o wnuki ale wiem że tym zmartwieniom będzie towarzyszyć masa radości dla której warto to wszystko przechodzić
    Póki co chciałabym się spokojnie cieszyć ciąża ale zostawia mnie tu do poniedziałku bo dopiero wtedy będzie ordynator i on zadecyduje...
    Leż, odpoczywaj
    betę masz piękna. Wiec te dwa dni to pikuś
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Dzięki Dziewczyny bardzo mądre słowa, trochę mi przeszło.
    Patryszka bardzo fajnie to ujęlas z ta radością. Patrz dziś juz sobota. Jeszcze ci będą pobierać krew na bete?

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Nie mam pojęcia, wczoraj pytałam to mi powiedzieli ze "w poniedziałek ordynator zadecyduje", jakby nie mógł tego zlecić w czwartek skoro wiedział że go dłużej nie będzie

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Wczoraj położyli z nami na sali dziewczyne, 22 lata, poronila przez konflikt serologiczny, leży u obok siebie, ona płacze a ja wczoraj się ekscytowalam beta... Jak się tak napatrzy co się ludziom dzieje to naprawdę mona doła zlapac

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Szafirek klucia ustały w zasadzie po jednym dniu ale ja miewam takie bóle okoloowulacyjne także w ogóle nie biorę ich pod uwagę jeśli chodzi o objawy ewentualnej ciąży
    Dziewczyny od wczoraj jakiś pech mnie prześladuje. Byłam z psem w lesie, husky ma ledwo ponad rok i wiadomo chce się bawić i tak na mnie naskoczyl a ja mała jestem 158 cm i broniąc się tak Walnelam w jego kolczatke albo zęba ze rozwalilam sobie kciuka cały siny i dziurę będę miała eh przez ten mróz nawet bólu nie czułam ponadto dzisiaj w nocy dostałam mega wysypki na rękach, twarz cala w liszajach, plecy w kropkach, cala szyja to sama kaszka drapie się co chwile w nocy musiałam wstac do łazienki i cala się umyć bo nie dało rady wytrzymać. Nie wiem skąd to się wzięło ja z reguły jestem alergiczka, pamiętam wczoraj posmarowalam twarz kremem bambino mojego synka przed wyjściem, alanowi nic nie jest a mi w nocy wyszło wszędzie to gówno. No i do tego bierze mnie przeziębienie cały nos zawalony. Dawno już chora nie byłam nienawidzę stycznia i lutego przez te mrozy

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Wiecie co? Mam ochotę mordować... Lekarz dyżurny mi powiedział żebym się jeszcze nie cieszyła że w ciąży jestem, bo ta torbiel to po pęcherzyku grafa i to przez to może być podniesiona beta. A na koniec "no to została pani sprowadzona na ziemie"... Ku*wa mac! Konowal jeden z takim podejściem nawet na weterynarza się nie nadaje!

Wiecie co? Mam ochotę mordować... Lekarz dyżurny mi powiedział żebym się jeszcze nie cieszyła że w ciąży jestem, bo ta torbiel to po pęcherzyku grafa i to przez to może być podniesiona beta. A na koniec "no to została pani sprowadzona na ziemie"... Ku*wa mac! Konowal jeden z takim podejściem nawet na weterynarza się nie nadaje!
    Nigdy nie zrozumiem skąd u lekarzy taka arogancja, te swoje zajebiste myśli mógł zostawić dla siebie.

Aniołek 13tc[']

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Co za ch*j !!!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Patryszka czy ten lekarz Ci ciąży zazdrości kurwa jego mac za przeproszeniem? No co za matoł, jelop, lajza itp. Wziąć takiego za fraki tylko.... wrrr wkurzylam sie.

Wczoraj położyli z nami na sali dziewczyne, 22 lata, poronila przez konflikt serologiczny, leży u obok siebie, ona płacze a ja wczoraj się ekscytowalam beta... Jak się tak napatrzy co się ludziom dzieje to naprawdę mona doła zlapac
    Można doła złapać na jednym oddziale jest dramat a obok rodzą się dzieciaczki. Trafiłam do jednej sali z dziewczyną u której próbowali zahamować skurcze w 21tyg, niestety nie udało się ale dziecko urodziło się żywe; potem mnie przenieśli do innej sali. Za to w nocy przywieźli na oddział izolacyjny kobiętę z donoszoną ciąża, widocznie nie mieli miejsca na porodówce. Słaby to był widok na drugi dzień jak wszędzie pełno babek po poronieniu a tu siedzi matka z bobasem.

Aniołek 13tc[']

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów