Strona 884 z 1202
Pokaż wyniki od 8,831 do 8,840 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziewczyny mam trombofilie.... 2 mutacje... Leiden i ta co nie przyswaja sie kwasu foliowego...
    Duze ryzyko zakrzepicy...
    Do konca zycia antykoncepcji hormonalnej nie moge uzywac...
    Tragedia zalamalam sie i placze... kumuluje w sobie wszystkiw chorobska. Cala moja rodzina zdrowa tylko ja mam pecha...
    Kochana nie załamuj się.
    Pewnie dostaniesz jakieś leki... na zakrzepice są chyba zastrzyki...
    Ale to dobrze ze juz wiadomo co i jak... Twoje Maleństwo dzięki temu będzie mogło zdrowo rosnąć.

Uwierz mi ze nim się obejrzysz będziesz w 3 trymestrze :* ♡
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Kasiu, różnie na różne osoby działają porażki i oczekiwanie na cel, ale Ty jesteś już do niego tak blisko... szkoda teraz rezygnować, ja tak mam, że czasem idę na wizytę do lekarza, bo już dawno się zapisałam i tak długo czekałam, że szkoda nie iść- wiesz o co chodzi.
    mam pytanie- klinika niepłodności swoją drogą, ale- miałaś poronienia, czy badałaś genetycznie kosmówkę, by dowiedzieć się dlaczego? mi przy jednym poronieniu lekarz nie zalecał, bo wg niego szkoda kasy, bo to zwykły przypadek, ale po drugim jeśli bym takie miała to to wg niego konieczność. dał mi ulotkę z Genesis z Pozka, tyle ze na szczęście nie jest mi to potrzebne już.
    u mojego taty szwagierki był taki przypadek (ale to dobre 30 lat temu), że roniła a właściwie traciła dziecko, bo to nie było wcześnie, jak w 6tc, ale w drugim trymestrze (no nie ważne kiedy), ale tylko ciąże płci męskiej, teraz już nie pamiętam, ale właśnie z męską płcią jest związana jakaś choroba, po dwóch utraconych urodziła moją kuzynkę.

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Na razie muszą się zapisać do neurologa i zobaczą co on powie. Prawdopodobnie na razie go zostawią i będą obserwować i sprawdzać czy nie rośnie. Jest umiejscowiony w pobliżu nerwów odpowiedzialnych za wzrok. Także jeżeli nie będzie rósł to go zostawią.
    Wbrew pozorom dużo dzieci rodzi się z torbielami, dlatego warto zrobić noworodkowi całościowe USG. U nas na sali po porodzie był chłopczyk z kilkoma torbielami, jeden był w głowie. Lekarze każą czekać aż torbiel się wchłonie, bo też tak zazwyczaj się dzieje.

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziewczyny mam trombofilie.... 2 mutacje... Leiden i ta co nie przyswaja sie kwasu foliowego...
    Duze ryzyko zakrzepicy...
    Do konca zycia antykoncepcji hormonalnej nie moge uzywac...
    Tragedia zalamalam sie i placze... kumuluje w sobie wszystkiw chorobska. Cala moja rodzina zdrowa tylko ja mam pecha...
    burzujka wiem że to marne pocieszenie ale dobrze, że jesteś zdiagnozowana; teraz wiesz z czym walczysz .... więc w sumie to jest krok do przodu
    nie ma nic gorszego niż niewiedza i walka z wiatrakami, jak lekarze rozkładają ręce bo nie wiedzą jak pomóc

mi tabletki hormonalne rozregulowały cały organizm, miałam takie wyniki że lekarze mówili mi że nie mam szans na ciąże
    nie przejmowałam się tym bo nie planowałam dziecka; odstawiłam leki; nie zabezpieczałam się....czasami tylko jak mi się wydawało że jest owulacja to była gumka i tak przez trzy lata, ciąża pojawiła się w najmniej oczekiwanym momencie wzięłam kredyt, straciłam pracę i na koniec wylądowałam w szpitalu zaraz po tym

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Och burzujka przykro mi, że jednak masz tą trombofilie. Dobrze, że została wykryta, jesteś pod dobrą opieką lekarzy, z tego co pamiętam bierzesz te zastrzyki w brzuch, więc będzie wszystko dobrze kiedy masz następną wizytę?

A jak tam w ogóle pozostałe sierpniowki? Tylko burzujka i panna nienormalna pozostają nam wierne, a reszta ma nas w nosie Nati, sysia, Ilusive co tam u Was? Jak fasolki?

Mira Kochana jak Ty się trzymasz? Rzucilas się w wir pracy?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    maggie ja ciągle was podczytuję i mocno kibicuję każdej z was! nie opuściłam was jedynie jestem myślami z wami

U mnie nudy, ciągłe mdłości osłabienia i brak ochoty na wszystko.. A z dzidzią jak narazie wszystko w porządku. Ma już 1,5 cm

pozdrawiam was gorąco w te zimne dni:**
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nati to odzywaj się od czasu do czasu 1,5 cm to już kawał dzidziusia a co do mdłości, osłabienia itp. to wiesz.. przynajmniej czujesz, że w ciąży jesteś i podejrzewam, że dzięki temu jesteś trochę spokojniejsza byle do drugiego trymestru (tego najfajniejszego)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Swiete slowa! Byle dodrugiego trymestru... ja nic nie moge jesc, od wszystkiego mnie odpycha mdli mnie cale dnie i chudne...
    Ale nie narzekam, trzeba to po prostu przetrwac
    Okraglinka dziekuje :*
    Ah jakos sie nie martwie tylko wkurzam sie..

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Melduję, że @ nadal brak. Jak nie przyjdzie do niedzieli to wtedy zrobię rano test.
    Ja też mam torbiel w głowie. Jakoś z nim żyję, kontroluje to i nic się nie dzieje. Mogłabym mieć operację, ale zbyt duże ryzyko się z nią wiąże. Także można z tym normalnie żyć, tylko trzeba to kontrolować. A skąd to się bierze nie wiadomo. Gdyby nie to, że ja mam często bóle głowy i byłam badana to pewnie w ogóle bym o tym nie wiedziała.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Krew pobrana, o 5.38 masakra, czekam na wyniki, może coś mi pielęgniarka powie koło południa a jak nie to dopiero 19-20 przy obchodzie, to będzie dluuuuugi dzień... Ale staram się być dobrej myśli

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów