Strona 883 z 1202
Pokaż wyniki od 8,821 do 8,830 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziewczyny mam trombofilie.... 2 mutacje... Leiden i ta co nie przyswaja sie kwasu foliowego...
    Duze ryzyko zakrzepicy...
    Do konca zycia antykoncepcji hormonalnej nie moge uzywac...
    Tragedia zalamalam sie i placze... kumuluje w sobie wszystkiw chorobska. Cala moja rodzina zdrowa tylko ja mam pecha...
    Burzujka głowa do góry :* dzięki temu zdiagnizowaniu masz szansę na donoszenie ciąży. Trzymam kciuki żeby było teraz wszystko dobrze :*

Paulina jasne ze Cię pamiętamy
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    W ogóle wczoraj dowiedzieliśmy się ze synek mojego brata ciotecznego ma torbiel w mózgu. Dwulatek. Torbiel ma 1,5cm. Lekarz powiedział ze duży jak na takie małe dziecko
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Jejku biedne dzieciatko... i co z ta torbiela beda robic? Operacja?
    Ciesze sie oczywiscie ze wiem i dzieki temu mam wieksze szanse na donoszenie ciazy.
    Bardziej jestem rozzalona tym ze mam takiego piepszonego pecha... i jakie to niesprawiedliwe...
    No i martwie sie... bo kwas foliowy taki co przyswajam zostal mi wdrozony profilaktycznie dopiero w 5tc a cewa nerwowa ktora najbardziej potrzebuje tego kwasu rozwija sie wczesniej...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Paulina86 Zobacz posta
    Zajrzałam do Was po jakimś czasie, ciekawe czy mnie jeszcze ktoś pamięta. Tak się ciesze, że tylu z Was się udało. Pozostałym życzę wytrwałości i dalszej walki.
    Oczywiscie ze pamietamy! Jestes w ciazy prawda? Na jakim etapie?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Jejku biedne dzieciatko... i co z ta torbiela beda robic? Operacja?
    Ciesze sie oczywiscie ze wiem i dzieki temu mam wieksze szanse na donoszenie ciazy.
    Bardziej jestem rozzalona tym ze mam takiego piepszonego pecha... i jakie to niesprawiedliwe...
    No i martwie sie... bo kwas foliowy taki co przyswajam zostal mi wdrozony profilaktycznie dopiero w 5tc a cewa nerwowa ktora najbardziej potrzebuje tego kwasu rozwija sie wczesniej...
    Na razie muszą się zapisać do neurologa i zobaczą co on powie. Prawdopodobnie na razie go zostawią i będą obserwować i sprawdzać czy nie rośnie. Jest umiejscowiony w pobliżu nerwów odpowiedzialnych za wzrok. Także jeżeli nie będzie rósł to go zostawią.

Burzujka póki wszystko jest dobrze na usg to się nie martw. Staraj sie myśleć pozytywnie dlatego ze dzięki temu masz ogromne szanse na donoszenie ciąży. Wiem ze się boisz. Wiem ze jesteś zła na cały świat ze dlaczego akurat Ty. Ale tyle osób tez nad tym się zastanawia. Burzujka teraz skoro wiadomo juz co jest to będzie już tylko lepiej. Jesteś pod dobrą opieką i wszystko zakończy się dobrze

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    W ogóle wczoraj dowiedzieliśmy się ze synek mojego brata ciotecznego ma torbiel w mózgu. Dwulatek. Torbiel ma 1,5cm. Lekarz powiedział ze duży jak na takie małe dziecko
    hejka ja was zawsze podczytuje i goraco kibicuje, nie zdarzylam sie do was dolaczyc bo zaszlam w ciaze
    ale nie o tym chcialam pisac
    ja tez mam torbiel 1,5 na 2,5 cm w okolicy lewej komory-nic mi nie jest, zyje, skonczylam ciezkie studia, pracuje duzo główką tak wiec nie ma sie czego martwic--bedzie jezdzil przez jakis czas na kontrole ale jesli nic sie nie bedzie dzialo to takich torbieli nie ruszaja

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Tak jestem w 37 tygodniu z małym Franciszkiem. Więc ostatnia prosta. Tak mi już ciezko, że odliczam dni do terminu. Wam jeszcze raz z całego serca gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez carlaaa Zobacz posta
    hejka ja was zawsze podczytuje i goraco kibicuje, nie zdarzylam sie do was dolaczyc bo zaszlam w ciaze
    ale nie o tym chcialam pisac
    ja tez mam torbiel 1,5 na 2,5 cm w okolicy lewej komory-nic mi nie jest, zyje, skonczylam ciezkie studia, pracuje duzo główką tak wiec nie ma sie czego martwic--bedzie jezdzil przez jakis czas na kontrole ale jesli nic sie nie bedzie dzialo to takich torbieli nie ruszaja
    Dziękuję ze napisałaś. Daje to nadzieję. Zdrówka życzę i szczęśliwego rozwiązania

O mnie
    Dziekuje Kasiu za te slowa.
    Misze sie wziac w garsc, bedzie co ma byc i tyle.
    Z ta torbiela to strasznie rodzicom wspolczuje tyle stresu... ale faktycznie najwidoczniej da sie z tym zyc
    Paulina, to Ty sie zaniedlugo rozpakujesz trzymam kciuki zeby porod przeszedl bez zadnych komplikacji!

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki.
    Można powiedzieć,że rozpoczyna się weekend.
    Tak sobie myślałam w pracy, że tak pięknie się ulice otuliły śniegiem, że byłoby szkoda nie iść z Młodą na sanki. Niestety po moim powrocie okazało się, że ma gorączkę i boli ją gardło.
    Ech.. Oby się tylko nie przyplątała jakaś angina :-(.
    Leżymy sobie razem pod kołderką i odpoczywamy.
    Pozdrawiam cieplutko
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów