Strona 882 z 1202
Pokaż wyniki od 8,811 do 8,820 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    ale Wam zazdroszczę Dziewczyny... ten czas tak szybko leci, nawet nie wiem kiedy. Niby przy staraniach się dłuży, ale jak pomyślę, że już się staramy 1,5 roku to mam wrażenie że to było kilka dni temu.
    W ogóle mam takie wahania nastroju, że raz się pocieszam i mówię sobie "spokojnie, za chwilę i Tobie się uda", a za jakiś czas załamka, że pewnie nigdy tego nie doczekam, że zaraz minie kolejne 1,5 roku a ja będę w tym samym miejscu.

Wszystkiego dobrego dla Was ;*
    Ann mialam dokladnie takie same mysli... zreszta my tez prawie 1,5 sie staralismy... az tu nagle ni stad ni zowad bach drugi bladzioch..! Wierze ze w Twoim przypadku tez tak bedzie
    Okraglinka!!! Ale super!!! Zazdraszczam tez juz chce byc na takim etapie! Ty juz prawie 3 trymestr

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    kasia upomnij się o ten dług, który ktoś Ci wisi. Nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że głupio Ci się upomnieć o swoje pieniądze a mąż przez miesiąc się przekona

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Kasia no wlasnie! U Ciebie 1 miesiac i 1 dzien!!!
    Meza troche ugraj... masz miesiac czasu
    No i dobrze ze na fitness chodzisz, tak trzymaj!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    kasia upomnij się o ten dług, który ktoś Ci wisi. Nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że głupio Ci się upomnieć o swoje pieniądze a mąż przez miesiąc się przekona
    Ale to nie jest tak ze my się o to nie upominamy. Gadaliśmy z nimi. Mieli nam oddać pieniądze. Ale wątpię czy teraz im się uda... to wszystko jest takie skomplikowane i trudne... najgorsze że i ja zaczynam się powoli poddawać i rezygnować z tych badań... tylko nie piszcie mi ze wrto walczyć i nie można się poddawać. Ja to wszystko wiem. Walcze juz 3 lata... może to krótko ale samej mi się niechce... nie mam zamiaru przekonywać męża. Juz nie. Nic na siłę...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ann mialam dokladnie takie same mysli... zreszta my tez prawie 1,5 sie staralismy... az tu nagle ni stad ni zowad bach drugi bladzioch..! Wierze ze w Twoim przypadku tez tak bedzie
    Okraglinka!!! Ale super!!! Zazdraszczam tez juz chce byc na takim etapie! Ty juz prawie 3 trymestr
    dzięki Burzujka ;*
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu mimo wszystko wierzę, że koniec końców pojedziecie na tą wizytę i wtedy zacznie się w Was obojgu tlić ogień walki.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Kasiu mimo wszystko wierzę, że koniec końców pojedziecie na tą wizytę i wtedy zacznie się w Was obojgu tlić ogień walki.
    dobrze napisane. Życzę Wam tego.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kasiu zawsze mozecie zaciagnac sie w banku...! Ale z drugiej rozumiem to zniechecenie... moze przez miesiac sie Wam zmieni

O mnie
    Dziewczyny mam trombofilie.... 2 mutacje... Leiden i ta co nie przyswaja sie kwasu foliowego...
    Duze ryzyko zakrzepicy...
    Do konca zycia antykoncepcji hormonalnej nie moge uzywac...
    Tragedia zalamalam sie i placze... kumuluje w sobie wszystkiw chorobska. Cala moja rodzina zdrowa tylko ja mam pecha...

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Zajrzałam do Was po jakimś czasie, ciekawe czy mnie jeszcze ktoś pamięta. Tak się ciesze, że tylu z Was się udało. Pozostałym życzę wytrwałości i dalszej walki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów