Strona 867 z 1202
Pokaż wyniki od 8,661 do 8,670 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

paatryszka, tym się nie sugeruj, bo test testowi nie równy nawet tej samej firmy, także uszy do góry

Dziewczyny... dalej mam pytanie odnośnie badania nasienia. Gin powiedział żeby zrobić badanie nasienia poszerzone, napisałam do lab, gdzie to mamy wykonać odnośnie ceny i dostałam cały wykaz badań z cenami, gdzie suma wychodzi ok 500zł. Chyba zadzwonię do niego i zapytam, czy aby na pewno mam robić wszystko czy może wskaże mi jedno/dwa konkretne.

1. Morfologia plemników - 60 zł
    2. Ocena żywotności - 30 zł
    3. Seminogram - 240 zł
    4. Test na obecność aktywnych leukocytów (POX) - 40 zł
    5. Test na obecność p/c przeciwplemnikowych IgG MAR-test-IgG - 65 zł
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 03-01-17 o 08:44

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Ann, faktycznie mega drogo. Ciekawe co zawiera ten pakiet. My robiliśmy to badanie w klinice Angelius i cały pakiet nasienia to było ok.250zł. Lekarz nam darował dna nasienia wiec cena spadła.

wkleiłam do poprzedniego posta pakiet badań (435zł). poprzednie też robiliśmy w angeliusie za niecałe 300zł, ale podobno tam nie ma czegoś, co on (mój gin) chce sprawdzić. niby wszystko wychodzi ok, a jest jakieś bardziej szczegółowe badanie, gdzie coś kuleje stąd przyczyna niepowodzeń. Tak było np. w jego przypadku

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mira, widok dzieci dołuje ale tylko przez chwilę, później musisz sobie mówić że też będziesz takie mieć, wszystko jest w głowie, jesteś tym, co myślisz.
    Prawdopodobnie przyczyną było wadliwe połączenie genów, więc to dziecko byłoby bardzo chore- ta myśl to moja deska ratunku.
    Skup się na dojściu do siebie i planuj kolejną ciąże, to pomaga, ja się skupiłam na odliczaniu dni do @ i znowu, wszystko ba szczęście punktualnie, więc po drugim @ działaliśmy. nie robiłam żadnych badań bo mój gin powiedział że tak się pi prostu zdarza.
    Krwawienie jest normalnie, ja na początku lekko plamilam, a potem kilka dni żywej krwi.

Gratuluję kolejnych dwóch kresek, Dziewczyny!

Cześć dziewczyny, postanowiłam się przyłączyć choć nie wiem czy to nie za wcześnie... Czytam Was od listopada i przeżywam z Wami wszystkie radości i smutki. Wtedy zaczęłam się przygotowywać do ciąży - kwas foliowy, witaminy, dentysta itd. Teraz czekam na @, powinna być za jakieś dwa tygodnie i od następnego cyklu zaczynamy się starać...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny, lekarka od razu po badaniu mnie pogonila na betę, po 15 wynik, za tydzień mamy przyjechać znów bo już będzie bardziej wiadomo czy prowadzenie ciąży czy leczenie niepłodności

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Prowadzenie ciąży oczywiście. O 15 sie upewnisz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witam wszystkie nowe staraczki i powodzenia życzę

Ania gratuluję bety

Paatryszka czekamy na Twój wynik

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Wszystkiego dobrego w Nowy Roku. Niech ten rok rozpoczyna się od dwóch kresek na teście a kończy na pięknych maluszkach w naszych ramionach

Anla, patryszka gratuluję
    Mira bardzo współczuje
    Witam nowe starające się

U minie dzisiaj 27dc. Okres powinnam dostać dzisiaj albo jutro. Czuje, że niestety dostane. Rano zrobiłam test i niestety jedna kreska. Chyba przegapiliśmy owu. Nie poddajemy się i staramy się dalej. Jak tak Was czytam, szczególnie te które mają za sobą złe doświadczenia, to doceniam jak wielkie szczęście miałam w pierwszej ciąży. Tak naprawdę z wielu rzeczy i zagrożeń do teraz nie zdawałam sobie sprawy. Pierwsza ciąża nie była do końca planowana. Zrobiłam test w dzień @, wyszły dwie kreski i oboje z mężem ucieszyliśmy się i zalożyliśmy że za 9 msc będziemy rodzicami. Nie robiłam żadnej bety, od razu powiedziałam w pracy i rodzinie. Do lekarza poszłam w 6 tyg i nawet do 4 msc pracowałam. Nie zakładałam, że coś może być nie tak i faktycznie tak było, Zuzka urodziła się zdrowa bez żadnych problemów. Teraz jestem prawie 3 lata od momentu jak się dowiedziałam o pierwszej ciąży i mam dużo większą świadomość tego co może się stać. Już wiem, że jak się uda to będę się dużo bardziej martwić. Cóż @ pewnie zaraz przyjdzie, więc zaczynamy od nowa. Mam wrażenie że czym bardziej się czegoś chce tym mniej wychodzi.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    agag a masz cykle 28 dniowe? Dopóki nie ma @ jest nadzieja, może miałaś później owulację i jeszcze test być negatywnt nawet jak się udało p.s. widzę, że nasze dzieci są z tego samego dnia tylko rok róźnicy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów