Strona 862 z 1202
Pokaż wyniki od 8,611 do 8,620 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Patryszka gratki :*

2. dzieckozakupy.pl
    Patryszka serdeczne gratulacje! !! Jest nadzieja na kolejny worek

@burzujka co to za badanie na trombofilie i ile kosztuje? Podasz link do tego artykułu? a u Ciebie jakos sie to objawialo, czy faktycznie bezobjawowo?

dzięki Dziewczyny za odp.

C@rolin@, a zioła ojca sroki piłaś przez cały cykl, czy do owu ? Bo ja też je mam, tzn nie nr 3 a na schorzenia kobiece - one są w torebkach tj. herbata i nie wiem czy to to samo, ale piję tylko do owu.

Mój w pierwszym badaniu też miał ruchliwość poniżej normy, ale badanie nie było miarodajne, także powtarza poza tym to było rok temu więc i tak wyniki są nieważne.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mam nadzieję że zacznę dobra passę

Ann89 ja nie mialam tych ziolek w torebkach , tylko w jednym papierowym worku i. Musialam sama odmierzac , po zaparzeniu przelac przez sito i pic przez caly cykl , tylko nie dluzej jak 3 miesiace ,
    Co do. Dzialania wczesniej wspomnianych przezemnie witamin , to wlasnie urolog powiedzial nam ze dzialaja juz od pierwszego opakowania , i ze wzgledu na cene tych witamin w aptece prawie 200zl -w internecie duzo taniej) to by nie zaopatrywac sie niepotrzebnir w kilka opakowan . <kuracja wlasnie niby powinna trwac 3 miesiace> ale ze w wiekszosci przypadkow wystarczaja 1-2 opajowania , i u nas tak bylo , , moze zbieg okolicznosci , jednak ja wierze ze to dzieki nim sie udalo dlatego teraz od razu je kupulismy wlasnie , czym dodatkowo sie wspomagacie ? Jakie witaminy ? Bierzecie cos procz kwasu foliowego ?

hmm a idzie kupić gotowe, czy trzeba samemu to mieszać ? Bo jak kiedyś szukałam to znalazłam tylko skład i ilość i trzeba samemu sporządzić taką mieszankę ;P

a co do witamin dla męża to brał androvit i profertil na raz ? w sumie i tak poczekam na wyniki, a potem skontaktuję się ze swoim ginem, ale dobrze by było wiedzieć

ja biorę wiesiołek i zioła (do owu), kwas foliowy, magnez + B6 i jak nie zapomnę to falvit. a M to samo + salfazin (ale od tego cyklu)

ale śluz płodny gdzieś mi się "zgubił" w 1-3 cyklu brania wiesiołka był (niedużo, ale zawsze coś), a teraz od dwóch cykli w ogóle, a owu jest (potwierdzona monitoringiem).

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja kupowalam na allegro gotowa mieszanke , chociaz slyszalam wlasnie ze lepiej samemu zrobic, ja jednak nie jestem na tyle odwazna
    A M androvit i profertil bral w tym samym czasie , jeszcze pamietam ze wlasnie jak urolog wypisal mu na to recepte to byly tam tez 2 sztuki tabletek , jedna sztuka dla M a druga dla mnie i musielismy to wziac jednorazowo razem , ale za chiny nie pamietam co to bylo i po co ...
    Slyszalam o tym salfazin tez ma bardzo dobre opinie ale osobiscie nigdy tego nie kupowalismy chyba ja teraz biore tylko kwas foliowy i falvit wlasnie .

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja biorę od 3 miesięcy feminion 1. Czyli witaminy i kwas foliowy. Musiałam, muszę się wspomagć bo dopiero zakańczam karmienie piersią i potrzebuję pewnie tych witamin. Do pierwszej ciązy brałam tylko kwas foliowy, a femibion jak już zaszłam.

Kamila, ja mam prawie pewność co do tej owu własnie z powodu pobolewania jajników i dzień po ten test. Dwa dni później jeszcze robiłam co dzień i wychodziła coraz bledsza. Tak jak mówiłam czuję różne rzeczy co jest kwestią mojej psychiki chyba tylko i wyłącznie bo do zagnieżdżenia dochodzi 6-7 dni po zapłodnieniu czyli to jeszcze 2-3 dni przede mną a dopiero wtedy zaczynają się zmiany hormonalne chyba mam nadzieję, że ten 10-ty będzie dla nas szczęśliwy!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Patryszka ! Ogromne gratulację

Ja się dziś po pracy wybieram na betę. Proszę trzymać kciuki...

Pociesza mnie jednak fakt, że nie będę odświeżać strony z wynikami co 2 min., bo zabieram ze sobą 50 kart czasu do rozliczenia .
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów